Kdy přijde menstruace u biochemického těhotenství

Kdy přijde menstruace u biochemického těhotenství

T96  |  návštěvník  |  Zlínský kraj
  • 4 odpovědí
  • 1 Like
Dobrý den,
Minulý týden ve čtvrtek jsem byla na odběr krve kvůli zjištění HCG. Vyšlo to 37,3. Včera jsem byla znovu. HCG bylo 50. Poslední menstruace byla 15.12.2019.
Na gynekologii mi bylo řečeno , ze se jedna o tzv.biochemicke těhotenství. Mě teď zajímá jak dlouho mám čekat na příchozí menstruaci , aby plod odešel sám a nebyla by potřeba žádná operace. Už tak je to pro mě strašný zásah. Děkuji. :(
Denda  |  návštěvník  |  Ústecký kraj
  • 4 odpovědí
Mám teď stejný problém, i menstruaci jsem měla stejne. Ja vám to dopadlo?
T96  |  návštěvník  |  Zlínský kraj
  • 4 odpovědí
  • 1 Like
Dobrý den,
mne se menstruace dostavila dnes. Bylo to bolestivé , ale dala jsem si prášek , prospala jsem se a už je to lepší. Teď jen čekám do patku, pak mne čeká kontrola u doktora , který mě pošle na odběr Hcg , jestli klesá. A co Vy ?

Reakce na T96

Denda  |  návštěvník  |  Ústecký kraj
  • 4 odpovědí
Dobrý den mne take přišla dneska ráno bolestí ale teď už dobre zitra mam jit ma revizi dělohy ráno ale chci pockat zda to odejde samo . Včera hcg jsem měla jen 32

Reakce na Denda

T96  |  návštěvník  |  Zlínský kraj
  • 4 odpovědí
  • 1 Like
Já měla jít na revizi v pondělí. Ale asi bych nesla a stále bych čekala. Je lepší když se s tím tělo vypořádá samo. Mě poslední Hcg bylo 75,5. Tak teď jen doufam , ze to půjde dolu. Držím palce , aby vše dobre dopadlo a nebyla potřeba revize.

Reakce na T96

Denda  |  návštěvník  |  Ústecký kraj
  • 4 odpovědí
Tak já už mám po revizi ráno pred 11 hod na sál a už jsem doma. V sobotu na kotrolu a odbery zda hcg kleslo. Bali se mimodelozniho tak mi ji radsi udělali ,protože nic nebylo vidět a podle toho jestli hcg klesne tak to bylo b děloze a je vše ok tak snad b sobotu bude vše v pořádku. Myslím na Vás aby vám to vše dobré dopadlo

Reakce na Denda

T96  |  návštěvník  |  Zlínský kraj
  • 4 odpovědí
  • 1 Like
Já jdu k lékaři v pondělí. U mě mimodelozni vyloučil. Nic tam neviděl. Uvidíme co mi řekne v pondělí. Tak jsem rada , ze to mate za sebou. A jak se cítíte ?

Reakce na T96

Denda  |  návštěvník  |  Ústecký kraj
  • 4 odpovědí
U mne take nic nevidel ,ale prý jistota. Psychicky špatně ale fyzicky dobrý
T96  |  návštěvník  |  Zlínský kraj
  • 4 odpovědí
  • 1 Like
Ahoj,
dnes mám zpoždění 23 dni. Stále nic. Negativní 2 těhotenské testy.
Nevím jestli je to normální. Mám strach.

Související recenze a zkušenosti

Doktor ve Vašem okolí