Málo ženských hormonů

Málo ženských hormonů

Hedrna  |  návštěvník  |  Královéhradecký kraj
Dobrý den paní doktorko,
mám dotaz ohledně tvorby hormónů. S manželem se snažíme o rozšíření rodiny, rok a půl neberu antikoncepci, ani nijak jinak se nechráníme při styku. Menstruaci mívám dost nepravidelnou, třeba se 67 denní pauzou. V minulosti jsem měla i cystu na vaječníku o velikosti slepičího vejcete. Tam mi po roce praskala. Prodělala jsem i operaci apendixu a mám srůsty, i když jsem v lázních byla. Asi před půl rokem mi začali vyrůstat na bradě a na krku i skráních a tvářích vousy a tvořit se akné. Řešila jsem toto s kožním, kam mě poslala gynekoložka, která mi sdělila, že akné se mnou řešit nebude. Kožní mi dal antibiotika na měsíc, ale na to aby mi to na akné pomohlo, musela bych ho brát dost dlouho. Poradil mi, abych si zašla za svojí doktorkou a ona mi udělala testy jestli nemám hodně můžských horm. (řešila jsem s ním i růst vousů), mám i menší prsa a více ochlupené nohy i ruce. Jenže doktorka mi nechce udělat testy....a to ví, že o mimi se snažíme rok a půl. Co by jste mi poradila? Změnit lékaře? Děkuji za rychlou odpověď He.dr.na
Mishell  |  návštěvník  |  Jihomoravský kraj
  • 1 odpovědí
Dobry den paní doktorko,před 5 lety mi lékař řekl že mám málo ženských hormonů a předepsal HA Chloe.Letos jsem po do mluvě ze zastupujicí lekařkou vysadila HA uplně aby se rozběhl přiozený cyklus,ale mám obavy že se opět bez hormonu neobejdu.Mám strach že to bude mít vliv na pozdější těhotenství když mi npeřichází ani menstruace.Díky za odpoved Nebo spíš další názor

Související recenze a zkušenosti

Doktor ve Vašem okolí