Notice: Trying to get property of non-object in /data/www/medved/application/widgets/NewsletterSubscriberSideWidget.php on line 112
Menstruace nepřišla ani po injekci Agolutinu - Poruchy menstruačního cyklu - Diskuze

Menstruace nepřišla ani po injekci Agolutinu

Menstruace nepřišla ani po injekci Agolutinu

markijozy  |  návštěvník
Dobrý den,
poslední MC jsem měla 14.4.2015. pokoušíme se s manželem o miminko. Když jsem to nedostala po 35 dnech, udělala jsem si test, byl negativní. Po 45 dnech, kdy jsem to nedostala jsem zašla na gynekologii, paní doktorka vyloučila cystu, těhotenství vidět nebylo, pravděpodobně prý hormonální porucha. Dostala jsem injekci na vyvolání MC Agolutin, již je to 8 dní, ale stále se MC nedostavil. je to možné? Během toho období, co jsem to nedostala, mívám bolesti podbřišku, jako kdyby se měl MC dostavit, jsem velmi podrážděná, občas mám citlivá i prsa, bolestivý pohlavní styk a výtok je také jiný než dříve, dostaví se většinou při fyzické zátěži /běhu/ nebo při pohlavním styku, ale je čistý bílý, ale celkem hutný, někdy jsem při pohlavním styku velmi vlhká a někdy zase vůbec.
Nikdy před tím se mi nestalo, že bych menstruaci nedostala. V září 2014 jsem vysadila horm.ant. cyklus byl nepravidelný, ale poslední dvě menstruace, podle paní dotorky, byly v pořádku, pravidelné, i přestože předtím jsem menstruaci měla nepravidelnou, vždy se ale dostavila.
Dnes, po 8mi dnech, po aplikaci injekce, jsem si dělala test, opět negativní. Je i přesto možně, že bych byla těhotná? Jak časté je, že test těhotenství neprokáže a žena těhotná je? Nebo jak je časté, že ani po aplikaci injekce se MC nedostaví: jsem ze všeho hrozně nervózní. Mám se k paní doktorce objednat až za 6 dní, vše se mi honí hlavou, vzhledem k tomu, že chceme miminko, tak mám strach, abych byla v pořádku.

Děkuji Vám
MUDr. Vladimír Slavík  |  Basic member  |  Gynekologie a porodnictví  |  Praha
  • 80 odpovědí
  • 59 Likes
Dobrý den, na úvod musím říci, že plně chápu Váš duševní stav, leč nervozita není na místě. Obecně se považuje za normální příchod menstruace po Agolutinu do 14. dnů, tedy 8 dní není nijak zvláštní zpoždění. Vyčkal bych v klidu několik dalších dní, i pokud menstruaci nedostanete, zdravotně Vám nic nehrozí, je to běžná hormonální porucha, kterých část z Vás prožije mockrát za život. Navíc, i pokud byste byla těhotná, nehrozí nic ani Vašemu těhotenství. Jinak obecně gravitesty vycházejí spíše falešně pozitivní, negativita graviditu téměř s jistotou vylučuje. Mějte se hezky a zachovejte klid :-) V. Slavík
Elika  |  návštěvník  |  Praha
  • 4 odpovědí
Dobrý den dostala jsem injekci . A mám zpoždění 34dni . A po injekci stále nic . Dekuji
samy  |  návštěvník  |  Zlínský kraj
  • 1 odpovědí
zdravím chtěla bych se zeptat 2mesice, jsem.dostavala pravidelné menstrulace to znamená 5mesic 6 měsíc chodim na inekce abych to dostavala menzes ale teď 7 měsíc sem.nedostála a byla sem na inekci 26.7.2022 10 dni uz to nemám co to může znamenat mužů být těhotná 🤰
MUDr. Lenka Hromadová  |  Basic member  |  Gynekologie a porodnictví  |  Brno
  • 38 odpovědí
  • 15 Likes
Dobrý den,
po injekci Agolutinu se může menstruace dostavit i po delší době, někdy až za 14 dnů. Záleží také na tom, jestli při aplikace injekce Agolutinu byla dostatečně vysoká děložní sliznice, pokud je nízká, podání jen hormonu obsaženého v Agolutinu nemusí být dostačující pro nástup menses. Doporučuji Vám vyčkat na kontrolu u Vaší lékařky za 6 dnů, do té doby se zcela jistě nic patologického nepřihodí. S Vaší lékařkou také řešte Váš výtok, aby se vyloučil případný zánět pochvy. Doporučuji také při nepravidelné menstruaci a snaze o miminko zkontrolovat, zda vůbec dochází k ovulaci. I to může provést Vaše lékařka pomocí ultrazvuku, případně i Vy můžete provádět ovulační testy.
Se srdečným pozdravem MUDr. Lenka Hromadová
Elika  |  návštěvník  |  Praha
  • 4 odpovědí
Dobrý den den lékárka mi řekla že by mi dala nehormalni telistko aby se srovnala menzes . Jedině nehormalni protože mám lejdenckou mutaci . ... A hrozí mě tromboza. Pokaždé jsem dostala injekci a dostala jsem to do dvou dnů. A tet dva mesice jsem to nedostala a i test byl negativní. ... Tak ze nevím co s tim mám dělat děkuji z pozdravem eliska

Reakce na Elika

Elika  |  návštěvník  |  Praha
  • 4 odpovědí
A sliznice byla hodně dost vysoka na 10mm.
Elika  |  návštěvník  |  Praha
  • 4 odpovědí
Sliznice byla 10mm. Vysoka . A mám lejdenckou mutaci . A doktorka mi řekla že mi dá na úpravu nehormalni telistko . Na úpravu menzes .

Související recenze a zkušenosti

Doktor ve Vašem okolí