Neustálé špinění

Neustálé špinění

KET2332  |  návštěvník
  • 1 odpovědí
Dobrý den, strašně moc Vás prosím o radu. Beru HA, vždy poslední týden braní pilulek začnu špinit. Je to docela silné špinění, jakoby hnědý "lepkavý" výtok, a dost mi to otravuje život. Má gynekoložka mi několikrát změnila druh antikoncepce, nic, byla jsem na krevních testech ( srážlivost krve atd.) - taky vše v pořádku. Byla jsem na stěry na chlamydie, různé záněty, taky v pořádku. Neexistuje prosím nějaký prášek, který by mi mohl pomoci? Nějaká hormon, nebo tak něco. Už jsem se na to ptala mé dokrotrky, a ta mi řekla, že když beru Ha, musím mít hormony v pořádku. Ale v diskuzích jsem četla, že může chybět nějaký hormon, proto žena špiní. Už si nevím rady. Už je mi i trapné s tím pořád chodit k paní gynekoložce, protože je to pořád dokola. Strašně děkuji za jakoukoli radu. S pozdravem V.M.
MUDr. Ilič Zdravko  |  Basic member  |  Praha
  • 357 odpovědí
  • 3 Likes
Nevím co berete a co jste brala atd ale zkuste poslední týden a antikoncepci brát Ascorutin 3x2 tabletky je to volně prodejné

S pozdravem MUDr Ilič
KET2332  |  návštěvník
  • 1 odpovědí
Teď beru Yadine, před tím jsem brala triquilar, sunyu, katyu... I Ascorutin jsem brala, nepomohl.
MUDr. Ilič Zdravko  |  Basic member  |  Praha
  • 357 odpovědí
  • 3 Likes
Dobrý den,
různí lide různě metaboliziji léky,ne může se vydřít ve vašem případě protože jesm Vás neviděl na UZ.. ale z praxe Gravista dobře reguluje cyklus v takových případech když je včechno ostatní v pořádku.

Spozdravem ,MUDr Ilič

Související recenze a zkušenosti

Doktor ve Vašem okolí