Notice: Trying to get property of non-object in /data/www/medved/application/widgets/NewsletterSubscriberSideWidget.php on line 112
Norethisteron - menstruace - Poruchy menstruačního cyklu - Diskuze

Norethisteron - menstruace

Norethisteron - menstruace

terka23  |  návštěvník  |  Pardubický kraj
Dobrý den. Jelikož v pondělí letím na dovolenou, tak mi gynekolog předepsal Norethisteron na oddálení MS. Lék jsem si vzala včera večer + dnes ráno. Jenže během dnešního dopoledne jsem začala špinit a poté mi začala MS. Jenže během dne zase trochu ustálila. Tak jsem se chtěla zeptat, zda mám přestat brát Norethisteron, protože jelikož když už mi MS začala, tak na dovolenou to už bude ok - nebo zda léky mám brát? A zda to nějak může ovlivnit, nebo jestli mi může MS přestat, když už mám v sobě dva prášky? Protože když mi MS už začala, tak bych tomu chtěla nechat volný průběh a ne do toho nějak zasahovat, abych si nerozházela cyklus na dovolenou apod.
Děkuji moc za odpověď!
MUDr. Jan Šulc  |  Basic member  |  Gynekologie a porodnictví  |  Praha
  • 49 odpovědí
  • 29 Likes
Doporučuji tomu nechat volný průběh.
MUDr. Jan Šulc
Princezna.eis  |  návštěvník  |  Moravskoslezský kraj
  • 1 odpovědí
Dobrý den - chci se zeptat- v minulém cyklu jsem použila na oddálění menstruace Norethisteron. Brala jsem ho 5 dní před očekávanou menstruací a když jsem jej pak vysadila dostala jsem menstruaci do 4 dnů. Kdy dostanu menstruaci nyní ? Cyklus bude stejný jako dřív nebo se mých obvyklých 29 dní počítá až od té doby kdy jsem to dostala po vysazení Norethisteronu ? Děkuji

Související recenze a zkušenosti

Doktor ve Vašem okolí