Notice: Trying to get property of non-object in /data/www/medved/application/widgets/NewsletterSubscriberSideWidget.php on line 112
Slabá a delší menstruace - Poruchy menstruačního cyklu - Diskuze

Slabá a delší menstruace

Slabá a delší menstruace

Miluška  |  návštěvník  |  Středočeský kraj
  • 1 odpovědí
  • 1 Like
Dobrý den,

chtěla bych se zeptat, zda je alarmující, že má poslední menstruace "trvá" již 12. den. Přišla včas, ale krvácení je velmi slabé (skoro jsem nepotřebovala vložku) a neměla jsem žádné bolesti, což je u mne neobvyklé. Obvykle mívám bolesti předem, první 2 dny krvácím hodně a do 5 dnů menstruace odezní.
Je mi 21 let, hormonální antikoncepci neužívám, za poslední léta jsem měla menstruaci pravidelnou a neměla jsem žádné gynekologické potíže. Poslední prohlídku na gynekologii jsem měla před 2 měsíci a vše bylo v úplném pořádku.
S tímto jsem se setkala poprvé. Když jsem si myslně myslela, že už menstruace úplně odezněla, udělala jsem si test gravidity, který vyšel negativní. Po několika dnech se ale znovu začalo objevovat maličkaté množství zředěné krve, které teď pozoruji 2. den.
Ke svému gynekologovi se dostanu až později, proto bych se ráda předem informovala zde, co to mohlo způsobit a jak vážný to je problém.
Jinak mám od dětství sníženou funkci štítné žlázy, na kterou se stále léčím. Poslední 2 roky beru stále stejnou dávku Euthyroxu a po tuto dobu jsem žádný výkyv v menstruačním cyklu nezaznamenala, až teď. Svoji dávku Euthyroxu užívám pravidelně, za poslední měsíc jsem nezapomněla a nevynechala.
Může to souviset například se stravou? V poslední době jsem jedla řekla bych stravu pestrou, ale třeba by za to mohl nědostatek nějakého vitamínu či jiné látky?
Jsem z toho velmi znepokojená a bojím se, co vše to může znamenat.

Předem děkuji za odpověď.
Miluška  |  návštěvník  |  Středočeský kraj
  • 1 odpovědí
  • 1 Like
Ještě jsem zapomněla dodat, že jsem během července několikrát použila Femigel kvůli prevenci, když jsem často chodila do plaveckého bazénu, protože jsem měla slabší bílý tvarohový výtok, který se po aplikaci Femigelu ztratil.
MUDr. Jaroslava Marková  |  Basic member  |  Vnitřní lékařství  |  Praha
  • 168 odpovědí
  • 8 Likes
Dobrý den,pravděpodobně nepůjde o nic vážného, nepravidelné krvácení je poměrně časté u žen navštěvujících gynekologa, může jít jen o jednorázovou příhodu v důsledku poruchy ve fyziologické cyklické stimulaci děložní sliznice hormony vaječníků. Přesnou příčinu však může stanovit je váš lékař na základě vyšetření. Pokud krvácíte již 12 dnů, zajděte co nejdříve ke gynekologovi.
lolik  |  návštěvník  |  Olomoucký kraj
  • 1 odpovědí
Dobry den chtela bych se Vas zeptat, uz asi tyden mam slabsi menstruaci ale prumernou nez normalne a bojim ze to neni uplne ok. Vetsinou mam silnejsi menstruaci prvni 3 dny a pak uz je slabsi ale tentokrat ji mam slabsi ale trva uz asi tyden. Ke gynekologovi se bojim, co bych mela delat??
pipek  |  návštěvník  |  Středočeský kraj
  • 1 odpovědí
dobry den rada bych se chtela zeptat beru proveru na upravu menzes ale i po ti provere to nemam pravidelne vetsinou se ma doastavi do 7 dnu po vysazeni ti provere ale nedostanuto a dostanuto do 8 dnu delsiho tydne jinak mam nepravidelnou nenzes vetsinou to trva 35 az 41 dni do dalsiho ciklu z manzelem se snazime o rodinu ale nejde nam to muj doktor my rekl za mam 7 cm velkou cistu na pravem vajecniku a chce ny posla do poradny tak kam chodeji zeny kterym se to nedaři prirozenou cestou mam stoho docela strach ue my rekmou ze nemuzu mit dite a take nema ovulaci a tet jsem to dostala ale mam to strasne slave ani nemusim pouzivat normalni vlozku ake jen slipovku tak se chci zeptat jesli muzu mit ovulaci i kdys to mam tak slabe dekuji za vasi odpovet a jesli my muzete napsat na muj email pipek11@seznam.cz dekuji pani jana hribova
Zuza  |  návštěvník  |  Středočeský kraj
  • 2 odpovědí
Ahoj Miluško. Sice už hodně starý dotaz, ale jak to dopadlo? Co to bylo? Přesně tohle se mi teď děje? K dr musím asi zajít, teď jen není kdy. Dekuju ta odpověď ?
Zuza  |  návštěvník  |  Středočeský kraj
  • 2 odpovědí
Ahoj Miluško! Sice už hodně starý dotaz, ale jak to dopadlo? Co to bylo? Přesně tohle se mi teď děje? K dr musím asi zajít, teď jen není kdy. Dekuju ta odpověď ?

Související recenze a zkušenosti

Doktor ve Vašem okolí