Notice: Trying to get property of non-object in /data/www/medved/application/widgets/NewsletterSubscriberSideWidget.php on line 112
Volně prodejný lék na zastavení menstruace - Poruchy menstruačního cyklu - Diskuze

Volně prodejný lék na zastavení menstruace

Volně prodejný lék na zastavení menstruace

Soňa  |  návštěvník  |  Praha
  • 1 odpovědí
Dobrý den chtěla bych se zeptat jestly je volně prodejný lék na zastaveni menstruaci mám ji vzdy strašně dlouhou třeba 14dni i dýl nemám žádné zdravotní problémi. k mému gynekologovi chodím každý měsic na zastaveni měsíčku ale mne se tam pořád nechce chodit. děkuji za odpověď
MUDr. Miloš Debnár  |  Basic member  |  Gynekologie a porodnictví  |  Šumperk, Oskava
  • 234 odpovědí
  • 48 Likes
Kolik je Vám let?Je nutné zjistit příčinu.Bylo by vhodné mi napsat jaká vyš jste podstoupila ?Norsteroidy 10 dní., COC HAK preparáty nebo inj forma estrogengestagenních směsí,vhodné by bylo provést diagnostickou hysteroskopii s biopsií enodmetria a endocervixu.Léčit se sama nemůžete .Musíte vyhledat odborníka, který Vám pomůže.
Debnár
Soňa  |  návštěvník  |  Praha
  • 1 odpovědí
Dobrý den je mi 32let. a žádné děti nemám vaha120kg a výška165cm. mám tyto problémy co sem dost přibrala na váze můj pan doktor mne vyšetřil a jsem vpořádku dáva mi antikoncepci že se menstruace zlepší ale já ji přestala brát protože je antikoncepci nechci. ale asi mi nic jineho nezbyde. dekuji za odpověď

Reakce na Soňa

MUDr. Miloš Debnár  |  Basic member  |  Gynekologie a porodnictví  |  Šumperk, Oskava
  • 234 odpovědí
  • 48 Likes
Pokud máte provedenou cytologii a gynekol.vyš.můžete i nehormonální lék nosifol nebo inofolic sáčky.Léčba je dlouhodobá minimálně 1-2 roky.

Související recenze a zkušenosti

Doktor ve Vašem okolí