Notice: Trying to get property of non-object in /data/www/medved/application/widgets/NewsletterSubscriberSideWidget.php on line 112
Vynechaná menstruace při antikoncepci - Poruchy menstruačního cyklu - Diskuze

Vynechaná menstruace při antikoncepci

Vynechaná menstruace při antikoncepci

Zuza  |  návštěvník  |  Jihomoravský kraj
  • 1 odpovědí
  • 1 Like
Dobrý den, před sedmi dny jsem dobrala antikoncepci Minisiston, ale v pravidelné pauze se nedostavila menstruace. Vždy byla tak za 3-4 dny od dobrání. Je mi 49 let a mám 2 dospělé děti. Mám se bát, že jde o graviditu nebo to bude spíše přechod? Kdy se dá gravidita zjistit s prodávaných testů, a jaké mám dnes možnosti s jejím ukončením ? Slyšela jsem o pilulkách, nevím jaká je jejich cena, nebo mám již na ně nárok zdarma, ve svém věku? Také nevím, jestli mám začít brát další antikoncepci? Děkuji za rychlou odpověď.
Maruska  |  návštěvník  |  Praha
  • 45 odpovědí
  • 53 Likes
Zuzko, dobrý den. Těhotenský test už je průkazný první den vynechané menstruace. Takže už by Vám měl ukázat výsledek úplně jasně. Každopádně pokud bude negativní, tak budete muset ke svému gynekologovi, aby Vás vyšetřil. To vám tady žádný lékař neřekne co s vámi je. A ten Vám v případě i řekne jaké máte možnosti...držím palce a dejte vědět!
Zuza  |  návštěvník  |  Jihomoravský kraj
  • 1 odpovědí
  • 1 Like
Maruško zdravím, díky za odpověď a podporu. Test naštěstí dopadl negativně! Počkám ještě pár dní, pak zajdu k doktorovi. Snad to nic jiného nebude a jen se hlásí přechod :-).

Související recenze a zkušenosti

Doktor ve Vašem okolí