Pád v těhotenství a odlučování placenty

Pád v těhotenství a odlučování placenty

Jajda007
Jajda007  |  návštěvník  |  Jihomoravský kraj
Dobrý den, chtěla bych se zeptat, jsem v 29.tt a včera jsem nešťastnou náhodou zakopla a upadla, padala jsem směrem dopředu, takže jsem si pěkně narazila koleno, dala před sebe ruce, takže přímý náraz na bříško nebyl, jen jsem na něj trochu nalehla, spíš bokem bříška. Miminko se pořád hýbalo, nekrvácela jsem, dnes jsem stále v pořádku, bolesti nemám, nekrvácím, miminko kope tak jak normálně, myslíte, že je velké riziko, že by se mi ještě mohla začít odlučovat placenta? Mám ji vepředu, na břišní stěně, poznala bych to nějak?
Luci12  |  návštěvník  |  Kraj Vysočina
  • 2 odpovědí
  • 1 Like
Dobrý den, také jsem včera upadla - pro změnu na zadek, nebyla to velká rána, dokonce ani modřinu nemám, ale zadek bolí když si na něj sednu... částečně jsem se jen sklouzla po zdi dolu, nebylo se čeho chytit a dopadla jsem na zadek... taky jsem vyplašená... bolesti ani krvácení nemám, tak doufám, že je vše v pořádku... ale také přemýšlím nad tou placentou - mám ji také vepředu, pořád si říkám, že když to bylo jen na zadek a malá rána, tak se snad nic nestalo (někdy jízda v MHD nebo v autě po špatné silnici bývá také hodně kodrcavá a otřesy jsou)
simi  |  návštěvník  |  Moravskoslezský kraj
  • 1 odpovědí
dobrý den prosim vas chtěla bych se nějak poradit nebo od někoho dostat radu jsem v 19tt a mám odlučování placenty je možne že miminko donosim??nekrvacim ale moc se bojím..děkují za odpověd.. a jestli je nějaka rada co bych měla proto všechno udělat aby donosila miminko děkují