Dřívější menstruace

Dřívější menstruace

Mapet  |  návštěvník  |  Ústecký kraj
  • 1 odpovědí
Dobry den , chtěla bych se zeptat , včera 9.8. jsem dostala menstruaci , ale správně bych ji měla dostat až 20 .8. Tudíž jsem ji dostala o 11 dní dřív plus minus. H.A. neberu už 5rokem . Nevíte co to může znamenat? Děkuji
MUDr. Miloš Debnár  |  Basic member  |  Gynekologie a porodnictví  |  Šumperk, Oskava
  • 234 odpovědí
  • 48 Likes
Vhodné je provedení těhotenského testu.Pokud je negativní a máte-li provedenou cytologii ne starší než jeden rok vyčkejte další menses.Jestiže se toto krvácení bude opakovat je vhodné navštívit gynekologa/provedení UZ vyš,opakovat cytologii/.Může se jednat o ovulační krvácení/fysiolog nález/ nebo Vám Váš gynekolog navrhne úpravu cyklu/hormonální nebo nehormonální/
Debnár
Mapet  |  návštěvník  |  Ústecký kraj
  • 1 odpovědí
Děkuji za rychlou odpověď těhu test si udělám hned zítra ráno , mám jeste jeden dotaz mohlo by to znamenat i samovolný potrat ? teda pokud bych byla těhotná (zatím o tom nevím). Je pravda že 27.7. jsem si těhu test koupila a byl negativní .
Děkuji za brzkou odpověď
Hezký den Petra

Reakce na Mapet

MUDr. Miloš Debnár  |  Basic member  |  Gynekologie a porodnictví  |  Šumperk, Oskava
  • 234 odpovědí
  • 48 Likes
Pokud bude test negativní těhotná jste nebyla.Pokud bude slabá i druhá čárka/slabě pozit/navštivte gynekologa /odběr krve na beta HCG./.
Debnár