Zarudlý flek na pokožce

Zarudlý flek na pokožce

Kristýna  |  návštěvník  |  Praha
  • 1 Like
Dobrý den, jsem v 17+4 tt těhotenství asi před měsícem se mi na noze objevil pupínek myslela jsem si že je to štípanec od komára strašně to svědělo je ti i takové vystouplé. Postupem času se to dost zvětšilo a z pupínku je červený zarudlý flek který strašně svědí. Nevíte o co by se v mem případě mohlo jednat ? Nikdy predtim jsem podobný problém neměla děkuji Kristýna
SKIN CARE Liberec  |  Basic member  |  Liberec
  • 1 odpovědí
  • 54 Likes
Dobrý den,
vyhledejte bez prodlení svého kožního lékaře, který určí diagnózu a zahájí léčbu.
Hezký den,
MUDr. Xenie Kučerová
SKIN CARE Liberec
XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX
MUDr. Nina Koutná  |  Basic member  |  Dermatovenerologie  |  Praha
  • 11 odpovědí
  • 88 Likes
Dobrý den,
Toto prostředky dostupnými bez receptu nevyléčíte, musíte mít léky od lékaře, a to dostatečně silné. Podle vzhledu na fotu se jedná pravděpodobně o ložisko mykozy. Pokud je pro Vás možné přijít dnes k nám na ambulanci, mohu Vám nabídnout termín ve 12 hodin anebo ve 14.30. Jinak jsou tam možnosti až příští týden. Konzultaci si klient hradí (670 Kč) a i léky vypsané na recept nehradí pojišťovna (nemáme smlouvu s žádnou pojišťovnou). Naše adresa je Krakovská 8, Praha 1 (nahoře z Václavského náměstí u Domu mody zahnete doleva, jdete ulicí, téměř nahoře vlevo je klinika). Parkování je možné podohodě s recepcí - tel. XXXXXXXXXXX nebo XXXXXXXXXXX). Příjemný den,
MUDr. Nina Koutná, dermatolog, Klinika GHC Praha