Notice: Trying to get property of non-object in /data/www/medved/application/widgets/NewsletterSubscriberSideWidget.php on line 112
Alergická reakce na léky - Léčba kopřivky (urticaria) - Diskuze

Alergická reakce na léky

Alergická reakce na léky

Petra  |  návštěvník  |  Ústecký kraj
dobrý den, měla jsem zánět dásní na který jsem dostala atb dalacin c během léčby bylo vše v pořádku až když už jsem jí dokončovala a zbývala mi poslední tableta jsem se osypala červenými flíčky po celém těle a nejvíce na rukou, natékali mi prsty i rty, které pak opětovně splaskly ale ruce mám pořád nateklé.Zkoušela jsem to chladit ale bez výsledku prosím poraďte nějakou léčbu bez užívání tablet nebo co si mohu sama zakoupit v lékárně děkuji
MUDr. Anna Kinkorová  |  Basic member  |  Dermatovenerologie  |  Praha
  • 74 odpovědí
  • 5 Likes
Alergie patrně sama vymizí pokud lék přestanete užívat.V lekárně dostanete
bez receptu cca 5 tbl. Zodacu a snad tekutý pudr,Při nelepšení se obtíží navštivte svého lékaře.Pamatujte si, že Dalacin již nikdy nesmíte užívat !!!
benisko  |  návštěvník  |  Moravskoslezský kraj
  • 1 odpovědí
Užívala jsem rok a půl Valproat Chrono Sandoz a v listopadu mi byl lék změněn na Depakine Chrono. Začala mě pálit kůže na zádech, nevěděla jsem z čeho, jelikož mi bylo řečeno, že ty tablety jsou stejné. Pak se objevila kopřivka. Na doporučení obvodního lékaře jsem
lék Depakline vysadila a opětovně jsem začala užívat Valproat, ale kopřiky se nemůžu zbavit. Používám masti a různé tablety Zytex, Xyzal,
Claritine,Fenistil.Nic se nelepší. Prosím o radu. Velice Vám děkuji.
S přáním hezkého dne Piskkořová R. Velice Vás prosím o odpově´d na
piskorova.r@seznam.cz
Doktor ve Vašem okolí