Notice: Trying to get property of non-object in /data/www/medved/application/widgets/NewsletterSubscriberSideWidget.php on line 112
Mykóza na nohou - co s tím? - Léčba onychomykóz a ostatních dermatomykóz - Diskuze

Mykóza na nohou - co s tím?

Mykóza na nohou - co s tím?

JurisD  |  návštěvník  |  Jihomoravský kraj
Dobrý den, už delší dobu mám na nohou podle příznaků mykozu. Po návštěvě mojí praktické lékařky jsem se ale dozvěděl že je to pouze otlačené od bot a nic to není. Zhruba za půl roku se to ale začalo rychle šířit a nyní mám zasaženy všechny prsty na obou nohou, po užití volně prodejných antimykotik se to na měsíc uklidnilo. Před týdnem se mi to pět vrátilo ale ani při pravidelném užívání Clotrimazolu se to vůbec nelepší. Svědění je až neusné a v noci většinou na dlouho neusnu. Už nevím co na to dát aby se to alespoň zmírnilo.Přikládám fotografii třeba Vám to pomůže k nějaké přesnější diagnoze. Předem moc Děkuji za odpověď. Juriš
Anna  |  návštěvník  |  Kyyiv
  • 6 odpovědí
Dobrý den. Také jsem měla plíseň nehtů na chodidlech, vypadalo to docela podobně jako to, co jste ukázali na fotce. Vyzkoušela jsem mnoho různých prostředků, tablet i sprejů, ale nemoc mizela pouze na určitou dobu. Skutečně vyřešit problém pomohl prostředek Demyxil. Mimochodem, je ve formě krému. Tento prostředek mi opravdu pomohl překonat plíseň. Také podporuje odstranění zrohovatělých částí kůže a podporuje její obnovu.

Související recenze a zkušenosti

Doktor ve Vašem okolí