Konečně efektivní řešení nehtových plísní – aplikace NAIL 360

Nový, rychlý a prokazatelně efektivní přístup k léčbě onychomykóz nyní přináší Alma Lasers (světový lídr v oblasti laserů, pulsního světla, radiofrekvenčních a ultrazvukových lékařských technologií) s nejuniverzálnějším multifunkčním systémem na trhu - HARMONY XL – aplikací NAIL 360.

Plíseň pod nehtem je věrný společník. Přestože nejde o život ohrožující diagnózu, cukrovkářům a pacientům s imunitními problémy může nepříjemně zkomplikovat zdravotní stav, ostatní se za ni přinejmenším stydí. Otázka mykotických infekcí nehtů se v posledních letech stává závažným epidemiologickým problémem. Onychomykóza v současné době postihuje asi 20% jedinců mezi 40ti až 60ti lety a více než 50% jedinců nad 70 let věku!

Onychomykóza začíná v nehtovém lůžku a postupuje do nehtové ploténky. Prvním projevem je zbarvení nehtové ploténky do žluta – hněda, dále dochází k hrubnutí nehtové ploténky, vytváření rýh, hrbolů... Následně se odděluje nehtová ploténka od nehtového lůžka, nehet se drobí a rozpadá. Obvyklá lokální léčba onychomykóz je náročná, protože je velmi obtížné postihnout původce infekce v nehtovém lůžku a je účinná pouze v počátečních stadiích onychomykóz, je-li poškozena maximálně 1/3 nehtové ploténky.

Nová aplikace multifunkčního systému Harmony XL (http://www.nimotech.cz/produkty.php?p=detail&id=53) – kombinace laserových modulů Q-Switched Nd:YAG 1064/532 nm KTP a Long Pulsed Nd.YAG 1064 nm - právě získala schválení FDA k léčbě onychomykóz.

Nejnovější laserový protokol NAIL 360:

nimotech1
1. Použití modulu Q-Sw1064/532nm KTP – vytváří mikrokavitace a akustické rázové vlny na povrchu nehtové ploténky, které pak přeneseně způsobí mechanické poškození tvrdého obalu mykotických spor i uvnitř nehtového lůžka. Díky použití Q-Sw KTP 532nm je i absorbováno žluté a hnědé barvivo vyskytující se na povrchu infikovaných nehtů. 2. Následné použití modulu LP Nd:YAG 1064 nm - způsobí termální deaktivaci nežádoucích mikroorganismů.

Průměrný počet ošetření mírných až středně závažných onychomykóz je 3-4 s intervaly 4 týdny.

nimotech4
Před ošetřením 1 měsíc po 3 ošetřeních Před ošetřením 10 týdnů po 13 ošetřeních

Více informací naleznete na www.nimotech.cz.

Odstranění nehtových plísní laserem (https://www.lekari-online.cz/kozni-lekarstvi/video/odstraneni-nehtovych-plisni-laserem)

Odstranění nehtových plísní laserem

Aktualizováno: 12.11.2013

Doktor ve Vašem okolí