Přírodní konopná kosmetika – hýčkejte své tělo i mysl

Přírodní produkty jsou dnes velkou módou a výrobci to dobře vědí. Proto někteří lákají zákazníky právě označením "přírodní", i když k naplnění tohoto slova, jak ho běžně chápeme, to má poměrně daleko. Protože, aby kosmetika mohla být označována jako "přírodní", musí splňovat náročné certifikace. My fandíme konopné kosmetice, která je na trhu již řadu let a její účinky jsou blahodárné.

Jak funguje konopný olej na naší kůži?

Zdravý vzhled a zejména dobrou funkci kůže zajišťují hlavně tuky. Konkrétně esenciální mastná kyselina gamalinolenová, která je obsažena právě v konopném oleji, podporuje funkci pokožky jako ochranného pláště, chrání před infekcemi i ztrátou vlhkosti, pomáhá udržet pleť pružnou a vláčnou a prospívá zdraví celého organismu.

Její přínos je neocenitelný při léčení suché pleti a vlasů, ekzémů a dalších kožních chorob. Chrání kůži před vysušováním či nadměrnému slunečnímu svitu.

Konopný olej se velmi dobře vstřebává do pokožky, a tím jí dodává maximum prospěšných látek, které obsahuje. Je hypoalergenní, je tedy vhodný jak pro osoby s citlivou pokožkou, tak pro malé děti. Konopná kosmetika pečuje o ekzematickou či poraněnou pokožku. Výborná je zejména na suchou pokožku, kterou hydratuje a zvláčňuje.

Konopna kosmetika
Konopná kosmetika s CBD

Konopná kosmetika s CBD

Nemusíte se bát, že by konopná kosmetika byla návyková, nebo byste z ní mohli mít vedlejší účinky – jedná se o kosmetiku vyráběnou z technického konopí s obsahem THC pouze do 0,2% (dle orgánů EU).

Kosmetika také podléhá přísným kritériím a podstupuje řadu testů předtím, než vám bude dělat radost u vás doma. Konopná kosmetika zahrnuje velkou škálu výrobků, připravili jsme pro vás výčet těch nejpoužívanějších společně s tím, co od nich očekávat, ke komu se hodí a jak je používat.

Konopný olej s rozmarýnem – regenerační serum

Co od něho očekávat? 

Regenerační sérum má pozitivní vliv na obnovu buněk pokožky a pomáhá ji udržovat zdravou a krásnou, rozmarýn dodává séru stimulující účinek.

Ke komu se regenerační sérum hodí?

Konopné sérum se hodí úplně ke každému – je vytvořeno tak, aby ho mohl používat každý bez rozdílu věku.

Jak ho používat?

Jednoduše – naneste kapičku na postižené místo na vaší pokožce (obličeji) a jemně vmasírujte – doporučujeme podávat 2 kapičky denně.

Konopná mast s CBD

Jaké jsou její benefity?

Konopná mast s konopným výtažkem a kombinací buď měsíčku lékařského (na kůži), nebo kostivalu (na svaly a klouby). 100% čistá - bez ropných produktů, palmového oleje. Obsahuje CBD. Mast promašťuje a regeneruje.

Komu se konopná mast hodí?

Konopná mast s přídavkem měsíčku lékařského podporuje přirozenou obnovu kůže. Mast promašťuje a regeneruje. Konopný olej působí protizánětlivě a napomáhá pečovat a udržovat zdravou kůži. Skvělý pomocník pro ty, kteří chtějí mít svou pleť a kůži krásnou.

Konopná mast s extraktem z konopí a přídavkem kostivalu a chilli je vyrobena podle tradiční receptury. Obsahuje CBD (kanabiodiol) a za studena lisovaný BIO konopný olej ze semen konopí, který působí protizánětlivě a regeneračně na svalové buňky a tkáně.

Jak se používá?

Konopnou mast naneste na problematickou kůži a řádně rozetřete. Pozor prosím – upozornění pro konopnou mast s kostivalem. Neaplikujte v blízkosti očí, sliznic a slabin. Po natření si umyjte důkladně ruce mýdlem.

Více informací na zelenazeme.cz >>

Aktualizováno: 5.9.2019

Doktor ve Vašem okolí