Hledám dárkyni

Hledám dárkyni

rajama  |  návštěvník  |  Praha
  • 4 odpovědí
  • 2 Likes
Dobry den,
hledam darkyni vajicek z Prahy. Pokud by mel nekdo zajem darovat vajickaozvete se. Predem dekuji
rajama
Petra  |  návštěvník  |  Středočeský kraj
  • 5 odpovědí
  • 1 Like
Dobrý den ráda bych darovala vajíčko,ale jsem z Příbrami to je kousek od Prahy.
rajama  |  návštěvník  |  Praha
  • 4 odpovědí
  • 2 Likes
Dobry den,
dekuji za odezvu. Pokud by pro Vas nebyl problem darovat vajicko v Praze a chtela by jste mi pomoc napiste mi prosim. Ja cekam na darovana vajicka uz skoro 2 roky, ale pokud privedu darkyni, posunu se v poradovniku na 1 misto a vase vajicka dostane nejaka jina pani/slecna. Samozrejme dostanete nejake penize, myslim, ze to je 10-15tisic kc jako nahradu za cestovne a jine vydavky, ktere by jste kolem toho mela.

Reakce na rajama

Petra  |  návštěvník  |  Středočeský kraj
  • 5 odpovědí
  • 1 Like
Jo jo to by nebyl problém dojíždět do Prahy.Nevíte jak to dlouho celé trvá?i s tí, bráním prášků atd?prostě celý zakror se vším co k tomu patří?

Reakce na Petra

rajama  |  návštěvník  |  Praha
  • 4 odpovědí
  • 2 Likes
Dobry den,
nejdrive by jste musela jit na testy-jako napr. dedicne choroby, HIV a pod.(delaji se z krve) Pokud budete splnovat podminky pro darcovstvi,(vek do 35let, zdrava) tak stimulace vajecniku trva cca 3 tydny- v teto dobe si budete pichat do bricha injekce a budete muset tak 3x prijit na kontrolu ultrazvukem. Pak je naplanovan odber vajicek. Odber se provadi asi v 10ti minutove celkove anestezii a je ambulantni. Po anestezii si dopocinete asi 1hod na luzku a pak muzte jit domu. Pokud mate jeste nejake dalsi dotazy jsem Vam k dispozici. Mejte se hezky

Reakce na rajama

Petra  |  návštěvník  |  Středočeský kraj
  • 5 odpovědí
  • 1 Like
Dobrý den,
no věk splňuji je mi 18 za dva měsíce mi bude 19.Takže jen ty testy,aby vyšli,že jsem zdravá.A jak dlouho se čeká na výsledky těch testů?takže až budou ty výsledky tak cca měsíc to trvá celé dlouho?Já jsem právě slyšela,že jedna slečna za tento zákrok dostala 24 000kc.je to možné?jo a jak je to,když beru antikoncepci?Děkuji hezký den.

Reakce na Petra

rajama  |  návštěvník  |  Praha
  • 4 odpovědí
  • 2 Likes
Myslim,ze na vysledky testu se ceka cca 2 tydny. Samotna stimulace vajecniku+ odber - trva cca mesic, ale mozna i mene, to zalezi jaky stimulacni protokol Vam urci lekar a taky to zalezi na menstruaci. Pokud si dobre pamatuju tak ja jsem si injekce zacala pichat nejak v polovine mensturacniho cyklu. Pokud se nepletu antikoncepci by jste musela vysadit. Vecsinou je odmena darkyni od 5 do 15 tisic.Aspon, co jsem cetla na internetu a na strankach CAR. O vecsi odmene jsem neslysela.

Reakce na rajama

Petra  |  návštěvník  |  Středočeský kraj
  • 5 odpovědí
  • 1 Like
jasny.takze bych musela cekat dalsi mesic az se mi dostavi menstruce tedy?ja to totiz dostanu uz pristi tyden.to by se bohuzel neztihalo.podle ceho je velikost odmeny?ze je to v takovemdle rozmezi?velmi o tom premyslim to darovat.urcite daruji jen musim zjistit vsechny info.

Reakce na Petra

rajama  |  návštěvník  |  Praha
  • 4 odpovědí
  • 2 Likes
Dobry den, fakt netusim podle ceho jsou stanoveny odmeny. Kazde CAR to ma stanovene jinak.Mozna v soukromych centrech je odmena vecsi,tyto info jsou urcite na netu. Ono to v podstate odmena neni, protoze ty vajicka by jste sla dobrovolne darovat- byla by jste darkyne . Doktori tomu rikaji kompenzace za naklady na cestovne, cas a mozna i ochotu darovat. Ja chodim do CARu v Podoli do UPMD. Myslim, ze tam je odmena za darovani 5000 nebo 10000kc Sama musite vedet z jakeho duvodu chcete vajicka darovat, jestli pro penize nebo chcete pomoct nejake nestastne zene. Kdyz se rozhodnete do jakeho centra pujdete darovat vajicka- musite jit nejdrive na pohovor s Mudr,ktery Vam vsechno dopodrobna vysvetli,musite vyplnit dotaznik darkyne, pak jit na ty testy. Jak ste psala, ze berete tu anitkoncepci, ta se myslim musi vysadit,mozna tam je nejaka lhuta napr 1 mesic nebo i vic kdy musite zustat bez antikoncepce a pak muzete darovat vajicka.

Reakce na Petra

Veronika  |  návštěvník  |  Ústecký kraj
  • 1 odpovědí
na soukromých klinikách je "odměna" daleko vyšší. na příklad v Gennetu v Praze to je něco kolem 22 OOO Kč...
Petra  |  návštěvník  |  Středočeský kraj
  • 5 odpovědí
  • 1 Like
jasny.takze bych musela cekat dalsi mesic protoze ja uz to ted dostanu pristi tyden.a pokud se to zacne pichat od pulku cyklu tak bych mesela cekat dalsi mesic tedy.
cabrda  |  návštěvník  |  Praha
  • 1 odpovědí
Dobrý den, ráda bych darovala vajíčko, nezáleží mi na tom, kolik za to je. Mám o to vážný záje. Jsem pravidelná dárkyně krve a krevní plazmy, je mi 19 let a bydlím v Praze. Takže pokud stále hledáte, tak se mi prosím ozvětě na email: dream5@seznam.cz nebo na tel.:720583301.
petulka  |  návštěvník  |  Středočeský kraj
  • 5 odpovědí
ahoj uz jsem byla trikrat darkyni vajicek a vse probehlo v poradku tak kdyby mel nekdo zajem tak rada pomuzu dalsi rodine.721419080
Naty  |  návštěvník  |  Středočeský kraj
  • 4 odpovědí
Shanim darkyni oocytu, ideane po genetickych testech (neni ale podminkou!). Financni kompenzace 20000Kc. Prosim, ozvete se mi v pripade zajmu na budnathy@gmail.com. Predem dekuji
Hanka Kovalska  |  návštěvník  |  Moravskoslezský kraj
  • 1 odpovědí
Dobrý den,je mi 28 let,mám 3 zdravé děti.Jsem z Ostravy a ráda bych darovala vajíčka.

tel čislo-732579331
email-zdenekhanka@seznam.cz

Děkuji naschledanou Kovalská.
aknel28  |  návštěvník  |  Zlínský kraj
  • 2 odpovědí
Je mi 31 let, jsem zdravá, mám 2 děti, jsem ze zlínského kraje, ráda daruji vajíčka, ale ne ve Zlíně.
simona  |  návštěvník
  • 1 odpovědí
Daruji vajíčka je my 26let a mám již dvě zdravé děti.Zavolejte 732534507
Lenka  |  návštěvník  |  Středočeský kraj
  • 2 odpovědí
Dobrý den,máme zájem o koupi dácovského vajíčka. Na koho se máme obrátit a jaká je cena vajíčka. Děkuji Hendrichová
petra  |  návštěvník  |  Středočeský kraj
  • 2 odpovědí
dobry den jsem darkyne mohu vas posunout v poradniku jestli chcete
petra  |  návštěvník  |  Středočeský kraj
  • 2 odpovědí
kontakt petratomiskova@centrum.cz
Lenka  |  návštěvník  |  Středočeský kraj
  • 2 odpovědí
Ahojky,máte některá seznam klinik kde je uveden konkrétní ceník za darované vajíčka? Díky. Lenka

Související recenze a zkušenosti

Dárcovství vajíček - Související videa

Doktor ve Vašem okolí