Klinika GENNET otevře své brány

Autor: Centrum lékařské genetiky a reprodukční medicíny GENNET, s.r.o.

Návštěvníky čekají prohlídky i zajímavé přednášky.

Věděli jste, že se zhruba 20% českých párů potýká s neplodností? A že 95% z nich dokáže současná medicína pomoci? Přijďte se přesvědčit a podívat se do zákulisí jednoho z největších a nejmodernějších IVF pracovišť v Česku. Na klinice GENNET v Praze na Letné vás čekají bezplatné konzultace s lékaři nebo prohlídka nedávno dokončených nových prostor.

gennet

GENNET byl založen už v roce 1996, brzy se stal jedním z předních center pro genetiku a fetální medicínu (tj. diagnózu a léčbu plodu v děloze) a v současnosti má přes 200 zaměstnanců. Klinika v Praze na Letné je největším pracovištěm GENNET v Česku a zájemci si ji budou moci prohlédnout ve čtvrtek 7. dubna.

„Na našich klinikách řešíme nejen samotný problém neplodnosti. Naší přidanou hodnotou je, že se snažíme o komplexní péči o reprodukční zdraví našich pacientů a nabízíme také různá preventivní vyšetření“,

představuje GENNET jeho generální ředitelka Ivana Kavková.

„S různými formami problémů se na nás obrací stále větší množství párů. S postupy, které dnes máme k dispozici, diagnostickými přístroji, vysoce kvalifikovanými odborníky a možnosti využití dárcovských programů je ale úspěšnost, že se pár dočká vysněného potomka, velmi vysoká.“ 

1 gennet 2 gennet   3 gennet  

A jaký je pro návštěvníky dne otevřených dveří připravený program?

  • Od 13 hodin si budou moci vyslechnout užitečné rady pro období plánování početí či těhotenství: Odborník na výživu Petr Havlíček pohovoří o správném stravování a potravinách, které je vhodné konzumovat při plánování početí, během těhotenství a po porodu, koučka Petra L. Krajčinovič pak naučí přítomné jednoduchou techniku pro zvýšení energetického příjmu a odstranění energetických „vysavačů“ důležitou zejména v době přípravy na početí a těhotenství.
  • O svůj příběh se podělí i známá rozhlasová moderátorka Jitka Vlková, která se před několika měsíci za pomoci kliniky GENNET stala šťastnou maminkou zdravého chlapečka!
  • Od 14 hodin pak bude následovat možnost konzultací s lékaři IVF centra spolu s prohlídkou nových prostor kliniky.
  • Patnáctiminutová konzultace je pro každého z návštěvníků zdarma!

Pokud tedy chcete využít této možnosti (jak prohlídky nových prostorů prestižní kliniky, tak osobní konzultace nad vašimi otázkami), registrujte se ZDE.

Aktualizováno: 29.3.2016

Autor
Centrum lékařské genetiky a reprodukční medicíny GENNET, s.r.o.