5R Studio

Kožní klinika Brno

Napište nám

Recenze

Podělte se o svou zkušenost

Ošetřoval Vás 5R Studio a máte osobní zkušenost se zákrokem v této ordinaci? Vložte recenzi, pomozte ostatním se rozhodnout.


Profil - 5R Studio - Kožní klinika Brno

Uvítání

5r studio propojuje nejnovější metody kosmetologie a estetické medicíny. Krédem studia je dokonalá péče o klienta, spokojenost a serióznost. 

Specializace a preferovaná oblast činnosti

O klienty pečují profesinální kosmetičky, které jsou pod vedením MUDr. Ireny Procházkové. Studio provádí kompletní a luxusní ošetření dekoltu, obličeje a krku. 

Aby byl výsledek co nejlepší, používají se při ošetření moderní kosmetické přístroje vacupress, starvac, ultrazvuk, mikrodermabrazi a lift 6. Můžete si nechat ošetřit všechny typy pleti. Překážkou není ani pleť trpící projevy akné, nebo velmi citlivá pleť. Na vše je zde vyškolený tým kosmetiček, které správně určí typ vaší pleti a s tím i vhodný typ ošetření. Každé ošetření předchází konzultace, kdy se přesně stanoví typ pleti a navrhne postup ošetření (typ, délka, počet opakování, intervaly ošetření, atd.)

Ošetření jsou zaměřená na omlazení, zastavení projevů stárnutí, na regeneraci pleti, na stimulaci kolagenu a detoxikaci. Kromě ošetření vám zde doporučí vhodné přípravky po ošetření a jako prevenci na doma.

Kosmetika

V 5r studiu pracují s francouzskou kosmetikou PAYOT. Pro každý typ pleti je speciální řada.

Kosmetické přístroje

Klinika používá tyto přístroje: eMATRIX, IPL, LIFT 6, Radiofrekvenční přístroje, Mikrodermabraze, SilkPeel, Vital injector, STARVAC, ultrazvukovou liposukci.

Chemický peeling Datura

Používá se pro vyhlazení a vypnutí pleti a také k zmírnění projevů stárnutí. Jedná se o chemický peeling s komplexem kyseliny glykolové. I v případě chemických peelingů nabízí studio různé typy přesně podle vaší pleti a podle problémů, které chemickým peelingem chcete řešit. 

Naše klinika

Studio je vybavené tak, aby navodilo příjemné uvolnění a duševní harmonii. Interiér je velmi elegantní a jemný. Každá kosmetická kabina je ozvučená tak, abyste měli dostatek soukromí. 

Studio 5R se nachází v Brně a je dobře dostupné městskou hromadnou dopravou. V případě, že pojedete autem, můžete zaparkovat v nedalekém Parkovacím domě. 

Otevírací doba

Pracovní doba je od pondělí do pátku: 8:00-20:00 hod. Můžete se také objednat na sobotu mezi 8:00-16.00 hod.

Naše fotografie

Lékaři & Pracoviště

Zobrazit více Zobrazit méně

Zákroky

Klasická masáž
Lymfatické masáže, Lymfodrenáž

Zobrazit více Zobrazit méně

Upozornění

  • Ceny jsou pouze orientační.
  • Ceny zákroků nemusí obsahovat anestezii, konzultaci apod.

Napište nám

Adresy

Kožní klinika Brno
Adresa
Příkop 6
602 00 Brno
Zábrdovice
Česká republika

 Brno