a2m bodyform s.r.o.

Recenze

Podělte se o svou zkušenost

Ošetřoval Vás a2m bodyform s.r.o. a máte osobní zkušenost se zákrokem v této ordinaci? Vložte recenzi, pomozte ostatním se rozhodnout.


Profil - a2m bodyform s.r.o.

Motto:

Pomůžeme Vám splnit představy o pěkném a tvarovaném těle, ne však podle trendů, ale podle Vás.

Uvítání

Mladá a dynamicky se rozvíjející firma, která nabízí zkušenosti v oboru. Společnost a2m bodyform s.r.o byla založená v roce 2009. Snaží se harmonicky rozvíjet tělo i ducha, vnímá člověka jako komplexní celek, a také se snaží hledá životní rovnováhu. Jedná se o privátní společnost, která se věnuje lidem individuálně, ale také nemá problém organizovat program pro firemní klientelu.

 

Specializace a preferovaná oblast činnosti

Co firma nabízí? Snaží se poskytnut komplexí služby v oblasti zdravého životního stylu a formování postavy. Součástí péče je odborná konzultace, individuální přístup a poradenství. Každoročně se celý tým školí a účastní zahraničních workshopů a konferencí. Právě proto, aby vám mohli nabídnou nejnovější trendy a možnosti v oblasti komplexního zlepšení a rozvoje ducha a těla. 

Kromě individuálních konzultací a poradenství, pořádají také relaxační pobyty, workshopy a speciální akce zaměřené na zdravý životní styl na přání a na míru. Společnost je zde pro každého, kdo se rozhodne pro změnu. V takovém případě se stanový diagnóza a navrhnou léčebné postupy. Vše pro maximální spokojenost klienta a s důrazem na profesionální etiku. Každý člověk je jedinečný a potřebuje individuální přístup. To, co způsobilo stejný problém u jednoho, nemusí být příčina u druhého. Proto je vždy důležité stanovit správnou diagnózu a vhodný postup.

Po celou dobu, kdy se jim svěříte do rukou, budou probíhat kontroly, se vším vám pomohou a vždy je tu prostor ke komunikaci a otevřené debatě o tom, co klient chce a nechce, co u něj funguje, co ne a co vše je ochoten pro získání harmonie těla a duše podstoupit.

Firma a2m bodyform nabízí lymfatické masáže, neinvazivní liposukce, peelingy, liftingy, galvanické žehličky,  masáže, zábalové terapie, komplexní formování postavy, starvac SP2 a non surgical facelift - vypnutí pokožky obličeje a dekoltu nechirurgicky.

Naše klinika

V týmu pracují kvalifikovaní a odborní profesionálové. Dále spolupracují s lidmi z oboru estetické a alternativní medicíny. Jenom vhodnou kombinací ošetření, péče a práce, se dostaví ty nejlepší výsledky. 

Ostatní

Profil společnosti

Společnost a2m bodyform s.r.o. vznikla v březnu 2009.

Jedná se o mladou,  dynamicky se rozvíjející firmu, která se opírá o dlouhodobé praktické zkušenosti získané v oboru.

Hlavním mottem a firemní filozofií je harmonický rozvoj těla i ducha, nalézání životní rovnováhy a vnímání člověka jako celku.

Stěžejním programem naší společnosti je komplexní nabídka služeb v oblasti formování postavy a zdravého životního stylu. Nedílnou součástí jsou odborné konzultace, poradenství a individuální přístup. Využíváme nejmodernějších metod, přístrojů a technologických postupů v oblasti estetiky, pracujeme v týmu kvalifikovaného a odborně proškoleného personálu.

Nabídka našich služeb je určena převážně pro privátní klientelu, máme však i zkušenosti s organizováním programů pro klientelu firemní. Pořádáme prodejní workshopy i relaxační pobyty, organizujeme "akce" na přání.

Spolupracujeme s odborníky z oboru estetické i alternativní medicíny, aktivně se účastníme prezentací nejnovějších trendů u nás i v zahraničí.

Snažíme se být dostupnými pro všechny, kteří se rozhodnou pro změnu. Dokážeme stanovit diagnózu, navrhnout a realizovat léčebné postupy, to vše s důrazem na profesionální etiku a maximální spokojenost klienta.

Naše služby

 • komplexní program formování postavy

 • neinavzivní liposukce

 • Non surgical facelift - bez operační vypnutí pokožky obličeje a dekoltu

 • starvac SP2

 • Lymfatická drenáž

 • Peeling

 • Lifting

 • Galvanická žehlička

 • Masáže

 • Zábalové terapie

Naše fotografie

Zobrazit více Zobrazit méně

Zákroky

Ceny od*
Bahenní zábaly Od 150 Kč
Klasická masáž Od 200 Kč
Lymfatické masáže, Lymfodrenáž Od 150 Kč
Reflexní masáž Od 200 Kč
Sportovní masáž Od 200 Kč

Zobrazit více Zobrazit méně

Upozornění

 • Ceny jsou pouze orientační.
 • Ceny zákroků nemusí obsahovat anestezii, konzultaci apod.

Adresy

Adresa
Dr. Maye 468/3
709 00 Ostrava
Mariánské Hory
Česká republika

 Ostrava