• 56 odpovědí
 • 21 Likes

Laserová dermatologická klinika ALTOS

Laserová dermatologická klinika ALTOS
 • 100% do 1 dne
 • zodpovězených
  poptávek
  průměrná
  odpověď

Napište nám

Recenze

Podělte se o svou zkušenost

Ošetřoval Vás Laserová dermatologická klinika ALTOS a máte osobní zkušenost se zákrokem v této ordinaci? Vložte recenzi, pomozte ostatním se rozhodnout.


Profil - Laserová dermatologická klinika ALTOS

Motto:

MLÁDÍ A KRÁSA PRO KAŽDÝ VĚK

Uvítání

Estetická medicína může být zcela významným spojencem při péči o tělo – o jeho krásu, pomíjivé mládí i o tolik důležité zdraví.

Naše estetická medicína Praha může být místem, kde jednoduše zanecháte své vrásky, akné, jizvy či pihy. Můžete se u nás zbavit nedostatků anebo smýt roky, které se na vaší tváři neúprosně podepsaly.  Ale estetická medicína vás může i „pouze“ opečovávat a královsky hýčkat – výživnými zábaly všech druhů, relaxačními či ozdravnými masážemi.

Procedury pomocí moderních pokročilých přístrojů jsou stále bezpečnější a triviálnější. Návštěvu našeho zdravotního zařízení si můžete naplánovat na hodinku volna a jít si po něm zasportovat (s trochou nadsázky).

Nemusíte se děsit ani bolesti – pokud by měla ošetření provázet (což není pravidlem) a vy o ni nebudete stát, lze využít anestezii. Omezení či viditelné reakce po ošetření jsou většinou zanedbatelné – ale záleží na typu a náročnosti procedury.

Krásná, zdravá a rozjasněná pokožka Vám ubere léta, zvedne sebevědomí a Váš život bude spokojenější. Všechny nedokonalosti pleti včetně žilek, vrásek, pigmentací, apod. umí dnes efektivně odstraňovat naše laserové metody za pomoci špičkových přístrojů kvalitní italské výroby DEKA. Ke každému přistupujeme s individuálním řešením, abyste starost s pletí měli co nejmenší.

Metody laserové dermatologie přispívají ke zlepšení stavu i vzhledu pleti, omlazují, vyhlazují a vypínají obličej – neinvazivně a s minimální zátěží.

Specializace a preferovaná oblast činnosti

 • Laserová dermatologie
 • Estetická medicína
 • Plastická chirurgie


Zajímavosti

Naše tajemství tkví především v našem špičkovém týmu. Právě na doktorech to vše stojí, a tak u nás najdete pouze způsobilé odborníky s báječnými výsledky.

Poněkud méně – ale ne zase o tolik – důležitými pomocníky jsou kvalitní, ověřené a spolehlivé přístroje. Jiné u nás v centru estetické medicíny v Praze nemají šanci.

Konzultace s naším specialistou je samozřejmě nejrychlejším a nejpřesnějším způsobem, jak zjistit, co právě vám můžeme nabídnout.

Více o nás

Je pro nás důležité, abychom zvládli k vaší spokojenosti vše podstatné – abyste se s námi cítili dobře a bezpečně, abyste měli dostatek informací a činili pouze rozumná rozhodnutí a využívali výhradně procedur, které pro vás mají smysl a nenesou zbytečná rizika.

Děláme maximum proto, aby byl výsledek podle představ, aby se vaše trápení i problémy rozplynuly, a abyste u nás nastartovali novou fázi života – zdravější, krásnější, zářivější a spokojenější.

Každý zákrok je samozřejmě jiný. Některé procedury jsou s trochou nadsázky banality, na které si můžete pomalu odskočit při polední pauze, na některé se zase bude potřeba zodpovědně připravit. 

Pokud máte zákrok vybraný, můžete se na našich stránkách dočíst vše podstatné. Pokud nevíte jistě anebo zkrátka chcete proces urychlit, můžete nám rovnou zavolat, napsat či se objednat na konzultaci.

Jsme připraveni zodpovědět veškeré dotazy a pomoci vám zorientovat se na dnes již velmi vyspělém a téměř všemocném trhu krásy a zdraví. Naše centrum estetické medicíny Praha vás nadšeně přivítá, neváhejte se tedy o kvalitě našich služeb přesvědčit na vlastní kůži.

Naše fotografie

Lékaři & Pracoviště

Zobrazit více Zobrazit méně

Zákroky

Kožní lékařství Info Ceny od*
Léčba onychomykóz a ostatních dermatomykóz (plísní)
Léčba růžovky (rosacea) Synchro NdYag Od 1 800 Kč
Diagnostika znamének Od 500 Kč
Léčba atopického ekzému a jiných dermatitid
Léčba folikulitidy
Léčba genitálních (condylomata accuminata) a jiných bradavic dle velikosti útvaru Od 1 250 Kč
Fyzioterapie a rehabilitace Info Ceny od*
Lymfatické masáže, Lymfodrenáž Ruční lymfatická masáž, 75... Od 1 700 Kč

Zobrazit více Zobrazit méně

U nás je možné zaplatit platební kartou.

Upozornění

 • Ceny jsou pouze orientační.
 • Ceny zákroků nemusí obsahovat anestezii, konzultaci apod.

Napište nám

Adresy

Adresa
Karlovo náměstí 2097/10
12000 Praha
Praha 2 - Nové město
Česká republika

 Praha   
Ordinační hodiny
Pondělí
09:00 - 19:00 
Úterý
09:00 - 19:00 
Středa
09:00 - 19:00 
Čtvrtek
09:00 - 19:00 
Pátek
09:00 - 19:00 
Sobota
10:00 - 18:00