• 2 odpovědí

Salon Andělské krásy

Napište nám

Recenze

Podělte se o svou zkušenost

Ošetřoval Vás Salon Andělské krásy a máte osobní zkušenost se zákrokem v této ordinaci? Vložte recenzi, pomozte ostatním se rozhodnout.


Profil - Salon Andělské krásy

Motto:

...být krásní jako andělé, ...zažít harmonii těla a duše, ...cítit se příjemně jako v nebi

Ostatní


Profil Studia

Návštěva našeho salonu je skvělým zážitkem, který přináší harmonii těla i duše a tím i novou kvalitu Vašeho života. Tým našich zkušených odbornic zajišťuje profesionalitu veškeré péče.


Andělská krása a Ďábelsky rychlá obsluha.

V recepci dostanete kompletní informace o všech programech, volných objednávkách a doplňkových produktech k prodeji. Naleznete zde solární kosmetiku, produkty k relaxaci, bahenní zábaly na domácí použití, produkty k péči o ruce a nohy, proti celulitidové a zeštíhlující produkty a potravinové doplňky VITALAND.

Samozřejmostí našeho salonu je kompletní poradenská činnost.
Hubnutí (měření podkožního tuku), odstraňování celulitidy (včetně měření pomocí termografické folie), zdravé výživy a péče o zdraví (nap. výrobky firmy Vitaland), čínské medicíny, očišťování těla, sestavení individuálního programu.

Salon je možno zamluvit pro skupiny 4 a více návštěvníků (např. relaxace, SPA programy, firemní akce, svatby, plesy...)

Nabízíme: 

Lipodestrukce - Od poloviny března 2012 nabízíme v našem salónu jako novinku! Jedná se o proces podobný kavitaci. Lipodestrukce je založena na rozbíjení tukových buněk nízkofrekvenčním ultrazvukem spojeným s Vakuem. Lipodestrukce působí narozdíl od kavitace do libovolné hloubky podkoží. Tato technologie umožňuje rozvrácení podkožních tukových buněk za pomoci koncentrované energie směřující do velmi specifické zóny. Více informací naleznete zde: www.lipodestrukce.eu/cs/

Kryolipolýza - V současné době nejefektivnější neinvazivní metodou na odbourání podkožního tuku. Jedná se o proces řízeného zmrazení tukových buněk, jejichž obsah zkrystalizuje, díky čemuž tukové buňky odumřou a jsou lymfatickým systémem z těla vyloučeny. Kryolipolýza je metodou bezpečnou, bezbolestnou, bez vedlejších účinků a bez kontraindikace. Technologie působí pouze na tukové buňky, vyloučeno je poškození kůže, nervů, cév či vnitřních orgánů.

Celluslim Extreme - Neinvazivní metoda pro zeštíhlení a odstranění celulitidy a strií. Technologie hlubokých elektro pulzů, které dokážou zničit i silné fibrotické stahy u pokročilého stádia celulitidy.

Anti celulitida - Proti celulitidové zábaly, Termo zábal, Podtlaková lymfatická drenáž

Bezbolestná kavitační liposukce - Kavitace je moderní, bezbolestnou a vysoce účinnou alternativou chirurgické liposukci. Jedná se o neinvazivní bezpečné ošetření vhodné zejména k redukci tukových polštářků, které jsou velmi obtížné odstranitelné dietou či cvičením. Toto ošetření revolučním způsobem formuje postavu. Břicho, stehna, hýždě, boky, kolena a ruce mohou být tvarovány bez anestezie, bez jizev. Klienti mohou pokračovat ve své denní rutině okamžitě po léčbě. Není zde žádná poléčebná bolest nebo diskomfort, pokožka zůstává nedotčena. Principem ošetření je rozbití membrány tukových buněk ultrazvukem. Obsah buněk se uvolní, dostane se do mezibuněčného prostoru a následně je pomocí presoterapie přirozeně odplaven lymfatickými a močovými cestami ven z těla.

Americký zábal - nejefektivnější hubnoucí zábal se skvělým úbytkem cm v inkriminovaných partiích již při prvním ošetření.

Cambridge dieta - Naše poradenské Centrum Zdraví nabízí produkty a programy, které při zajištění kompletní výživy pomáhají snížit nadváhu a novou nižší váhu si dlouhodobě udržet.

Kosmetika - Kosmetická péče DARPHIN, líčení, vizážistika, Depilace cukrovou pastou, Kosmetická péče DARPHIN, líčení, vizážistika, mikrodermabraze

Anti-acne program - Špičkově koncipovaný komplet produktů, služeb a rad, které povedou k novému, lepšímu pohledu na problém aknózní pleti. Tento program je zaměřený na hloubkovou očistu těla, kvalitní péči a změnu životního stylu,vedoucí k trvalému dosažení krásné pleti bez komedomů (uhrů) spojené s laserovým ošetřením pleti. Akné je komplexní problém a jeho léčba vyžaduje trpělivost a disciplínu. Věříme, že společně to dokážeme. Naše zkušenosti jsou, že dát se do boje ze všech stran je nejúčinnější.

LPG - Nejmodernější přístroj patentovaný na bezoperační odstraňování vrásek (lifting) - miláček našich klientek.

Fotorejuvenace - Vyhlazení pleti neboli žehlička na tvář, krk a dekolt

Laserová epilace - Díky unikátní technologii a přizpůsobené velikosti je přístroj SpaTouch absolutně nejbezpečnější fotoepilační systém v tomto odvětví.

 

Ostatní služby:
Manikúra a nehtová modeláž
Pedikúra
Prodlužování řas
Solárium
Sauna
Hydrocolon terapie - účinná prevence rakoviny střeva a civilizačních chorob

 

 

Rádi vás uvítáme i na našem druhém pracovišti:

Institut Krásy. Bezručova 16, Plzeň

www.institutkrasy.cz

Objednávky na tel.: 775 123 527,
Otevírací doba: pondělí až pátek - 8:00 až 21:00 hod.,
sobota od 8:00 až 16:00 hod.

Profil studia

Institut krásy se zaměřením na nejmodernější metody v oblasti péče o tělo a omlazení pleti. Komplexní péče, nadstandardní služby a profesionální přístup uspokojí i nejnáročnějšího zákazníka. Omlazení pleti, přístrojové, injekční a laserové. Léčba celulitidy, přístrojové metody, kosmetická péče, tělové zábaly, kadeřnictví, manikúra, modeláž nehtů wellness pedikúra. Přijímáme poukazy: relax pass, flexi pass, dárková šek, unišek, unišek+, tiket multi, ticket medica, cadhoc, nově focuspass.
Klientské karty: Bonus book, instyle card, benefity.cz, benefit management, lyoness, eufrat karta.

Nabízíme
Kosmetika Comfort Zone: Kompletní ošetření přizpůsobené na míru potřebám Vaší pleti. Zahrnuje aromaterapeutický rituál proti stresu, okysličující očistu, relaxační masáž obličeje, dekoltu a šíje, aplikaci masky, závěrečné ošetření pleti a šálek bylinného čaje na závěr. Přípravky jsou vybrány dle specifických požadavků Vaší pleti tak, abyste opustili kabinu s vyrovnanou, zářící pletí a odpočatou myslí.

Anti celulitida - Proti celulitidové zábaly, Termo zábal, podtlaková lymfatická drenáž

UC zábal - Pomůže každému, kdo hledá nejlepší start zeštíhlovacího programu scílem přemoci neposlušné zóny a docílit perfektní postavy. Bez ohledu na Váš tvar, nebo velikost postavy se můžete spolehnout na náš unikátní způsob, jak vytvarovat a zpevnit tělo. Zábal má navíc unikátní účinek proti stárnutí kůže a odstraní všechny nečistoty v těle na buněčné bázi. Jedná se o metodu celotělové horké bandáže, starodávné metody, kterou používali v Egyptě již před tisíci lety k udržení krásné štíhlé postavy.

Permanentní make-up - zvýrazněte své rty, linku kolem očí nebo si nechte vymodelovat krásné a přirozené obočí pomocí zcela nové metody stínování

Bělení zubů - Nejmodernější laserové bělení zubů, je bezpečná a šetrná metoda, kterou však dosáhnete jiskřivého bílého úsměvu již po 30 minutách a během jediné návštěvy. Výsledný efekt jiskřivě bílý úsměv Vám přitom vydrží až několik let. Technologický postup bělení touto nejmodernější metodou neškodí sklovině ani struktuře zubů. Mnoho klinických studií prokázalo absolutní šetrnost bez vedlejších účinků s nejvyšší možnou účinností. Bělení zubů v Institutu krásy Vám zajistí úsměv, po kterém jste dosud jen snili.

Termage RF - Vybojujte si krásné pevné tělo bez celulitidy a přebytečných tuků pomocí přístroje působícího radiofrekvencí. Neinvazivní, bezbolestná a časové nenáročná metoda pro vypínání pokožky, remodelaci kontur obličeje i těla a pro léčbu celulitidy. Naprosto nová, v ČR málo známá metoda na péči o pleť a podkoží.

Odstraňování vrásek - Botox - korekce vrásek, korekce atrofických jizev a ztrátových defektů kůže, augmentace rtů (zvětšování rtů), tváří-líce, mezoterapie - omlazování kůže obličeje, šíje a rukou, injekční odstranění celulitidy a lokalizovaného tuku.

 

 

 

 

 

 

Naše fotografie

Zobrazit více Zobrazit méně

Zákroky

Stomatologie Info Ceny od* Ceny do*
Bělení zubů Od 2 900 Kč
Dentální hygiena Od 650 Kč
Kožní lékařství Info Ceny od* Ceny do*
Diagnostika znamének Od 250 Kč
Fyzioterapie a rehabilitace Info Ceny od* Ceny do*
Fyzioterapie Od 300 Kč
Klasická masáž Od 135 Kč
Léčba rázovou vlnou 1000 rázů Od 250 Kč Do 1 650 Kč
Lymfatické masáže, Lymfodrenáž Od 490 Kč
Masáže lávovými kameny Od 850 Kč Do 1 350 Kč
Ozonoterapie 5 - 15 minut Od 300 Kč Do 750 Kč
Reflexní masáž

Zobrazit více Zobrazit méně

U nás je možné zaplatit platební kartou.

Upozornění

  • Ceny jsou pouze orientační.
  • Ceny zákroků nemusí obsahovat anestezii, konzultaci apod.

Napište nám

Adresy

Adresa
Bedřicha Smetany 6
První patro
312 00 Plzeň
Česká republika

 Plzeň