Dagmar Kušnerová

Napište nám

Recenze

Podělte se o svou zkušenost

Ošetřoval Vás Dagmar Kušnerová a máte osobní zkušenost se zákrokem v této ordinaci? Vložte recenzi, pomozte ostatním se rozhodnout.


Profil - Dagmar Kušnerová

ČlenstvíOstatní členství:

  • ČLS JEP - Česká lymfologická společnost

Uvítání

Centrum komplexní péče o lymfatický systém

Specializace a preferovaná oblast činnosti

Naše zařízení je centrem takového druhu, které se snaží komplexně pomáhat pacientům s onemocněním lymfedému. Naše centrum se od první návštěvy pacienta snaží nastavit individuální plán léčby. Po letech sbírání a sdílení zkušeností v této problematice jsme sestavili posloupný žebříček úkonů spojený se správnou edukací pacientů či permanentním dozorem lékařem při pravidelných kontrolách. Všechny kroky komplexní léčby by měly být pečlivě dodržovány ze strany pacienta, tak aby se co v nejkratším možném čase dostavila úleva a tím došlo k redukci otoků apod. Hlavními pilíři komplexní léčby lymfatického systému v našem zařízení jsou:

Manuální lymfodrenáž (manuální mízní drenáž)

Přístrojová lymfodrenáž (přístrojová mízní drenáž)

Bandážování

Elastické návleky

Naše ordinace

čisté a klidné prostředí

profesionální a empatický personál

K docílení optimální léčby lymfedému je potřeba zodpovědný postoj pacienta tak i našeho zařízení. Z pohledu pacienta se jedná o pravidelné návštěvy našeho zařízení, které stanoví náš lékař individuálně léčebným programem, po posouzení zdravotního stavu popř. pošle pacienta na vyšetření zvané lymfoscintigrafie.

Z naší strany se snažíme léčbu zajistit v několika důležitých postupných bodech:

Pomocí specializovaně vyškoleného personálu, který je schopen zaručit bezpečnou a účinnou léčbu pomocí manuální lymfodrenáže, která je posléze doplněna přístrojovou mízní drenáží, kterou díky modernizaci zařízení zajištují přistroje např. BTL- 6000 Lymphastim. 

Individuální vícevrstevné bandážování končetin nebo komprese končetin podpůrnými elastickými návleky, dle určení lékaře.

Poučení pacienta k samoléčbě vybraným druhem cvičení.

Naše fotografie

Zobrazit více Zobrazit méně

Zákroky

Ceny od* Možnost splátek
Lymfatické masáže, Lymfodrenáž Od 500 Kč Ano

Zobrazit více Zobrazit méně

Upozornění

  • Ceny jsou pouze orientační.
  • Ceny zákroků nemusí obsahovat anestezii, konzultaci apod.

Napište nám

Adresy

Adresa
Dlouhá 524/28
77900 Olomouc
Lazce
Česká republika

 Olomouc