Centrum estetické stomatologie ARIES s.r.o.

Napište nám

Recenze

Podělte se o svou zkušenost

Ošetřoval Vás Centrum estetické stomatologie ARIES s.r.o. a máte osobní zkušenost se zákrokem v této ordinaci? Vložte recenzi, pomozte ostatním se rozhodnout.


Profil - Centrum estetické stomatologie ARIES s.r.o.

Motto:

Naším cílem je spokojený pacient!

Více o nás

Představení stomatologického centra Aries

Centrum estetické stomatologie Aries bylo založeno 18.dubna 1997 v návaznosti na již pětiletou existenci privátní stomatologické praxe v Hradci Králové, čímž se v České republice řadí k soukromým stomatologickým zařízením s nejdelší praxí.

V roce 1999 bylo stále rostoucí pracoviště přemístěno z již nevyhovujících prostor v Hradci Králové do moderního prostorného areálu na hlavní trase HK - Náchod. Působiště společnosti se tak nalézá cca 10 minut jízdy od velmi atraktivní a vyhledávané turistické a rekreační oblasti "Babiččino údolí".

Možnost ošetření

Pracovní tým společnosti Aries je připraven řešit nejrůznější defekty chrupu od částečných až po úplné ztráty zubů. Specializujeme se na velké výkony rekonstrukčního charakteru.

Všem zákrokům předchází podrobný rozbor situace v ústech a zhotovení plánu ošetření s využitím nejmodernějších pomocných vyšetřovacích metod vč. radioviziografie (okamžitý počítačem zpracovaný rentgenový snímek zubů s podstatně nižší dávkou ozáření pro pacienta), popř. počítačové tomografie ve spolupráci s fakultním pracovištěm, aj. Samozřejmostí je účast dentální hygienistky v úvodu každé rekonstrukce i při průběžných kontrolách.

Součástí areálu je i moderně vybavený operační sál k provádění ambulantních stomatochirurgických zákroků - komplikovaných extrakcí zubů moudrosti, resekcí (odstranění) chorobně změněných kořenových hrotů a "váčků", zavádění dentálních implantátů pro možnost zhotovení pevných můstků i u částečně nebo zcela bezzubých pacientů, aplikaci umělých kostních náhrad aj. Samozřejmostí při všech těchto výkonech je použití kvalitních zahraničních lokálních anestetik pro zajištění úplné bezbolestnosti všech výkonů, popř. i s použitím celkově zklidňujících látek. Samozřejmostí je sledování (monitoring) pacienta v průběhu ošetření moderními přístroji. Na přání zajistíme ošetření pacienta v "narkoze".

Následné protetické ošetření je provedeno ve velmi krátké době (s využitím zubní laboratoře přímo v budově) a to vysoce estetickými materiály zahraniční provenience.

Keramická zubní laboratoř je vybavena nejmodernější technologií na výrobu keramických korunek a můstků.

Zubní technici jsou vyškoleni v zahraničí (SRN) a pravidelně absolvují stáže v zahraničí i tuzemsku. Korunkové protézy jsou zhotoveny z kvalitních vysoce estetických materiálů. Pro kovokeramiku se používají slitiny neobsahující zdraví škodlivé látky. Všechny používané materiály pro laboratoř i ordinaci jsou registrované a schválené pro použití v České republice. Předností centra je možnost přímé spolupráce mezi lékařem a laborantem přímo u pacienta. Individuální estetické doladění každé zubní náhrady provádí ošetřující tým přímo v ordinaci u pacienta.

Samozřejmostí je léčení zubního kazu moderními výplňovými materiály z estetických "kompozitních" setů. (Na žádost pacienta s použitím LASERu místo klasické vrtačky nebo turbiny.) Ošetření kořenových kanálků se provádí moderními postupy "laterální kondenzace" s využitím inertních - k organizmu netečných - materiálů. To vše u ležícího pacienta s důrazem na tzv. čtyřruční ošetřování lékařem a sestrou.

Pokud Vás trápí „proplombované" tmavé zuby a chcete nahradit nepěkné zoxidované amalgamové výplně estetickým a přitom trvanlivým materiálem, máme pro Vás řešení - velmi šetrnou, vysoce estetickou a přitom trvanlivou a bezpečnou metodou CELOKERAMICKÝCH INLAYÍ.

Pro zářivější úsměv Vám nabízíme dvě metody bělení zubů:

  • kombinovaná metoda - pouzdro pro kombinované bělení spočívá ve zhotovení speciálních plastových matric, které individuálně dolehnou na pacientovi horní a dolní zubní oblouky. Po úvodním bělení v ordinaci, během kterého je pacient důkladně s postupem srozuměn, spočívá metoda v opakované domácí aplikaci bělícího gelu do matric a přiložení na zubní oblouky v dohodnutých intervalech. Tento cyklus trvá asi tři až čtyři týdny.
  • metoda Brite Smile - která spočívá v kombinaci bělícího gelu s aplikací světla v modré oblasti spektra. Výhodou je časová úspora - vše je pořízeno v cca šedesátiminutové kůře. Výsledek je vždy velmi pozitivně hodnocen ze strany pacientů. Často je dosaženo i výraznějšího vybělení ve srovnání s klasickou dlouhodobou procedurou.

Naše fotografie

Lékaři & Pracoviště

Zobrazit více Zobrazit méně

Zákroky

Bělení zubů
Keramické fazety
Keramické korunky a můstky
Zubní implantáty
Zubní miniimplantáty

Zobrazit více Zobrazit méně

Upozornění

  • Ceny jsou pouze orientační.
  • Ceny zákroků nemusí obsahovat anestezii, konzultaci apod.

Napište nám

Adresy

Adresa
Velký Třebešov 118
552 02 Velký Třebešov
Česká republika

 Velký Třebešov