• 6 odpovědí

ART&VEN - žilní chirurgie

Napište nám

Recenze

Podělte se o svou zkušenost

Ošetřoval Vás ART&VEN - žilní chirurgie a máte osobní zkušenost se zákrokem v této ordinaci? Vložte recenzi, pomozte ostatním se rozhodnout.


Profil - ART&VEN - žilní chirurgie

Motto:

Jsme nestátní zdravotnické zařízení, které se specializuje na ambulantní operace křečových žil.

Více o nás

Profil ambulance

Jsme nestátní zdravotnické zařízení, které se specializuje na ambulantní operace křečových žil. Cílem naší práce je provést operaci ambulantně, tak aby pacient mohl po operaci končetinu ihned zatěžovat a omezit rekonvalescenci na co nejkratší dobu, která se pohybuje od 0 do 14 dnů.

Operace jsou prováděny v lokální anestezii, která zajistí šetrnost výkonu, umožní okamžitou chůzi po operaci a sníží riziko operačních komplikací. Neméně důležitou součástí každé operace je co nejlepší kosmetický výsledek. Při našich operacích používáme nejmodernější metody v léčbě křečových žil, jako je radiofrekvenční ablace - VNUS Closure system, laserové operace - EVLT, používání speciálního háčku. Díky používaným technikám je bolestivost po zákroku minimální.

Naše zařízení funguje od 1.1. 2006.

Během této doby jsme rozšířili spektrum zákroku na křečových žilách a ošetřujeme také jemné žilky / metličky, rozpraskané žilky / na dolních končetinách, břiše, hrudníku a v obličeji. K těmto zákrokům používáme jeden z nejefektivnějších, výkonných laserů firmy CANDELA, USA - GentleYAG. Zákrok je také ambulantní, po kterém není nutná žádná pracovní neschopnost.

Díky tomuto laseru provádíme také trvalé odstranění nežádoucího ochlupení na těle / nejčastěji horní ret, brada, podpaží, bikini line, dolní končetiny / a neinvazivní omlazení pleti obličeje, krku, dekoltu.

Naše ambulance funguje také jako cévní poradna pro onemocnění tepen a žil.

Poradna pro tepenné a žilní choroby

Ačkoli je ambulance zaměřena na chirurgickou léčbu křečových žil, je možné konzultovat všechna cévně - chirurgická onemocnění. Především onemocnění krčních cév zásobujících mozek, onemocnění cév horních končetin, onemocnění břišních a pánevních cév a samozřejmě onemocnění cév dolních končetin. Je možné provést základní klinické vyšetření a navrhnout optimální způsob léčby.

Naše fotografie

Zobrazit více Zobrazit méně

Zákroky

Info Ceny od*
Léčba bércových vředů + materiál na převaz Od 600 Kč

Zobrazit více Zobrazit méně

Upozornění

  • Ceny jsou pouze orientační.
  • Ceny zákroků nemusí obsahovat anestezii, konzultaci apod.

Napište nám

Adresy

Adresa
U Rybníčku 4036
modrá stavba vedle žluté budovy Dent clinic
580 01 Havlíčkův Brod
Česká republika

 Havlíčkův Brod   
Ordinační hodiny
Úterý
16:00 - 19:00 
Středa
10:30 - 17:15