Belledent privátní stomatologická praxe

Belledent privátní stomatologická praxe

Napište nám

Recenze

Podělte se o svou zkušenost

Ošetřoval Vás Belledent privátní stomatologická praxe a máte osobní zkušenost se zákrokem v této ordinaci? Vložte recenzi, pomozte ostatním se rozhodnout.


Profil - Belledent privátní stomatologická praxe

Motto:

Naší předností jsou krátké objednací lhůty, profesionalita a individuální přístup.

Více o nás

Profil ordinace

Privátní stomatologická praxe nacházející se v klidné části Prahy 2 v blízkosti parku Folimanka.

V nových, citlivě zrekonstruovaných prostorách vybavených nejmodernějšími technologiemi Vám odborný tým pod vedením MUDr. Veroniky Lukášové nabízí pod jednou střechou komplexní zubní péči pro dospělé i děti, od vstupního vyšetření až po specializované stomatochirurgické zákroky.

Jak ošetřujeme

Ke každému pacientovi přistupujeme individuálně s přihlédnutím k jeho potřebám a požadavkům a také časovým a finančním možnostem.

Ošetřujeme bezbolestně – použití lokálního znecitlivění je u nás samozřejmostí. Ošetření probíhá vleže na komfortních stomatologických křeslech za plné asistence sestry.

Jelikož nespolupracujeme se zdravotními pojišťovnami, můžeme si dovolit každé Vaše ošetření provádět jako nadstandard s tím, že nejsme omezeni časem, výběrem materiálů ani volbou technologií.

Co poskytujeme

 • preventivní prohlídky, RVG - Provádíme komplexní vstupní prohlídky, preventivní kontroly, odborně konzultujeme Vaše požadavky. K diagnostickému vyšetření využíváme digitální zobrazovací techniky.
 • dentální hygiena - Neodmyslitelnou součástí každého moderního stomatologického zařízení je poskytování tzv. dentální hygieny. V komfortní ordinaci se péčí o Váš chrup věnuje také diplomovaná sestra - dentální hygienistka. Provádí základní hygienické úkony jako je odstranění zubního kamene, plaku a pigmentací (skvrny od kávy, čaje, cigaret, apod.), ošetření dásní a citlivých krčků. Názorně instruuje, doporučuje nejvhodnější pomůcky ke správnému domácímu čištění zubů. Veškeré speciální pomůcky lze zakoupit přímo v našem zařízení. Pravidelnými návštěvami dentální hygienistky lze předejít celé řadě komplikací, např. vzniku zubního kazu, zánětu dásní a parodontóze.
 • estetická stomatologie (bělení, bílé výplně, keramické náhrady) - Zářivý úsměv je v současnosti samozřejmostí. Využíváme nejmo dernější technologie k dosažení maximální estetiky. Bělícími technikami dokážeme zesvětlit Vaši přirozenou barvu zubů až o několik odstínů. Nevyhovující staré korunky způsobující záněty dásní nahrazujeme čistě keramickými pracemi bez nežádoucího tmavého efektu na měkkých tkáních. Nevhodný tvar předních zubů upravujeme adaptací keramických faset. Těm odvážnějším neinvazivně ozdobíme zub extravagantním šperkem.
 • výplně zubů - Po šetrném odstranění zubního kazu za použití miniinvazivních technik navracíme zubům původní tvar použitím různých druhů kvalitních výplňových materiálů.
 • léčba kořenových kanálků (endodoncie) - Častou komplikací dlouhodobě neošetřeného zubního kazu je postižení hlubokých struktur uvnitř zubu - nervu. K odumření nervu jinak zdravého zubu však může dojít také úrazem. V těchto případech je nutno provést tzv. endodontické ošetření. Zub s kvalitně ošetřenými kořenovými kanálky je zachován a může nadále plnit svou funkci.
 • protetická stomatologie (veškeré náhrady chybějících zubů) - Při nemožnosti rekonstrukce zubu ordinačními technikami využíváme služeb renomovaných zubních laboratoří. Zhotovujeme různé fixní náhrady jednotlivých zubů (korunky a můstky) i snímatelné protézy. Velkou část protetického ošetření dnes tvoří náhrady nesené implantáty. Díky implantologii již není v případě ztráty všech zubů totální snímatelná náhrada jediným řešením!
 • stomatochirurgie - Zahrnuje výkony, které je možné provést v lokální anestezii, nicméně pro složitější zákroky, či u pacientů, kteří si přejí zákrok „prospat“, je možné užití intravenozní sedace za přítomnosti anesteziologa (do žíly na předloktí je vpraveno silné analgetikum, díky němuž je pacient utlumen a na zákrok si nepamatuje). Mezi nejčastější výkony patří extrakce zubů od jednoduchých až po komplikované (zuby moudrosti či zuby neprořezané), odstraňování periapikálních granulomů (váčků) a cyst z oblasti kořenů zubů, resekce kořenových hrotů, úprava a odstraňování slizničních útvarů, retních a jazykových uzdiček, úprava sliznice před zhotovením zubních náhrad, atd.
 • implantologie - Implantologií se rozumí náhrada ztráty jednoho a více zubů dentálními implantáty. Používáme implantační systém STRAUMANN www.straumann.cz, který patří ve svém oboru ke světové špičce.
 • kloubní poradna - Potíže s čelistním kloubem dnes trápí velkou část populace. Díky naší spolupráci se špičkovým odborníkem můžete kloubní poradnu navštívit i u nás. Zapomeňte na dlouhé fronty pacientů a nevlídné prostředí ambulancí nemocnic. Odborné vyšetření, konzervativní i miniinvazívní léčbu můžete absolvovat v maximálním pohodlí a komfortu.
 • ošetření dětí

Provozní doba:

PO – PÁ: 8.00 – 20.00

V akutních případech možnost ošetření o víkendu

Naše fotografie

Lékaři & Pracoviště

Zobrazit více Zobrazit méně

Zákroky

Info
Bělení zubů
Celokeramické fixní náhrady
Celoplášťové kovové fixní náhrady není hrazeno zdravotní...
Celoplášťové plastové/kompozitní fixní náhrady
Dentální hygiena
Dětská stomatologie není hrazeno zdravotní...
Endodoncie (ošetření kořenových kanálků)
Keramické fazety
Keramické korunky a můstky
Kombinované fixní náhrady slitina-plast/kompozit
Kompozitní fazety
Metalokeramické (slitina-keramika) fixní náhrady
Poradna pro onemocnění čelistního kloubu
Sklokeramické zubní náhrady
Stomatochirurgie
Zubní implantáty
Zubní výplně (záchovná stomatologie)

Zobrazit více Zobrazit méně

Upozornění

 • Ceny jsou pouze orientační.
 • Ceny zákroků nemusí obsahovat anestezii, konzultaci apod.

Napište nám

Adresy

Adresa
Oldřichova 18
120 00 Praha
Praha 2
Česká republika

 Praha