MUDr. Václav Beneš

Napište nám

Recenze

Podělte se o svou zkušenost

Ošetřoval Vás MUDr. Václav Beneš a máte osobní zkušenost se zákrokem v této ordinaci? Vložte recenzi, pomozte ostatním se rozhodnout.


Profil - MUDr. Václav Beneš

Motto:

Vaše volba, naše garance...

ČlenstvíOstatní členství:

  • SVL ČLS JEP - Společnost všeobecného lékařství
  • WONCA - World Organization of Family Doctors

Více o lékaři

MUDr. Václav Beneš

Praktický lékař

MUDr. Václav Beneš má dlouholetou praxi praktického lékaře. Absolvent I. Lékařské fakulty University Karlovy v Praze pracoval zpočátku jako závodní a obvodní doktor. Po dosažení druhé atestace v oboru všeobecného lékařství byl jmenován okresním odborníkem v Praze 2. V posledních letech pracoval jako praktický a rodinný lékař v různých organizacích doma i v zahraničí ve funkci rodinného a vedoucího lékaře.

Posledních 14 let také pracuje jako vysokoškolský odborný asistent a zástupce vedoucí Katedry všeobecného lékařství IPVZ v Praze.

Po roce 1989, v průběhu restrukturalizace českého zdravotního systému, spolupracoval s MZ ČR jako poradce a člen několika odborných komisí a byl jmenován dočasným poradcem SZO pro primární péči.

Dr. Beneš je členem vědecké Společnosti všeobecného lékařství ČLS JEP. V roce 1990 byl zvolen do výboru této společnosti a dodnes pracuje v různých funkcích. Mezinárodně je aktivní ve WONCA (Světová organizace rodinných lékařů) a ve WONCA Europe je členem výboru.

Publikoval mnoho odborných článků s tématy organizace  zdravotní péče, výuka praktického a rodinného lékařství, prevence v primární péči, klinická kardiologie, gastroenterologie, psychiatrie, farmakologie.

Naše fotografie

Lékaři & Pracoviště

Zobrazit více Zobrazit méně

Napište nám

Adresy

Adresa
Národní 9
110 00 Praha
Praha 1
Česká republika

 Praha