• 22 Likes

Body&Face clinique

Napište nám

Recenze

Podělte se o svou zkušenost

Ošetřoval Vás Body&Face clinique a máte osobní zkušenost se zákrokem v této ordinaci? Vložte recenzi, pomozte ostatním se rozhodnout.


Profil - Body&Face clinique

Motto:

I Váš sen se může stát skutečností ...

Specializace a preferovaná oblast činnosti

Body&Face clinique je specialista na injekční metody antiagingu a modelace postavy.  Nabízíme širokou škálu profesionálních produktů. Personál je tvořen výhradně zdravotnickým personálem, zkušené sestry a líkaři. Používáme výhradně preparáty vyrobené v EU. 

Profesní filozofie

Základem naší filozofie a současně naprostou samozřejmostí je zkoušení všech preparátů na sobě samých. Nic, s čím jsme nebyli spokojeny my,  nebudeme nabízet ani Vám. Zní to jednoduše, že? Ale neveřili byste koliv produktů nám denně nabízí s tím, že do zítřka budeme vypadat na sladkých 18 ... 

Naše ordinace

Moderní menší klinika se zaměřením na individuální přístup ke každému klientu.  Každý z nás si  za své peníze zaslouží jen to nejlepší ... 

Vzdělání a praxe


Mgr. Pavlína Blažek  je absolventkou aboru Alternativní a preventivní medicína v USA.  V ČR pak absolvovala mnoho certufikovaných kurzů v oblasti mezoterapie, karboxyterapie, injenčích omlazovacích technik, microneedlingu, laserové terapie, kosmetické akupunktury apod. Spolupracuje s mnoha lékaři na hledání vhodných a zejména nových efektivních antiagingových postupů, které pak aplikuje spolu s lékaři na své klinice. 

Konzultace


Odborná kunzultace je samozřejmostí před každým zákrokem. 

Zajímavosti

Sesterské pracoviště Body&Face clinique ve francouzském Cannes. Francie je kolébkou estetiky a pravidelně zde čerpáme insipraci nejen na anšem pracovišti ale zejména na estetickém veletrhu v Monacu. 

Naše fotografie

Zobrazit více Zobrazit méně

Zákroky

Kožní lékařství Možnost splátek
aplikace mezonití
Biologická liposukce Ano
Injekční lipolýza Ano
Kosmetická akupunktura
Lifting mezonitěmi
Fyzioterapie a rehabilitace Možnost splátek
Lymfatické masáže, Lymfodrenáž

Zobrazit více Zobrazit méně

U nás je možné zaplatit platební kartou.

Upozornění

  • Ceny jsou pouze orientační.
  • Ceny zákroků nemusí obsahovat anestezii, konzultaci apod.

Napište nám

Adresy

Adresa
Chomutovická 1444/2
14900 Praha
Chodov
Česká republika

 Praha