• 3 odpovědí

Centrum komplexní péče Roseta s.r.o.

Centrum komplexní péče Roseta s.r.o.

Napište nám

Recenze

Podělte se o svou zkušenost

Ošetřoval Vás Centrum komplexní péče Roseta s.r.o. a máte osobní zkušenost se zákrokem v této ordinaci? Vložte recenzi, pomozte ostatním se rozhodnout.


Profil - Centrum komplexní péče Roseta s.r.o.

Motto:

Snažíme se, abyste se u nás cítili opravdu co nejlépe.

Více o nás

Profil centra

ROSETA je ambulantní nestátní zdravotnické zařízení zaměřené na komplexní  prevenci, diagnostiku a léčbu všech problémů pohybového systému -  bolestí zad, kloubů a svalů, funkčních i degenerativních onemocnění, poúrazových a pooperačních stavů. Komplexní přístup v našem zdravotnickém zařízení spočívá jednak v týmové spolupráci odborníků (lékařů, fyzioterapeutů, psychologů a dalších terapeutů jako jsou například maséři nebo lymfoterapeuté) a dále pak v podrobném seznámení se s životními způsoby a zvyky každého individuálního pacienta. Tento přístup je velmi účinný také při diagnostice a léčbě řady dalších zdravotních obtíží mimo pohybový systém, jakými jsou stavy nevysvětlitelné únavy, závratí, hučení v uších, bolestí na hrudi a dechové tísně, vysokého krevního tlaku a bolestí u srdce, funkčních zažívacích, urologických nebo gynekologických obtíží nebo také opakovaných infekčních onemocnění, alergií a oslabení imunity.

Jsme přesvědčeni, že naprostá většina zmíněných obtíží má svoje kořeny jednak v přemíře zatěžujících pohybových stereotypů (například dlouhodobé sezení), v nedostatku vhodného pohybu, a také ve stresu. Všem těmto vlivům lze velmi účinně čelit právě prostředky fyzioterapie.

ROSETA nabízí široký rejstřík služeb určených jak lidem zdravým tak těm, kteří již trpí konkrétními nemocemi. Své služby poskytujeme jak pro dospělou, tak i pro dětskou klientelu.

Historie centra

Roseta Centrum ucelené rehabilitace Roseta s.r.o. je nestátní zdravotnické zařízení, ve kterém je veškerá péče poskytována ambulantně. Našimi pacienty a klienty jsou jak dospělí, tak i děti. Nestátní zdravotnické zařízení Roseta se nachází na příjemném, klidném prostředí a zároveň velmi dobře dostupném místě v Točité ulici na Praze 4 v Krči. Toto zařízení bylo založeno a vybudováno prim. MUDr. Martou Routnerovou a týmem fyzioterapeutů již v roce 1993 a úspěšně funguje do dnešních dnů. Na konci roku 2007 se novou majitelkou stala MUDr. Dana Jenšovská. Od března 2011 centrum působí v nově zrekonstruovaných, moderních prostorách na Praze 2 v ulici Nezamyslova.

Personální zajištění

V CKP Roseta s.r.o. pracuje dynamický tým lidí - rehabilitační lékaři, fyzioterapeuti, maséři, lymfoterapeuti, speciální pedagog, psychologové a výživová poradkyně. Skrze vzájemnou spolupráci všech těchto profesí, se snažíme o dosažení co nejlepšího výsledku léčby našich klientů.
Velmi důležitou součástí provozu zařízení je recepce, kterou můžete kontaktovat každý všední den od 8 do 20 hodin, v pátek do 17 hodin.

Všichni naši fyzioterapeuté mají vysokoškolské vzdělání.

Přístrojové vybavení

Zdravotnické zařízení je vybaveno špičkovými moderními přístroji pro fyzikální léčbu. Součástí terapeutického vybavení je přístroj na magnetoterapii, multifunkční přístroj na elektroléčbu, ultrazvuk, celotělová a končetinová vířivka, laser a také unikátní přístroj na kryoterapii – léčbu pomocí zmraženého vzduchu.

Prostory pro dětskou rehabilitaci jsou maximálně přizpůsobeny požadavkům na moderní dětskou komplexní léčbu. Ordinace pro individuální terapii a prostorná tělocvična jsou vybaveny velkými balóny, overbally, žíněnkami a speciálními pomůckami pro psychomotorická a senzomotorická cvičení.

Objednání

K léčbě v našem centru se můžete objednat buď na základě doporučení lékaře, nebo bez tohoto doporučení.

Služby

Centrum komplexní péče Roseta s.r.o. poskytuje odborné služby pro dospělou i dětskou klientelu každý všední den od 8 do 20 hodin. Terapie na přímou platbu i v sobotu. K dispozici vám jsou rehabilitační lékaři, fyzioterapeuti, maséři, lymfoterapeuti, speciální pedagog, psychologové a výživová poradkyně..

Speciální programy:

  • Relaxační podvečer: odpočinkový podvečer v příjemném prostředí rehabilitačního zařízení Roseta.

  • Cvičení pro děti (kojenci, btolata)

  • Program pro golfisty

  • Různé druhy masáží

  • Bioenergetická cvičení

  • Jóga

  • Tchaj-ťi

  • Masáže kojenců

Smlouvy s pojišťovnami:

Léčebná rehabilitace(rehabilitační lékař): 111, 201, 207, 211, 217, 222(205)
Fyzioterapie: 111, 201, 207, 211, 217, 222(205), 209.
Klinická psychologie: 211, 209

Naše fotografie

Lékaři & Pracoviště

Zobrazit více Zobrazit méně

Zákroky

Fyzioterapie a rehabilitace Info Ceny od* Ceny do*
Baňkování Od 120 Kč Do 350 Kč
Cvičení po porodu
Cvičení podle paní Mojžíšové (Mojžíšova metoda)
Cvičení pro těhotné
Elektroléčba, Elektrostimulace
Fyzioterapie
Kinesiotaping (taping, tejpování)
Klasická masáž Od 300 Kč Do 600 Kč
Kryoterapie, Kryosauna - léčba chladem Od 100 Kč
Lymfatické masáže, Lymfodrenáž Cena dle času - 1 hod 600... Od 300 Kč Do 1 800 Kč
Magnetoterapie 30 min Od 90 Kč
Masáže lávovými kameny Od 600 Kč Do 850 Kč
Reflexní masáž Od 300 Kč Do 600 Kč
Shiatsu
Vodoléčba Od 70 Kč Do 200 Kč
Vojtova metoda
Ortopedie Info Ceny od* Ceny do*
Konzervativní léčba úrazů
Obstřiky a punkce
Léčba nadváhy a obezity Info Ceny od* Ceny do*
Nutriční poradenství (výživové poradenství) Od 500 Kč Do 500 Kč

Zobrazit více Zobrazit méně

Upozornění

  • Ceny jsou pouze orientační.
  • Ceny zákroků nemusí obsahovat anestezii, konzultaci apod.

Napište nám

Adresy

Adresa
Nezamyslova 1712/13a
budova ve dvoře
120 00 Praha
Praha 2 - Nusle
Česká republika

 Praha