Centrum stomatologie Brno

Napište nám

Recenze

Podělte se o svou zkušenost

Ošetřoval Vás Centrum stomatologie Brno a máte osobní zkušenost se zákrokem v této ordinaci? Vložte recenzi, pomozte ostatním se rozhodnout.


Profil - Centrum stomatologie Brno

Motto:

Naším cílem je poskytnutí stomatologické péče v co největším rozsahu a nejlepší kvalitě.

Více o nás

Profil centra

Stomatologické centrum je privátní zařízení, které bylo založeno v roce 1993, kde byla v původních prostorách zřízena zubní laboratoř a jedna ordinace zubního lékaře.

Postupnými úpravami a modernizací se zařízení rozrostlo o nové prostory laboratoří a další dvě zubní ordinace. V současné době zde najdete praktické zubní lékaře, specialisty v oboru stomatologie – ortodontistu a stomatochirurga a již výše zmíněnou zubní laboratoř.

Součástí komplexu je také kvalitně vybavené školicí centrum.

Doufáme, že zde najdete nejen vysokou odbornou úroveň a vstřícný personál, ale i příjemné domácí prostředí.

Naše služby

  • Ortodoncie - V naší ortodontické ordinaci se věnujeme léčení nepravidelností chrupu a čelistí.

  • Praktické zubní lékařství - Celá ordinace je zařízena tak, aby jste se cítili co nejpříjemněji a zcela ztratili obavy z její návštěvy.

  • Stomatochirurgie - Slovo stomatochirurgie, zvláště pak „chirurgie“ vyvolává ve většině pacientů hrůzu (extrakce zubů, bolest, krev). Dovolím si Vás ujistit, že v naší ordinaci provádíme zákroky v injekční anestezii, tedy bezbolestně! Kromě bezbolestnosti je naším krédem maximální kvalita. A pokud se to vše promítne do příjemného prostředí ordinace, věřím, že Vaše návštěva nebude traumatickým zážitkem, ale naopak příjemnou vzpomínkou.

  • Zubní laboratoř - Laboratoř byla založena v roce 1993 jako jedno z prvních zařízení tohoto typu v Brně. Časem se stala součástí stomatologického komplexu, který se zabývá kompletní péčí o chrup. Jsme školící laboratoř pro lichtenštejnskou firmu Ivoclar Vivadent. Spolupracujeme nejen s ordinacemi v objektu, ale i s ordinacemi po celé České republice.

  • Školící středisko - Součástí stomatologického zařízení je také školicí středisko, které je možné využít k prezentaci metod, materiálů, přístrojů a vybavení ve stomatologii, případně jiném oboru. Školicí středisko je vybaveno audio a video technikou včetně dataprojektoru a promítacího plátna. Kapacita střediska je cca 12 osob. Po domluvě je možno zajistit občerstvení a ubytování.

Chránič zubů - mouthguard

Nabízíme světově nejznámější chrániče značky Playsafe. Profesionální chrániče zubů Playsafe spolehlivě ochrání váš chrup před úrazem během sportu a jiných rizikových aktivit. Narozdíl od běžných chráničů, které je možné zakoupit v obchodech se sportovní výbavou, jsou tyto chráníče zhotovovány v zubní laboratoři dle otisku ze zubní ordinace. Z tohoto důvodu je funkčnost chrániče téměř bezchybná. Výsledkem je komfort při nošení a maximální ochrana Vašich zubů. Chrániče jsou individualizovány podle Vašeho přání, mohou být zhotoveny v různých barevných odstínech, např. v barvách Vašeho oblíbeného klubu.

Naše fotografie

Lékaři & Pracoviště

Zobrazit více Zobrazit méně

Zákroky

Endodoncie (ošetření kořenových kanálků)
Keramické fazety
Keramické korunky a můstky
Léčba paradentózy (parodontologie)
Ortodoncie
Stomatochirurgie
Zubní implantáty
Zubní výplně (záchovná stomatologie)

Zobrazit více Zobrazit méně

Upozornění

  • Ceny jsou pouze orientační.
  • Ceny zákroků nemusí obsahovat anestezii, konzultaci apod.

Napište nám

Adresy

Adresa
Soběšická 2
614 00 Brno
Česká republika

 Brno