Centrum zubní implantologie

Napište nám

Recenze (2)

Podělte se o svou zkušenost

Ošetřoval Vás Centrum zubní implantologie a máte osobní zkušenost se zákrokem v této ordinaci? Vložte recenzi, pomozte ostatním se rozhodnout.


Centrum zubní implantologie již získal/a tuto recenzi

Profil - Centrum zubní implantologie

Více o nás

Naše Centrum zubní implantologie Vám nabízí komplexní estetické ošetření chrupu. Specializujeme se na náhrady zubů implantáty, včetně potřebných zákroků před samotnou implantací. Poskytujeme odborné odstranění problémových zubů moudrosti a jiné drobné chirurgické výkony. Pomůžeme Vám při bolestech a jiných potížích čelistního kloubu a v jeho okolí. Na těchto stránkách naleznete stručný popis poskytovaných služeb včetně krátkého pojednání o zubní implantologii a kvalitních implantačních systémech, které naše centrum nabízí. Samozřejmě zde nemůže chybět představení lékařského týmu a kontaktní údaje.

Co je to zubní (dentální) implantologie?

Zubní implantologie je nedílnou součástí stomatologie a zabývá se nahrazováním špatných nebo ztracených zubů. Zubní implantáty jsou umělou náhražkou kořene zubu a dá se říci, že podobně i vypadají. Jsou vsazeny do kosti a do nich se většinou šroubky upevňuje buď korunka nebo při nahrazování více zubů můstek. Dokonalé přijmutí nebo lépe vhojení implantátu v čelisti je dnes vysoce spolehlivé.

Naše fotografie

Lékaři & Pracoviště

Zobrazit více Zobrazit méně

Zákroky

Ceny od*
Augmentační techniky v parodontologii a implantologii
Bělení zubů
Dentální hygiena
Stomatochirurgie
Ústní a maxilofaciální chirurgie
Zubní implantáty Od 18 000 Kč

Zobrazit více Zobrazit méně

Upozornění

  • Ceny jsou pouze orientační.
  • Ceny zákroků nemusí obsahovat anestezii, konzultaci apod.

Napište nám

Adresy

Adresa
Pštrossova 10
110 00 Praha
Praha 1
Česká republika

 Praha