MUDr. Jiří Chrastný

Chirurgie Rakovník  |  Urologie Rakovník
Chirurgie Rakovník  |  Urologie Rakovník
Soukromá urologická a chirurgická ambulance

Napište nám

Recenze

Podělte se o svou zkušenost

Ošetřoval Vás MUDr. Jiří Chrastný a máte osobní zkušenost se zákrokem v této ordinaci? Vložte recenzi, pomozte ostatním se rozhodnout.


Profil - MUDr. Jiří Chrastný - Chirurgie Rakovník  |  Urologie Rakovník

Motto:

Rád bych každému pacientovi ve své ordinaci věnoval dostatek času, jelikož jsem přesvědčen, že kromě odborných předpokladů i přístup lékaře k pacientovi má na průběh léčby významný vliv.

ČlenstvíOstatní členství:

  • ČUS JEP - Česká urologická společnost
  • EAU - Evropská urologická společnost

Více o lékaři

MUDr. Jiří Chrastný

V roce 1980 jsem ukončil Lékařskou fakultu UK v Plzni. Od roku 1980 do roku 2007 jsem pracoval na chirurgickém odd. nemocnici Rakovník. V roce 1984 jsem složil atestaci I. stupně v oboru chirurgie a v roce 1989 atestaci 2.stupně v oboru chirurgie. V roce 1993 jsem si udělal atestaci v oboru urologie. V r. 1983 jsem absolvoval 2měsíční stáž na I. chirurgické klinice se zaměřením na urologii, v roce 1989 jsem se zúčastnil 6ti týdenní stáže na Urologické klinice. V roce 1997 jsem absolovoval spec. stáž v endoskopii a r.2003 stáž v urologické sonografii rovněž na Urologické klinice v Praze. V r. 2006 jsem byl účastníkem postgraduálního kurzu v laparoskopické a robotické radikální prostatektomii v ÚVN Praha. Z oboru chirurgie jsem absolovoval stáže na odd. ortopedie a traumatologie v Kladně, na popáleninovém centru Ostravě, na odd.plastické chirurugie ruky ve Vysokém nad Jizerou, na Chirurgické klinice u Sv. Anny v Brně se zaměřením na laparoskopii v chirurgii, předatestační stáže na I. chirurgické klinice.

Od roku 1989 jsem pracoval jako samostatný starší chirurg a od roku 1993 navíc jako samostatně pracující urolog v nemocnici v Rakovníku do otevření své soukromé urologické a chirurgické praxe, kterou jsem zahájil 1.10.2007. Zároveň jsem si ponechal možnost operovat své pacienty na chirurgickém odd. v nemocnici v Rakovníku 1 den v týdnu.

Vlastním osvědčení k výkonu lékařské praxe v oboru urologie a chirurgie od České lékařské společnosti a specializovanou způsobilost k výkonu zdravotnického povolání v oboru chirurgie a urologie od MZ, diplom celoživotního vzdělávání lékařů, osvědčení k výkonu soukromé praxe v oboru chirurgie a urologie od ČLK., jsem držitelem primářské licence v oboru chirurgie a urologie.

Mým cílem v soukromé praxi je poskytovat kvalitní a komplexní urologickou péči všem pacientům, kteří o to projeví zájem. Navíc provádím veškeré ambulantní chirurgické výkony. Rád bych každému pacientovi ve své ordinaci věnoval dostatek času, jelikož jsem přesvědčen, že kromě odborných předpokladů i přístup lékaře k pacientovi má na průběh léčby významný vliv.

Urologická ordinace

Poskytujeme komplexní urologické vyšetření a ambulantní diagnostiku/ultrazvuk,cystoskopie, včetně flexibilní, odběr vzorku z prostaty a močového měchýře, uroflowmetrie - vyšetření proudu moče, mbulantní urologické výkony

Pozvánka na odborné urologické vyšetření:

Jste muž,je Vám 50 let a více, máte i malé moč. obtíže? Dovolte, abych Vás pozval na urologické vyšetření. Důvodem je vysoký výskyt onemocnění prostaty v populaci mužů v České republice.V zhledem k tomu, že některé choroby prostaty mohou být dlouhou dobu němé, je potřeba aktivní přístup v jejich diagnostice. V případě pozdního rozpoznání choroby může tato být již za hranicí možnosti úspěšného léčení.

Mezi nejčastější urol. onemocnění patří tvz. benigní hyperplasie prostata a zhoubný nádor prostaty. Nepodceňujte tuto akci a udělejte další krok ke zlepšení svého zdraví. Objednávejte se na tel. 313511094 v ordinačních hodinách.

Chirurgická ordinace

Poskytujeme chirurgické vyšetření a ambulantní chirurgické výkony.

Sexuologická poradna

Základní vyšetření a léčba, poradenství.

Naše fotografie

Zobrazit více Zobrazit méně

Zákroky

Diagnostika a léčba zvětšení prostaty
Léčba hyperaktivního močového měchýře
Léčba močové inkontinence
Léčba poruch ejakulace
Léčba poruch erekce
Léčba zánětů močových cest
Preventivní onkologické vyšetření v urologii

Zobrazit více Zobrazit méně

Upozornění

  • Ceny jsou pouze orientační.
  • Ceny zákroků nemusí obsahovat anestezii, konzultaci apod.

Napište nám

Adresy

Chirurgie Rakovník  |  Urologie Rakovník
Adresa
Vysoká 89
269 01 Rakovník
Česká republika

 Rakovník