ArtDent - Stomatologické centrum MUDr. Václav Kopecký & kolektiv

ArtDent - Stomatologické centrum MUDr. Václav Kopecký & kolektiv

Recenze (2)

Podělte se o svou zkušenost

Ošetřoval Vás ArtDent - Stomatologické centrum MUDr. Václav Kopecký & kolektiv a máte osobní zkušenost se zákrokem v této ordinaci? Vložte recenzi, pomozte ostatním se rozhodnout.


ArtDent - Stomatologické centrum MUDr. Václav Kopecký & kolektiv již získal/a tuto recenzi

Profil - ArtDent - Stomatologické centrum MUDr. Václav Kopecký & kolektiv

Motto:

"Snažíme se povýšit umění stomatologie na mistrovství."

Více o nás

Představení Stomatologického centra Čisté zuby

MUDr. Václav Kopecký & kolektiv

 

Naše stomatologické centrum je nestátním ambulantním zdravotnickým zařízením, zaměřeným jednak na vysoce specializovanou preventivní a diagnostickou péči, jednak na komplexní špičkovou péči léčebnou.

Naší prioritou je poskytovat na jednom místě stomatologické služby na vrcholné klinické úrovni ve špičkové kvalitě za dobrou cenu. Za všech okolností se snažíme udržet si vedoucí postavení ve využívání nejnovějších technologií dostupných na světovém trhu. v naší praxi proto používáme pouze nejmodernější materiály a technologie, mnohdy v České republice ojedinělé - namátkou digitální panoramatické i lineární RTG přístroje pro vyšetření zubů a čelistních kostí, velký operační mikroskop Zeiss s mikrokamerou, přístroj HealOzone pro neinvazivní léčbu zubního kazu pomocí ozónu bez nutnosti vrtání, fluorescenční laserový scanner DiagnoDent pro hledání skrytých kazů v zubních tkáních, přístroj Vector pro bezkontaktní ošetřování povrchů zubního kořene při léčbě paradentózy, a řada dalších.

Našim cílem je nebýt jen úzce specializovanou klinikou, která provede speciální výkony, a o další péči již se nestará. Chceme být rodinným zařízením, které dokáže nabídnout své služby klientům od narození po celou dobu jejich života. Jak již sám název ČISTÉ ZUBY napovídá, je naše zařízení zaměřeno na poskytování moderní a komplexní zubní péče, s důrazem kladeným především na prevenci. Jinými slovy to znamená, že naším cílem je takový pacient, který zubaře a jeho vrtačku pokud možno vůbec nepotřebuje.

Naším krédem je, že ČISTÝ ZUB VŮBEC NEMŮŽE ONEMOCNĚT. Proto jsou naše služby určeny především klientům, kteří se chtějí pod odborným vedením aktivně starat o své zuby, a zachovat si je v dobrém stavu po celý život. Na oplátku jim za to pomáháme získat dokonalý vzhled, hezké zuby, svěží dech a zdravé dásně. Zářivé úsměvy našich zákazníků jsou toho důkazem.

Naším přáním je, aby se u nás naši klienti cítili jako doma, beze strachu z jakékoliv bolesti či nepříjemných zážitků, a s jistotou, že jim bude v přátelském prostředí poskytnuta maximálně kvalitní péče na špičkové úrovni, a přitom za dosažitelných podmínek. Nechceme být luxusním pracovištěm jen pro bohaté, našim cílem je poskytovat nejmodernější péči pro "normální" zákazníky, kteří chtějí dát svým zubům tu nejlepší a přitom cenově dostupnou péči.

Abychom šetřili drahocenný čas našich zákazníků, poskytujeme naše služby systémem "all in house", a i komplikovanější výkony provádíme na našem pracovišti, přičemž v případě potřeby smluvně spolupracujeme s řadou předních odborníků v úzce profilovaných oborech (čelistní a obličejová chirurgie, ortodoncie, traumatologie apod.) Naše zařízení se tak stává garantem odbornosti a vysoké kvality provedených vyšetření nejen pro naše klienty, ale i pro řadu lékařů, kteří našich specializovaných služeb rovněž využívají.

Jsme týmem lékařů z různých oborů stomatologie, s řadou tuzemských i zahraničních zkušeností, a snažíme se, aby naše péče bylá "jiná", než ta na kterou byli naši klienti doposud zvyklí. Pracujeme podle nejnovějších vědeckých poznatků, a provádíme své výkony co nejpečlivěji, s maximální precizností a kvalitou, která zaručuje, že naše práce mohou fungovat a sloužit desítky let. Naprostou samozřejmostí je, že veškeré výkony jsou prováděny bezbolestně, a pokud je to možné, snažíme se vyhovět všem přáním a požadavkům - důvěra našich klientů nás k tomu zavazuje.

V naší práci se snažíme povýšit umění stomatologie na mistrovství. i když víme, jak těžké je dosáhnout dokonalosti, budeme se o to zas a znovu pokoušet v každé naší práci, protože jen tak můžeme dávat našim klientům to nejcennější - jistotu zdravých zubů na celý život.

Námi nabízené zákroky a služby:

První návštěva

Pokud k nám přicházíte poprvé, nebo po delší době, je potřeba provést co nejdůkladnější úvodní vyšetření, abychom měli co nejvíce informací pro Vaši léčbu.

Dentální hygiena

Program dentální hygieny je nosným pilířem naší činnosti, neboť je tím nejdůležitějším, co podmiňuje naši další péči, a umožňuje nám dosáhnout výsledků se kterými bychom byli spokojeni jak my, tak zejména i naši klienti.

Preventivní péče

Špičková preventivní péče o zuby našich klientů je základem naší činnosti. v této oblasti se snažíme poskytnout našim zákazníkům to nejlepší, co je na světovém trhu dosažitelné.

Komplexní léčebná péče

Cílem naší léčebné péče je odstranit poškození zubů a dásní, se kterými k nám klient přichází, a zabránit jejich návratu či opakovanému vzniku.

Zubní kosmetika

V rámci našeho programu zubní kosmetiky nabízíme řadu doprovodných služeb, které mohou zlepšit vzhled i individuální pocit "ústního zdraví" našich klientů.

Zubní klenotnictví

Mezi oblíbené kosmetické výkony patří také "tooth jewellery" - zubní klenotnictví.

Bělení zubů

V rámci naší nabídky profesionálního bělení zubů nabízíme výběr z několika osvědčených metod.

HealOzone® - léčba zubů bez vrtání

Opravdu je možné vyléčit zubní kaz bez nutnosti všech těch nepříjemných injekcí, vrtání, bolesti a strachu?

DIAGNOdent®

Vyšetření zubů intraorálním scannerem metodou laserové fluorescence technologií DiagnoDent® umožňuje nalezení kazů už v období jejich vzniku.

VECTOR® - léčba paradentózy

Dobrou zprávu máme i pro ty, jejichž dásně jsou již napadeny paradentózou.

ZOOM® - rychlé ordinační bělení

Dokážeme vybělit Vaše zuby během jediné hodiny až o 8 odstínů.

Ortodoncie

V dnešní době již patří srovnané zuby ke standardům, který je každému přístupný. Již dávno padly věkové hranice pro rovnání zubů, a v naší ortodontické péči máme i pacientky, které již dávno překročily šedesátku.

Implantáty

 

Naše fotografie

Lékaři & Pracoviště

Zobrazit více Zobrazit méně

Zákroky

Bělení zubů
Celokeramické fixní náhrady
Celoplášťové kovové fixní náhrady
Dentální hygiena
Keramické fazety
Keramické korunky a můstky
Kombinované fixní náhrady slitina-plast/kompozit
Kompozitní fazety
Kompozitní inleje, onleje, overleje
Léčba paradentózy (parodontologie)
Metalokeramické (slitina-keramika) fixní náhrady
Protézy (celkové, částečné snímatelné náhrady)
Sklokeramické zubní náhrady
Stomatochirurgie
Zubní implantáty
Zubní miniimplantáty
Zubní výplně (záchovná stomatologie)

Zobrazit více Zobrazit méně

Upozornění

  • Ceny jsou pouze orientační.
  • Ceny zákroků nemusí obsahovat anestezii, konzultaci apod.

Adresy

Adresa
Ortenovo náměstí 14
170 00 Praha
Praha 7 - Holešovice
Česká republika

 Praha