Centrum léčby pohybového aparátu , s.r.o.
Centrum léčby pohybového aparátu , s.r.o.

Centrum léčby pohybového aparátu , s.r.o.

Centrum léčby pohybového aparátu , s.r.o.

Centrum léčby pohybového aparátu , s.r.o.
BRONZE BADGE
Kontakt

Adresy

Adresa
Sokolovská 304
190 61 Praha
Česká republika

Hodnocení (2)

Podělte se o svou zkušenost

Ošetřoval Vás Centrum léčby pohybového aparátu , s.r.o. a máte osobní zkušenost se zákrokem v této ordinaci? Vložte hodnocení, pomozte ostatním se rozhodnout.


Centrum léčby pohybového aparátu , s.r.o. již získal/a tato hodnocení

Odborně provedená práce

 |  Kyčel - totální endoprotéza klasická
Marija  |  7.7.2015
  Spokojený/á

Moc krát všem děkuji za jejich odbornou práci a peci .

 1 Like
Profil

Profil

Motto:

CLPA - je nové, moderně vybavené ortopedické pracoviště. Oddělení je zaměřeno na léčbu všech poruch a onemocnění pohybové soustavy, včetně náhrad velkých kloubů a na léčbu sportovních úrazů i jejich následků.

Více o nás

Profil společnosti

Máme tu čest přivítat Vás v nových prostorech ortopedicko - rehabilitačního zdravotnického zařízení s názvem "Centrum léčby pohybového aparátu", které vzniklo 1.1.2005 oddělením ortopedického a rehabilitačního oddělení od CLINICUM a.s.

Personální obsazení 

  • MUDr. Jiří Váchal - jednatel společnosti, primář ortopedie

  • Mgr. Vladimír Faifr, MBA, CSc. - jednatel společnosti

  • MUDr. Michal Zídka - zástupce primáře ortopedie

  • Mgr. Pavel Fuksa - vedoucí fyzioterapeut

  • PhDr. Edwin Mahr, Ph.D. - zástupce vedoucího fyzioterapeuta

  • Olga Šťastná DiS. - provozní vedoucí rehabilitace

  • pí. Hana Holubová - hlavní sestra oddělení ortopedie

Rehabilitace

CLPA - je zdravotnické zařízení, které se zaměřuje na pokrytí komplexního spektra rehabilitační péče.

Činnost rehabilitačního oddělení byla slavnostně zahájena v lednu 2002 a od té doby vstoupilo do podvědomí nejen občanů městské části Prahy 9. Za svého působení získalo řadu spokojených klientů, kteří se rádi vrací do příjemného prostředí, nejen ze zdravotních důvodů, nýbrž i k příjemné relaxaci a udržení své tělesné kondice.

V našem novém zdravotnickém zařízení bychom Vám rádi nabídli v současné době jednu z nejucelenějších koncepcí rehabilitační péče v Praze se zaměřením na intenzivní poúrazovou a pooperační rehabilitaci, na prevenci chronických, bolestivých a degenerativních onemocnění (zejména páteře), ale také na diagnózy neurologické a další. Zařízení, mimo jiné, poskytuje vysoce specializované služby v oblasti sportovní medicíny (mezi naše klienty patří AC Sparta Praha, FC Slovan Liberec, RC Sparta Praha), preventivní ucelené programy (které využívají především firmy pro své zaměstnance), včetně programů na zlepšování fyzické kondice poskytujeme úplné spektrum fyzikální terapie včetně vodoléčebných procedur a v neposlední řadě relaxační programy (formou masáží, saunování, vodních masáží).

Operační sál

Operační sál je vybaven nejmodernější technikou, která umožňuje komplexní ortopedickou operační léčbu:

  • artroskopické výkony

  • náhrady vazů

  • náhrady kloubů

Lůžková část

Šest jedno a dvoulůžkových nadstandardních pokojů s vlastním sociálním zařízením a apartmá s příslušenstvím.U každého lůžka je telefon a televize se satelitním programem. Majitelé notebooků se mohou u lůžka napojit na internet. Dorozumívací zařízení umožňuje bezprostřední kontakt se zdravotním personálem. Zájem o jednolůžkový pokoj je nutné hlásit s dostatečným předstihem.

Zákroky