• 2 odpovědí

Canadian Medical

Napište nám

Recenze

Podělte se o svou zkušenost

Ošetřoval Vás Canadian Medical a máte osobní zkušenost se zákrokem v této ordinaci? Vložte recenzi, pomozte ostatním se rozhodnout.


Profil - Canadian Medical

Motto:

Poskytujeme prémiovou péči v příjemném prostředí.

Více o nás

Historie Canadian Medical sahá do poloviny devadesátých let, kdy byla v Praze kanadskými lékaři založena malá klinika se záměrem poskytovat cizincům žijícím v Praze lékařskou péči ve standardu, na který byli zvyklí z Kanady nebo USA. Ke spolupráci přizvali i malý tým lékařů a sester z České republiky, kteří svým úsilím a vysokou mírou odborností vybudovali zařízení, které mohlo pacientům nabídnout komplexnější ambulantní péči postavenou na stejných hodnotách, tedy na přístupu, který staví pacienta na první místo. Srdcem naší lékařské péče byla a je kvalitní medicína. V našich ordinacích a operačních sálech najdete lékaře, kteří mají za sebou dlouholetou praxi z nejlepších českých nemocnic i ze zahraničí a výborně se orientují v tom, co se v jejich oboru aktuálně odehrává. Velký důraz klademe i na vztahové a organizační aspekty péče.
Dnes má Canadian Medical za sebou více jak dvacet let péče o pacienty a díky usilovné práci lékařů, sester i kolegů v zázemí také dramatický rozvoj. Stali jsme se součástí české zdravotnické skupiny EUC, přeměnili jsme se na největší síť prémiových klinik v České republice. Působíme na sedmi místech v Praze a Brně a komplexní péči jsme rozšířili i o lůžkové oddělení se dvěma nejmodernějšími operačními sály. Základ ale zůstává stejný. Snažíme se postarat se o naše pacienty nejlépe, jak to jde, a to jak po stránce medicínské, tak po stránce organizační a lidské. V roce 2021 se nám podařilo získat certifikát kvality a bezpečí od České společnosti pro akreditaci ve zdravotnictví a také certifikát ISO 9001:2015. Díky kvalitě péče jsme stále zařízením první volby pro cizince žijící v České republice.

Členské programy

Máte pocit, že se o vaše zdraví nikdo nestará komplexně? Nechcete nic zanedbat? Hledáte komfortní, osvědčenou, a především systematickou péči? Informujte se na členské programy Canadian Medical. Tým úzce spolupracujících specialistů vám poskytne komplexní zdravotní servis a navrhne vám vhodná preventivní opatření. Vaše zdraví se ocitne pod drobnohledem našich lékařů a vy budete mít jistotu nepřetržité kvalitní péče.

Více informací o nabízených členských programech naleznete na https://www.canadian.cz/cs/clenstvi/

Naše fotografie

Zobrazit více Zobrazit méně

Napište nám

Adresy

Adresa
Evropská 859/115a
16000 Praha
Praha 6
Česká republika

 Praha