Cosmetic Clinic

Napište nám

Recenze

Podělte se o svou zkušenost

Ošetřoval Vás Cosmetic Clinic a máte osobní zkušenost se zákrokem v této ordinaci? Vložte recenzi, pomozte ostatním se rozhodnout.


Profil - Cosmetic Clinic

Motto:

Našim klientům garantujeme nadstandardní péči, profesionální přístup a stylové prostředí.

Více o nás

Profil kliniky

Moderní, soukromé pracoviště provádějící řadu estetických bezoperačních zákroků za pomoci nejmodernějších přístrojů a také drobné chirurgické, plastické zákroky.

Naši kliniku reprezentuje vysoce kvalifikovaný tým skládající se ze zaškolených odborníků, několika zkušených zdravotních sester a chirurgického lékaře s mnohaletou praxí.

Nově otevřené pracoviště se nachází v klidné části města s možností bezproblémového parkování. Na ploše 110 m² jsou vedle klimatizovaného operačního sálu vybaveného nejmodernějším příslušenstvím, ambulancí s potřebným zařízením, 3 speciální místnosti pro vykonávání zákroků a komfortně vybavená čekárna s recepcí.

V areálu je dále možnost ubytování a stravování v přilehlém penzionu.

Naše služby

Největší část našich služeb je zaměřena na neoperační zákroky, které probíhají formou příjemné masáže, během které můžete formovat svoji postavu a ztratit přebytečné tuky v jednotlivých oblastech těla, nebo se na trvalo zbavit nepříjemných chloupků, kde jen si budete přát.

Dále nabízíme celou řadu chirurgických zákroků včetně aplikace kyseliny hyaluronové k vyplnění vrásek. V neposlední řadě také reflexní masáže, běžné masáže a lymfodrenáže manuální i přístrojové. Zaručujeme 100% diskrétnost.

Naše fotografie

Zobrazit více Zobrazit méně

Zákroky

Klasická masáž
Lymfatické masáže, Lymfodrenáž
Reflexní masáž

Zobrazit více Zobrazit méně

Upozornění

  • Ceny jsou pouze orientační.
  • Ceny zákroků nemusí obsahovat anestezii, konzultaci apod.

Napište nám

Adresy

Adresa
Mládežnická 1646
431 11 Jirkov
Česká republika

 Jirkov