D.C.M. soukromá stomatologická klinika

Napište nám

Recenze

Podělte se o svou zkušenost

Ošetřoval Vás D.C.M. soukromá stomatologická klinika a máte osobní zkušenost se zákrokem v této ordinaci? Vložte recenzi, pomozte ostatním se rozhodnout.


Profil - D.C.M. soukromá stomatologická klinika

Motto:

S úsměvem na rtech.

Více o nás

Představení D.C.M. - dentální kliniky

D.C.M klinika, s.r.o. vznikla v dubnu 2001 původně jako Dentální centrum MUDr. Radka Mounajjeda, s cílem vybudovat pracoviště, které nabídne náročným pacientům služby přesahující rámec standardní stomatologické péče v České republice.

To však vyžaduje tým zkušených odborníků. V dnešní medicíně je nutná specializace a proto u nás najdete nejen odborníky na zubní implantáty nebo keramické fasety, ale také specialisty v oboru parodontologie, ortodoncie a samozřejmě i dentální hygieny.

D.C.M. klinika dnes je zařízení, které nabízí náročným zákazníkům služby přesahující rámec standardní stomatologické péče v České republice. Hlavní služby jsou v oblasti implantologie, protetiky, estetické stomatologie a záchovné péče. Nabízíme komplexní péči založenou na kvalitě, preciznosti, mnohaleté praxi erudovaném týmu.

Zakládáme si na přátelském přístupu k pacientům, kteří jsou ošetřováni v příjemném a komfortním prostředí naší dentální kliniky. Splňujeme tak očekávání i těch nejnáročnějších zákazníků. Naše služby využívají nejen pacienti z blízkého okolí, ale poskytujeme péči všem zájemcům z celé České republiky i ze zahraničí.

D.C. M. klinika poskytuje komplexní stomatologické služby především v těchto oblastech:

 • Estetika

 • Implantologie

 • Prevence

 • Protetická stomatologie

 • Paradontologie

 • Stomatochirurgie

 • Analgosedace

 • Ortodoncie

 • Radiodiagnostika


Zejména zubní implantáty tvoří podstatnou část naší práce. Pacienti ze širokého okolí i ze vzdálených míst oceňují vysokou kvalitu našich služeb i špičkovou úroveň implantačních systémů, které v našem zařízení používáme. Pracujeme s implantačními systémy: 3i© - Biomet Company (USA), Straumann ITI® Dental Implant Systém (Švýcarsko) a Branemark® Nobel Biocare (Švédsko).

Bez moderních technologií se dnes neobejdou ani ti nejlepší lékaři. Naše stomatologická klinika věnuje velkou péči a prostředky nákupu skutečně spolehlivých prvotřídních přístrojů.

Z našeho moderního vybavení bychom Vám rádi představili:

Procera systém

Skvělé estetické výsledky při náhradě zubů, žádný černý tón na dásni u Vaší korunky díky korunkám vyráběným ze speciálních keramických materiálů systémem Procera. Tyto materiály nabízejí nejen lepší estetické efekty, ale větší přesnost, která přispívá k vyšší životnosti těchto korunek. Protetický odborník naší D.C.M. kliniky Vám může poskytnout podrobnější informace o korunkách vyráběných systémem Procera.

 

Mikroskopická stomatologie

Dentální operační mikroskop je zařízení, které umožňuje pracovat až při 25 násobném zvětšení přímo v ústech pacienta. Tato technika přinesla značné
zvýšení možností a kvality ošetření v diagnostice i vlastním ošetření zejména v endodoncii, výplňové terapii, paradontologii, ale i protetice.

 

Digitální rentgen

Používání digitálních rentgenových technik přináší kvalitnější, rychlejší a spolehlivější zhotovení i archivaci snímků. D.C.M. klinika disponuje moderním extraorálním digitálním radiodiagnostickým přístrojem (digitální rentgen), jehož výhodou je malá dávka záření v porovnání s klasickou filmovou verzí. Získaná data je možné počítačově zpracovávat. Více informací ....

Ordinační hodiny & naše pobočky:

 

D.C.M. klinika v Hradci Králové - mapa

 • Ordinační hodiny: PO - PÁ 8.00 - 16.00 (je nutné se předem objednat)

 

D.C.M. klinika, pobočka Nové Město nad Metují
Školní 1000, 549 01 Nové Město nad Metují - mapa
Tel:491 520 373
Mobil: 602 322 471

 • Ordinanční hodiny: PO-PÁ 8:00 - 16:00 (rezervace termínu ošetření nutná)


D.C.M. klinika, pobočka Úpice
Dr. A.Hejny 133, 542 32 Úpice - mapa
Tel: 499 828 699
Mobil: 602 623 210

 • Ordinanční hodiny: PO-PÁ 8:00 - 16:00 (rezervace termínu ošetření nutná)

Naše fotografie

Lékaři & Pracoviště

Zobrazit více Zobrazit méně

Zákroky

Bělení zubů
Celokeramické fixní náhrady
Celoplášťové kovové fixní náhrady
Celoplášťové plastové/kompozitní fixní náhrady
Keramické fazety
Keramické korunky a můstky
Kombinované fixní náhrady slitina-plast/kompozit
Kompozitní fazety
Metalokeramické (slitina-keramika) fixní náhrady
Sklokeramické zubní náhrady
Zubní implantáty
Zubní miniimplantáty

Zobrazit více Zobrazit méně

Upozornění

 • Ceny jsou pouze orientační.
 • Ceny zákroků nemusí obsahovat anestezii, konzultaci apod.

Napište nám

Adresy

Adresa
Topolová 340
500 03 Hradec Králové
Česká republika

 Hradec Králové