• 3 odpovědí

Zubní klinika Dentyl

Napište nám

Recenze (1)

Podělte se o svou zkušenost

Ošetřoval Vás Zubní klinika Dentyl a máte osobní zkušenost se zákrokem v této ordinaci? Vložte recenzi, pomozte ostatním se rozhodnout.


Zubní klinika Dentyl již získal/a tuto recenzi

Profil - Zubní klinika Dentyl

Motto:

Věříme, že věta „horší je už jen návštěva zubaře“ navždy zmizí z Vašeho života.

Více o nás

Profil kliniky

Moderní stomatologické zařízení, které svým klientům poskytuje komplexní péči o jejich zuby: záchovná a estetická stomatologie (zubní kaz, výplně, léčba kořenových kanálků, bělení zubů), protetické ošetření (fasety, korunky, náhrada zubů pomocí fixního můstku, estetické a funkční snímatelné zubní náhrady), stomatochirurgie (zuby moudrosti, dentální implantáty, augmentace kosti, léčba čelistního kloubu), dentální hygiena, dětská stomatologie (včetně zubního ošetření v analgosedaci (řízeném spánku)). Našim klientům se dostává maximálně šetrná zubní péče v příjemném prostředí v blízkosti náměstí Míru (Praha 2). Naši zubaři používají nejmodernější techniku i technologie v souladu se západními standardy.

V našem stomatologickém centru bychom Vás rádi zbavili zbytečných obav ze zubařského ošetření a pokusíme se Vás přesvědčit, že návštěva zubaře nemusí být nutně stresující. Ubezpečujeme Vás, že kvalitní péči na nejvyšší odborné úrovni považujeme za standard.

Vaše spokojenost...

je pro nás důležitá a doufáme, že Vás k péči o Váš zdravý a krásný chrup nebudeme muset vyzývat. Vaše důvěra nás zavazuje k tomu, abychom svou práci dělali s radostí, pečlivě a především zodpovědně. Věříme, že návštěva našeho zubního centra pro Vás nebude nepříjemnou záležitostí a odnesete si jen ty nejlepší dojmy.

Děti...

potřebují citlivou stomatologickou péči. Pokusíme se, aby návštěva Vašich dětí u zubaře pro ně (a ostatně i pro Vás) nebyla noční můrou a uděláme vše proto, aby ošetření bylo co nejméně traumatizující.

Dětský koutek s dozorem...

je tu pro Vaše ratolesti, ale také pro Vás. Při vlastním ošetření se tak budete moci soustředit pouze na sebe.

Osobní přístup ke každému pacientovi.

Ke každému pacientovi máme osobní přístup. Léčebný plán, na kterém se s Vámi dohodneme, je výsledkem důkladného vstupního vyšetření. Během osobního pohovoru Vám sdělíme možnosti řešení Vašich problémů. Léčebný plán bude respektovat Vaše finanční a časové možnosti.

Prevence a dentální hygiena jsou vždy výhodnější.

Pravidelné preventivní prohlídky u stomatologa spolu s návštěvou dentální hygienistky jsou nejlepší, nejzdravější a nejlevnější péčí o Vaše zuby. Dentální hygiena účinně předchází zejména onemocněním parodontu, krvácení z dásní a tvorbě zubního kazu.

Komplexní péče pod jednou střechou.

Naše centrum poskytuje celou škálu výkonů, od bělení zubů až po ambulantní stomatochirurgické výkony (zubní implantáty, chirurgické extrakce zubů moudrosti, mnohočetné extrakce v analgosedaci apod.). V budoucnu plánujeme naše služby rozšířit i o fyzioterapii.

Naše fotografie

Lékaři & Pracoviště

Zobrazit více Zobrazit méně

Zákroky

Ceny od* Ceny do*
Bělení zubů Od 5 750 Kč Do 7 770 Kč
Celokeramické fixní náhrady
Dentální hygiena Od 1 450 Kč Do 1 550 Kč
Dětská stomatologie
Endodoncie (ošetření kořenových kanálků)
Keramické fazety Od 7 100 Kč
Keramické korunky a můstky Od 7 000 Kč
Léčba paradentózy (parodontologie)
Metalokeramické (slitina-keramika) fixní náhrady Od 5 900 Kč
Poradna pro onemocnění čelistního kloubu
Stomatochirurgie Od 900 Kč Do 2 900 Kč
Zubní implantáty Od 30 500 Kč
Zubní miniimplantáty
Zubní výplně (záchovná stomatologie) Od 800 Kč

Zobrazit více Zobrazit méně

Upozornění

  • Ceny jsou pouze orientační.
  • Ceny zákroků nemusí obsahovat anestezii, konzultaci apod.

Napište nám

Adresy

Adresa
Americká 36
120 00 Praha
Praha 2 - Vinohrady
Česká republika

 Praha