Dream Body High Care Centrum

Napište nám

Recenze

Podělte se o svou zkušenost

Ošetřoval Vás Dream Body High Care Centrum a máte osobní zkušenost se zákrokem v této ordinaci? Vložte recenzi, pomozte ostatním se rozhodnout.


Profil - Dream Body High Care Centrum

Motto:

"V našem centru se dostanete do formy a budete se cítit lépe."

Ostatní

Profil centra

Být krásná a zdravá jsou vlastnosti, o kterých sní každá z nás.

Atraktivní postava, pevný tvar poprsí, mladistvě vyhlížející pleť bez pomerančové kůže a strijí, po tom toužíme nejen kvůli našim protějškům, ale především kvůli sobě samotným.          

Přijďte si splnit Váš sen.

S velkým důrazem na detail jsme pro Vás vytvořili klidné prostředí a místo, kde Vy budete středem pozornosti.

Veškerá péče a komplexnost služeb vede k dosažení maximálních výsledků a realizaci Vašich snů v oblasti péče o tělo. K Vaší spokojenosti přispěje nejen příjemná atmosféra, ale také a především tým zkušených odborníků a prověřené metody za pomocí high tec přístrojů světové značky Weyergans.

Dream Body High Care Centrum je specializované zařízení pro krásu, tělo a zdraví. Svým klientům nabízí široké spektrum ošetření, výrobky pro aktivní péči o pokožku a výživové doplňky.

Dream Body High Care Centrum je řešením pro všechny ženy, které hledají moderní a efektivní metody pro boj s celulitidou, podkožním tukem, se stopami po jizvách, otoky nohou, s vadami pleti či pevnějším poprsím, ale i cestu ke zdraví a kráse.  Je vybaveno přístroji značky Weyergans, které představují v současné době absolutní světovou špičku v komplexní péči o tělo.

Koncept krásy založené na lékařských výzkumech

Dream Body High Care Centrum je zaměřeno na odstranění celulitidy a tvarování postavy. Je určeno pro všechny, kteří aktivně pečují o svůj vzhled, stejně jako o své zdraví. Celulitida není nemoc, ale bez aktivního přístupu a jejího řešení může být příčinou řady onemocnění (komplikace celulitidy).

Dream Body High Care Centrum nabízí patentované diferencované ošetření celulitidy, jejíž výsledky na odstranění celulitidy a formování postavy uznává americká FDA. Najdete u nás všechny metody (přístrojové i nepřístrojové), které v současné době prokazatelně vedou k zmírnění a odstranění celulitidy. Všechny metody jsou neinvazivní a  nebolestivé.

Hodnota zdraví

Zdraví je nejcenější osobní i společenskou hodnotou. Jeho význam si často uvědomíme až když onemocníme nebo zestárneme. Díky našim zkušenostem v oblasti špičkové kosmeceutiky jsme byli schopni přenést mnoho výsledků ošetření do lékařsko - terapeutického sektoru.

A výsledky jsou jasně viditelné. S našimi lékařsky certifikovanými přístroji a terapeutickými metodami podstatným způsobem přispíváme ke zdraví.

Krása

Zdravá a hladká pleť je symbolem mládí a krásy odjakživa. Bohužel, její charakteristika není univerzální. Z tohoto důvodu firma Weyergans High Care vyvíjí novátorské výrobky splňující požadavky na péči o rozdílné typy pleti již více než 25 let. Tyto "inteligentní” přípravky se automaticky přizpůsobí hodnotě pH konkrétní pleti, aby zpevnily pojivové tkáně nebo podpořily regeneraci buněk.

Ať už se jedná o péči o obličej nebo o tělo, ošetření proti stárnutí nebo cílené ošetření celulitidy – společným tajemstvím všech výrobků je neobvykle vysoká koncentrace a kvalita jejich aktivních přísad. Klíčem jsou hodnotné suroviny poskytované matkou přírodou jako například extrakt z jmelí, skořice nebo ručně sbíraný heřmánek z Maroka. Doplňují je přídavky rostlinných hormonů, enzymů a  vitamíny, které hrají důležitou roli. Jejich použití znamená, že je možné se ve velké míře vyhnout používání chemických konzervačních prostředků a poskytovat pokožce další cenné aktivní látky.

Naše fotografie

Zobrazit více Zobrazit méně

Zákroky

Lymfatické masáže, Lymfodrenáž

Zobrazit více Zobrazit méně

Upozornění

  • Ceny jsou pouze orientační.
  • Ceny zákroků nemusí obsahovat anestezii, konzultaci apod.

Napište nám

Adresy

Adresa
Sokolovská 126/40
186 00 Praha
Praha 8
Česká republika

 Praha