EURESIS s. r. o.

Recenze

Podělte se o svou zkušenost

Ošetřoval Vás EURESIS s. r. o. a máte osobní zkušenost se zákrokem v této ordinaci? Vložte recenzi, pomozte ostatním se rozhodnout.


Profil - EURESIS s. r. o.

Motto:

Individuální klientský přístup je pro nás samozřejmostí

Více o nás

O společnosti

komplexní gastroenterologie

Individuální diagnostické a léčebné programy

Společnost Euresis-komplexní gastroenteorlogie, vznikla na počátku roku 2007 jako alternativa velkých gastroenterologických pracovišť pražských klinik a nemocnic i dalších privátních gastroenterologických ordinací. Od svého počátku je diagnostika a následná léčba zaměřena předevšm na pohovoru lékaře s pacientem, teprve následně jsou prováděna potřebná vyšetření / krevní testy, abdominální sonografie, gastroskopie, koloskopie/. Diagnostika a následná léčba propojuje standardní západní medícínu s přírodní léčbou, velký důraz je kladen na individální klientský přístup, a to v pravém slova smyslu. Opravdu nejde v tomto případě o frázi. Propojení západní a východní medicíny, alopatických a přírodních, případně homeopatických léků, je základem úspěchu léčby hlavně funkčních chorob zažívacího traktu. A přitom funkční choroby zažívacího taktu jsou ve všech gastroenterologických ordinacích nejčastěji diagnostikované.

Od 1.5. 2009 se mi po dlouhém úsilí podařilo navázat smluvní vztahy se zdravotními pojišťovnami pro pracoviště v Dobřichovicích, které se od  1.9.2009 stává diagnostickým centrem celé společnosti. Zde budou prováděny sonografické vyšetření břicha, gastroskopie, koloskopie s možností odběrů vzorků a případné odstraňování polypů. Tím se završuje komplexnost, o kterou jsem dlouho usiloval. Až do konce června jsem byl nucen provádět výše uvedená vyšetření na externích pracovištích - klinika Malvazinky, nemocnice Neratovice. Nyní budou všechna potřebná vyšetření prováděna jen v ordinacích společnosti.

Pražská ordinace však rozhodně neztrácí svůj význam. Její velká výhoda je v tom, že jsou velmi krátké objednací doby, je umístěna v centru Prahy, vyšetřující lékař má čas si podrobně s pacientem pohovořit o problémech a případně naplánovat potřebná vyšetření. Ceny jsou vzhledem k cenám konkurence velmi příznivé.

Veškeré služby které nabízíme jsou dále popsány na webových stránkách. Rozhodně nepožadujeme žádná doporučení k vyšetření, čekací doby jsou jak v Praze tak Dobřichovicích velmi krátké, případné čekání na vyšetření v čekárně je zcela minimalizováno.

V případě potřeby společnost spolupracuje s předními pražskými gastroenterologickými pracovišti, jsem schopni zajistit přednostní vyšetření / např. CT/, případně zajistit nutné operační řešení, opět na pracovištích, která danou problematiku ovládají nejlépe.

Věřím, že stejně jako mnoho pacientů, kteří naší společnost navštívili, budete i vy se službami maximálně spokojeni.  

Euresis.s.r.o. nemá uzavřen smluvní vztah se zdravotními pojišťovnami pro ordinaci v Praze, od 1.5. 2009 má uzavřeny smlouvy se zdravotními pojišťovnami 111, 201, 207 a 211 pro  pracoviště v Dobřichovicích.

Pevné zdraví a v případě, že budete mít zažívací problémy, navštivte prosím jednu z našich ordinací.

Naše služby

  • Přímo v ordinaci provádíme komplexní , cílené nebo kontrolní vyšetření gastroenterologem, v indikovaných případech i abdominální ultrasonografii.

  • Na externím pracovišti provádíme endoskopická vyšetření - gastroskopie a koloskopie.

  • Základní diety poskytujeme pacientům ihned v ordinaci, individuální diety vytváříme ve spolupráci s dietní sestrou na přání pacienta.

  • Choroby zažívacího traktu léčíme nejen alopatickými léky, ale i přírodními produkty,  homeopatiky a bylinnými čaji a extrakty, spolupracujeme s odborníky v tradiční čínské medicíně.

  • Při léčbě psychosomatických chorob spolupracujeme s předním pracovištěm klinické psychologie.

  • Při diagnostice a léčbě složitějších chorob spolupracujeme s předními pražskými klinikami.

  • Nabízíme preventivní onkologické programy v gastroenterologii , hlavně se zaměřujeme na prevenci a léčbu rakoviny tlustého střeva a konečníku.

  • Individuální klientský přístup je pro nás samozřejmostí, kdykoliv se nás můžete zeptat na Vaše problémy v naší on-line poradně.

Naše fotografie

Lékaři & Pracoviště

Zobrazit více Zobrazit méně

Zákroky

Léčba obezity

Zobrazit více Zobrazit méně

Upozornění

  • Ceny jsou pouze orientační.
  • Ceny zákroků nemusí obsahovat anestezii, konzultaci apod.

Adresy

Adresa
Mezibranská 21/1367
110 00 Praha
Praha 1 - Nové Město
Česká republika

 Praha