EUROPE IVF International s.r.o.

Napište nám

Recenze

Podělte se o svou zkušenost

Ošetřoval Vás EUROPE IVF International s.r.o. a máte osobní zkušenost se zákrokem v této ordinaci? Vložte recenzi, pomozte ostatním se rozhodnout.


Profil - EUROPE IVF International s.r.o.

Motto:

Vaše štěstí je naše nejlepší odměna.

Více o nás

EUROPE IVF International s.r.o. je špičkové moderní centrum asistované reprodukce, které disponuje týmem, jehož každý člen má mnohaleté zkušenosti s léčbou neplodnosti z velkých center asistované reprodukce, zahraničních klinik a také odborných kongresů a tím tak klientům zvyšuje šance na úspěšné otěhotnění.

Centrum asistované reprodukce EUROPE IVF International bylo založeno MUDr. Davidem Kultem v roce 2010 se záměrem vybudovat soukromou kliniku poskytující komplexní léčbu poruch neplodnosti. Ve svých počátcích se naši lékaři soustředili převážně na zahraniční páry z Německa, Itálie, Francie, Chorvatska, Srbska, ale také Austrálie či Spojených států, kterým se nedařilo otěhotnět přirozenou cestou. Vynikající výsledky v oblasti umělého oplodnění nás rychle dostaly na přední příčky nejúspěšnějších evropských klinik asistované reprodukce.

V roce 2020 se jméno kliniky mění na EUROPE IVF a novým hlavním lékařem stává MUDr. Jan Rapsa, který v centru působí již od roku 2014. Pracoviště pokrakčuje ve skvěle nastavené práci doktora Kulta a nadále prohlubuje snahu o zvýšení kvality léčby pro páry z celého světa. 

Stále prohlubujeme naši snahu o zvýšení kvality léčby. Klinika využívá nejmodernější přístroje a technologie, do praxe jsme zavedli novinky, které přispívají k úspěšnému léčebnému procesu. Rozšiřujeme laboratorní metody pro komplexní vyšetření, k oplodnění užíváme novou nejtenčí jehlu pro punkci vajíček, která je velmi šetrná k ováriím, a tím přispívá ke snížení možného rizika pooperačních komplikací.

Naše fotografie

Zobrazit více Zobrazit méně

Zákroky

Dárcovství embryí
Dárcovství vajíček
Genetické vyšetření
Hormonální vyšetření
Indukce ovulace
Indukce spermatogeneze
Intracytoplazmatická injekce morfologicky selektované spermie – ICSI
Intrauterinní inseminace - IUI
Kryokonzervace zárodečných buněk
Mimotělní oplodnění - IVF
Vyšetření průchodnosti vejcovodů

Zobrazit více Zobrazit méně

Upozornění

  • Ceny jsou pouze orientační.
  • Ceny zákroků nemusí obsahovat anestezii, konzultaci apod.

Napište nám

Adresy

Adresa
Evropská 859/115
16000 Praha
Praha 6
Česká republika

 Praha