EverGreen Medical Center s.r.o.

EverGreen Medical Center s.r.o.

Recenze

Podělte se o svou zkušenost

Ošetřoval Vás EverGreen Medical Center s.r.o. a máte osobní zkušenost se zákrokem v této ordinaci? Vložte recenzi, pomozte ostatním se rozhodnout.


Profil - EverGreen Medical Center s.r.o.

Více o nás

EverGreen Medical Center

je největším zařízením svého druhu ve Středních Čechách, založeným v roce 2006 pod záštitou hejtmana Středočeského kraje Petra Bendla. Jsme nestátním zdravotnickým zařízením s širokým personálním zázemím lékařů - specialistů. Disponujeme odpovídajícím špičkovým vybavením laserovými a dalšími lékařskými technologiemi od renomovaných světových výrobců.  

Se sítí našich Center jste se v prvních pěti letech naší činnosti mohli setkávat na pražském letišti, v kladenském Gome a v Niederleho pavilonu kladenské nemocnici.

V roce našeho 5.výročí jsme v rámci vylepšování celkové koncepce Centra provázali naše aktivity s největším poskytovatelem ambulantních lékařských služeb na Kladensku: P-P klinikou. Touto změnou jsme tak dotvořili výhodně položené, centralizované, komfortní a plně vybavené Centrum, které klientům nabízí veškerý servis široké škály odborných zákroků pod jednou střechou, doplněné navíc Beauty centrem a kadeřnictvím.

Mottem našeho snažení je diskrétní profesionální přístup a vysoká odborná kvalita za odpovídající cenu.  Všechny aplikace a zákroky jsou prováděny odborně vyškoleným personálem s dlouhodobou praxí.

Můžete se s námi pravidelně setkávat na stránkách ELLE, Marianne, Generace 40+, v Kladenském deníku a inzertních médiích Kamelot, Standard a Radio Relax. Pořádáme pravidelně Dny otevřených dveří spojené s širokou škálou poradenství a výhodnými cenami a v neposlední řadě i oblíbené Wellness víkendy. Snad i proto si k nám našly cestu známé osobnosti ( Hanka Křížková, Ilona Csáková, Eva Aichmajerová ) a především široká veřejnost. Děkujeme tímto za Vaši důvěru, která nás zavazuje i do budoucnosti.

Otevírací doba:

Pondělí až sobota 8:00 - 17:30 hod
Neděle 9:00 - 16:00 hod
(mimo otevírací dobu dle domluvy)

Naše fotografie

Zobrazit více Zobrazit méně

Zákroky

Kožní lékařství Ceny od*
Léčba růžovky (rosacea)
Léčba bradavic (verrucae)
Léčba herpetických infekcí
Stomatologie Ceny od*
Bělení zubů Od 350 Kč
Dentální hygiena Od 890 Kč
Poradna pro onemocnění čelistního kloubu
Fyzioterapie a rehabilitace Ceny od*
Dornova metoda Od 420 Kč
Fyzioterapie
Klasická masáž Od 550 Kč
Lymfatické masáže, Lymfodrenáž Od 1 000 Kč
Masáže lávovými kameny Od 900 Kč
Léčba nadváhy a obezity Ceny od*
Nutriční poradenství (výživové poradenství)

Zobrazit více Zobrazit méně

Upozornění

  • Ceny jsou pouze orientační.
  • Ceny zákroků nemusí obsahovat anestezii, konzultaci apod.

Adresy

Adresa
Huťská 211
P-P Klinika, 2. patro
272 01 Kladno
Česká republika

 Kladno