Napište nám

Recenze (1)

Podělte se o svou zkušenost

Ošetřoval Vás FIT Dental, s.r.o a máte osobní zkušenost se zákrokem v této ordinaci? Vložte recenzi, pomozte ostatním se rozhodnout.


FIT Dental, s.r.o již získal/a tuto recenzi

Profil - FIT Dental, s.r.o

Motto:

S námi se opět budete smát.

Více o nás

Zubní klinika Fitdental

Soukromá zubní klinika FIT Dental nabízí svým klientům kvalitní péči na poli ambulantní stomatologie určené pro děti i dospělé. Zaměstnává zkušený a odborný personál, zakládá si na uplatňování nejnovějších léčebných metod a postupů, nejmodernějších technologií i individuálním přístupu ke každému pacientovi. Jako jediné zařízení v této části Prahy bude od září nabízet 24hodinovou pohotovost. Samozřejmostí je možnost úhrad zubní péče různými zdravotními pojišťovnami.

FIT Dental využívá nejmodernější technologii Cerec, která umožňuje zhotovení keramických náhrad, fazet, korunek a menších můstků na počkání. Nemusíte tak čekat několik týdnů, ale po hodině na klinice odejdete domů s novým zubem.

K dispozici jsou také inovativní zubní implantáty Nobel Biocare, které splňují ty nejvyšší nároky a jejichž servis je zajištěn po celém světě. Hlavním stomatologem kliniky FIT Dental je MUDr. Martin Uhrík. Všichni noví klienti zpočátku absolvují klasické vstupní komplexní vyšetření. Následně do centra dochází pravidelně 2x ročně na preventivní prohlídky. Mezi speciální služby, které klinika nabízí, je profesionální bělení zubů systémem ZOOM, zhotovení keramických inlazí, fazet, korunek a můstků, implantologie či dentoalveorální chirurgii. Pacienti si zde mohou nechat léčit kořenové kanálky a nervový systém zubu. Klinika dále nabízí služby v oblasti parodontologii, záchovné stomatologii, stomatochirurgii a dentální hygieny, která spočívá v odstranění zubního kamene, plaku a pigmentací, leštění výplní nebo fluoridace zubů.

Nezbytnou součástí soukromé kliniky FIT Dental je také dětská stomatologie. „Jedná se o zubní ošetření dětí, jehož součástí je zbavit dítě strachu ze zubního lékaře, dále pravidelné preventivní prohlídky, prořezávaní prvních zoubků, péče o mléčné i stálé zoubky a jejich růst, pravidelná ústní hygiena včetně stanovení správných hygienických i vhodných stravovacích návyků," dodal MUDr. Uhrík.

Vybavení kliniky

Na naší zubní klinice máme k dispozici:

  • intraorální digitální RTG s radioviziogramem, který je propojený jak s počítačem v každé zubní ordinaci, tak i s monitorem na každém zubním křesle, a který také umožňuje lékaři i pacientovi přímo na křesle okamžité shlédnutí snímku ústní dutiny a chrupu (v současnosti jde o nejbezpečnější způsob rentgenování při minimální expozicí RTG zářením a také udává světový trend v dentální radiografii)
  • apex lokátor, který slouží pro stomalotologické zákroky v oblasti kořenových kanálků
  • air flow - pískovač pro odstraňování pigmentů, skvrn, povlaků a zubního kamene z povrchu zubu a tím i jejich vybělení a vyčištění

Ordinační hodiny

 Pondělí

 8 - 16

 Úterý

 8 - 16

 Středa

 8 - 18

 Čtvrtek

 8 - 16

 Pátek

 8 - 14

Zubní pohotovost máme po telefonicé domluvě s lékařem MUDr. Martinem Uhríkem na tel. 602 760 390. Nutno si domluvit vyšetření předem.
Parkování zdarma na stáních BBC Studia. Vjezd na parkoviště je z Votické ulice.

Naše fotografie

Zobrazit více Zobrazit méně

Zákroky

Augmentační techniky v parodontologii a implantologii
Bělení zubů
Celokeramické fixní náhrady
Dentální hygiena
Dětská stomatologie
Endodoncie (ošetření kořenových kanálků)
Keramické fazety
Keramické korunky a můstky
Protézy (celkové, částečné snímatelné náhrady)
Stomatochirurgie
Zubní implantáty
Zubní výplně (záchovná stomatologie)

Zobrazit více Zobrazit méně

U nás je možné zaplatit platební kartou.

Upozornění

  • Ceny jsou pouze orientační.
  • Ceny zákroků nemusí obsahovat anestezii, konzultaci apod.

Napište nám

Adresy

Adresa
Vinohradská 2405/190
130 00 Praha
Praha 3 - Vinohrady
Česká republika

 Praha