Bc. Karel Beran

Fyzioterapie Praha

Napište nám

Recenze

Podělte se o svou zkušenost

Ošetřoval Vás Bc. Karel Beran a máte osobní zkušenost se zákrokem v této ordinaci? Vložte recenzi, pomozte ostatním se rozhodnout.


Profil - Bc. Karel Beran - Fyzioterapie Praha

Motto:

Má, více jak dvacetiletá praxe, získaná ve zdravotnictví a vrcholovém sportu, v Čechách i zahraničí, je zárukou kvality poskytovaných služeb.

Uvítání

Moji zákazníci jsou firmy i jednotlivci, kteří pravidelně investují do pevného zdraví, dobré kondice a vysoké výkonnosti.

Specializace a preferovaná oblast činnosti

Manální terapie - chiropraxe, léčba bolestí zad a poškození meziobratlové ploténky, funkční poruchy pohybového aparátu.

Profesní filozofie

Řeším problematiku obtíží pohybového aparátu komplexně a spojuji ji v jeden funkční celek. Používám tyto léčebné prostředky: manuální terapie, senzomotorické a neurorehabilitační techniky, rehabilitační cvičení, ergonomická opatření a kompenzační pohybový režim.

Naše ordinace

V roce 2007 dostávám nabídku na pronájem Fitness & Spa v hotelu Imperial v Praze a vzhledem k dobré spolupráci s vedením hotelu si zde až doposud vytvářím zázemí pro své pracovní aktivity.

Vzdělání a praxe

Jsem držitelem registrace číslo 024-01116-1301 vydaným Ministerstvem Zdravotnictví ČR opravňující k výkonu zdravotnického povolání Fyzioterapeut.
Své profesní začátky jsem strávil v centru pro vrcholové sportovce Rudá hvězda/Olymp Praha. Dále jsem působil jako fyzioterapeut atletické reprezentace skokanů a vícebojařů pod vedením šéftrenéra Pavla Berana a spolupracoval s tenistou Martinem Střelbou. Následná tříletá praxe fyzioterapeuta na klinice v rakouském Imstu mne motivovala k poznávání světa a po návratu do Čech několik let pracuji jako sportovní instruktor CK Adventura.
Paralelně s cestováním rozvíjím soukromou praxi a vzdělávám se v oboru. V roce 2007 dostávám nabídku na pronájem Fitness & Spa v hotelu Imperial v Praze a vzhledem k dobré spolupráci s vedením hotelu si zde až doposud vytvářím zázemí pro své pracovní aktivity.

Spolupracuji s řadou externích kolegů z oborů fyzioterapie, ergonomie, pracovního lékařství, sportu a zdravého životního stylu, kteří se dle potřeby zapojují do jednotlivých projektů. Kombinace naší odbornosti, praxe a nízkých provozních nákladů zaručuje kvalitní služby za konkurenční ceny.

Naše fotografie

Zobrazit více Zobrazit méně

Zákroky

Cvičení podle paní Mojžíšové (Mojžíšova metoda)
Fyzioterapie
Kinesiotaping (taping, tejpování)
Klasická masáž
Konzervativní léčba úrazů
McKenzie metoda
Reflexní masáž

Zobrazit více Zobrazit méně

Upozornění

  • Ceny jsou pouze orientační.
  • Ceny zákroků nemusí obsahovat anestezii, konzultaci apod.

Napište nám

Adresy

Fyzioterapie Praha
Adresa
Na poříčí 15
Fitness & Wellness hotelu Imperial
11000 Praha
Česká republika

 Praha   
Ordinační hodiny
Pondělí
08:00 - 16:30 
Úterý
08:00 - 16:30 
Středa
08:00 - 16:30 
Čtvrtek
08:00 - 16:30 
Pátek
08:00 - 16:30