FN Ostrava - Oční klinika

 • 80% do 2 dnů
 • zodpovězených
  poptávek
  průměrná
  odpověď
Kontakt

Napište nám

Adresy

Adresa
17.listopadu 1790
708 52 Ostrava
Poruba
Česká republika

Hodnocení (1)

Podělte se o svou zkušenost

Ošetřoval Vás FN Ostrava - Oční klinika a máte osobní zkušenost se zákrokem v této ordinaci? Vložte hodnocení, pomozte ostatním se rozhodnout.


FN Ostrava - Oční klinika již získal/a tato hodnocení

Anonymous

Koukám lidem do očí bez deprese

Laserové operace očí
Anonymous
Anonymous  |  15.2.2012
  Spokojený/á

Od malička jsem měla problémy se šilhaním, po porodech se to zhoršilo. Díky zlatým ručičkám Mudr.Janky Šajnarové z FN-Ostrava Poruba, mám opět obě oči v pořádku. Konečně se zase můžu podívat lidem do očí, aniž bych z toho měla deprese. Všem, kteří máte obdobné problémy, vřele doporučuji MUDr.Šajnaro... Více 

Profil

Profil

Motto:

Oční klinika FNO poskytuje komplexní péči o pacienty s očními onemocněními prostřednictví svých ambulancí, odborných poraden a lůžkovou stanicí.

Více o nás

Péče je v souladu s posledními trendy očního lékařství ve světě. Výhodou je možnost využití spolupráce s ostatními lékařskými obory fakultní nemocnice.

Lůžkové oddělení Oční kliniky FNO

Lůžka jsou určena pacientům přijímaným především k náročným a komplikovaným operacím, dále pacientům s úrazy, a také těm, jejichž zdravotní stav vyžaduje intenzivní péči. Řadu operací je možné provést bez hospitalizace - ambulantně.

Oddělení pro děti s vadami zraku

Oddělení je střediskem péče o pacienty se zrakovými vadami všech věkových skupin. Hlavní náplní je komplexní péče o děti šilhavé a tupozraké bez ohledu na region, ze kterého pocházejí.

Odborné ambulance

 • Příjmová ambulance

 • Všeobecné ambulance

Poradny

 • Makulární a vitreoretinální poradna

 • Centrum pro léčbu věkem podmíněné makulární degenerace

 • Oční diabetologická poradna

 • Glaukomová poradna

Pohotovostní služba

V Ostravě se na oční pohotovosti podílejí 3 nemocnice.

Po, Čt: Nemocnice Vítkovice

Út, St: MNOF

Pá: FN Ostrava

V uvedené dny začíná pohotovost v 15.30 hod. a končí v 7.00 hod. následujícího dne. Mimo tuto dobu poskytují péči spádoví oční lékaři ve svých ambulancích.

Pohotovost o víkendech a svátcích je zajišťována podle rozpisu. V tyto dny začíná pohotovost v 7.00 hod. a končí v 7.00 hod. následujícího dne.

Lékaři & Pracoviště

Zákroky