• 1 odpovědí
  • 2 Likes

G-CENTRUM Olomouc s.r.o.

Napište nám

Recenze (1)

Podělte se o svou zkušenost

Ošetřoval Vás G-CENTRUM Olomouc s.r.o. a máte osobní zkušenost se zákrokem v této ordinaci? Vložte recenzi, pomozte ostatním se rozhodnout.


G-CENTRUM Olomouc s.r.o. již získal/a tuto recenzi

Profil - G-CENTRUM Olomouc s.r.o.

Motto:

Vysoká odbornost, ale i citlivý přístup je pro nás samozřejmostí.

Více o nás

Profil kliniky

Společnost G-CENTRUM Olomouc s.r.o. byla založeno v září 2003, kdy přímo navázala na činnost jejího vedoucího lékaře a majitele, MUDr. Aleše Skřivánka, který od července 1993 zařízení provozoval jako fyzická osoba.

Soukromá gynekologická ordinace byla v červenci 1993 mezi prvními privátními subjekty na trhu zdravotní péče v olomouckém regionu. V roce 1997 byla zaměstnána další lékařka, rozšířena provozní doba na 12hod denně. Z prostorových důvodů se ordinace od září 2000 přesunuly do vlastních větších prostor, což umožnilo přijetí dalšího lékaře a rozšíření spektra poskytované péče.

V současné době připravujeme pro rok 2009 přechod do prostor, které umožní další růst zařízení.

Posláním centra by mělo být poskytování péče na nejvyšší úrovni, která odpovídá světovým trendům v gynekologii a porodnictví. Zárukou toho je, že k týmu centra patří i mezinárodně uznávaní odborníci. Výsledky práce centra jsou pravidelně publikovány, centrum a jeho lékaři se podíleli a podílejí na celé řadě klinických studií a v předstihu mnoha let tak mohou sledovat trendy ve vývoji farmakoterapie i celého oboru.

Centrum se snaží průběžně obměňovat a doplňovat přístrojové vybavení, je na špici v inovativních technologiích, jako 3.pracoviště v ČR například zavedlo do užívání ultrazvukový přístroj s využitím 3D/4D technologie. Od letošního roku jsme rozšířili spektrum vyšetření o urodynamická vyšetření, nezbytná ke kvalitní péči o ženy s inkontinencí moči. Před otevřením je pracoviště celotělové denzitometrie (DXA) s nejmodernějším přístrojem tohoto typu v regionu. Denzitometrická vyšetření jsou nezbytná k diagnostice a terapii osteoporózy.

Vysoká profesionalita celého týmu, investice do nejmodernějšího technického vybavení spolu se systematickým vyhodnocováním výsledků a nabídkou  přidružené péče jsou zárukou růstu i do budoucna.

Zárukou kvality je také implementace normy jakosti ISO 9001:2000. Tato přispěla zejména k zvýšení kvality nabízených služeb a již nyní je jasné, že přivedla i nové klientky do našeho zařízení.

Naše fotografie

Lékaři & Pracoviště

Zobrazit více Zobrazit méně

Zákroky

Gynekologie Info Ceny od*
Diagnostická hysteroskopie Od 6 500 Kč
Klimakterium a menopauza
Konizace děložního čípku
Mimoděložní těhotenství
Močová inkontinence
Očkování proti karcinomu děložního čípku
Poruchy menstruačního cyklu
Záněty prsu
Záněty v gynekologii
Urologie a Andrologie Info Ceny od*
Léčba močové inkontinence Akční cena platná do 31.12.... Od 13 500 Kč

Zobrazit více Zobrazit méně

Upozornění

  • Ceny jsou pouze orientační.
  • Ceny zákroků nemusí obsahovat anestezii, konzultaci apod.

Napište nám

Adresy

Adresa
Horní nám. 285/8
772 00 Olomouc
Česká republika

 Olomouc   
Ordinační hodiny
Pondělí
08:00 - 20:00 
Úterý
08:00 - 20:00 
Středa
08:00 - 20:00 
Čtvrtek
08:00 - 19:00 
Pátek
08:00 - 14:00