GEST, s.r.o. - Centrum Reprodukční medicíny

 • 596 odpovědí
 • 1 Like

GEST, s.r.o. - Centrum Reprodukční medicíny

 • 100% do 1 dne
 • zodpovězených
  poptávek
  průměrná
  odpověď
Kontakt

Napište nám

Adresy

Adresa
Nad Buďánkami II/24
150 00 Praha
Praha 5
Česká republika

Hodnocení

Podělte se o svou zkušenost

Ošetřoval Vás GEST, s.r.o. - Centrum Reprodukční medicíny a máte osobní zkušenost se zákrokem v této ordinaci? Vložte hodnocení, pomozte ostatním se rozhodnout.


Profil

Profil

Motto:

Všechna miminka jsou super. Nezáleží na způsobu početí. Podpořte na nás na FACEBOOKu http://www.facebook.com/vsechnamiminka

Více o nás

Profil společnosti

 • Předpokladem poskytování péče na špičkové úrovni je vybavení nejmodernější technikou.

 • Základem kvalitního servisu je dostatek času na každou kontrolu umožňující důkladně probrat veškeré potíže a podrobně vysvětlit navrhované léčebné postupy.

 • Nabídka ordinačních hodin se snaží vyhovět co nejširšímu okruhu pacientek.

 • K standardu našich služeb patří i příjemné, civilní, uklidňující prostředí.

 • Spoluprácí se specialisty z dalších oborů je dosažená ojedinělá komplexnost péče, která minimalizuje nutnost odesílat pacientky mimo naše zdravotnické zařízení.

 • Týmová péče vysoce kvalifikovaných odborníků zaručuje vysokou úroveň léčby.

Zakladatelé

MUDr. Miloš Čekal (vlevo) a MUDr. Jan Šulc se seznámili na studiích. Společně promovali na fakultě všeobecného lékařství Karlovy univerzity v roce 1981 a oba si zvolili obor gynekologie a porodnictví, ve kterém dosáhli vysoké odbornosti. 10 let působili na renomovaných pražských klinikách. V té době společně napsali Průvodce ženy jiným stavem, který již vyšel ve dvou vydáních. V roce 1992 společně založili v Praze 8, v Březové ulici, jednu z prvních soukromých gynekologických praxí u nás. Cílem obou lékařů bylo především nabídnout služby na zcela jiné úrovni, než poskytovala státní zařízení. Růst počtu pacientek a společný zájem o problematiku neplodnosti vedl v roce 1994 k otevření další ordinace v Praze 6, v ulici Na Ořechovce 7, kde rozšířili léčbu sterilních párů o program mimotělního oplodnění (IVF - transportní systém).

Začátkem roku 1998 zahájilo provoz Centrum reprodukční medicíny v Praze 5, v ulici Nad Buďánkami II/24. Zde pod jednou střechou začala pracovat nová IVF laboratoř, gynekologické ordinace a zákrokový sál. Nově zrekonstruované prostory umožnily nabídnout spolupráci řadě vynikajících odborníků, jejichž specializace úzce souvisí s péčí o ženu. Tím byla završena snaha o poskytování špičkové komplexní odborné péče.

Naše pracoviště si zakládá na tom, že u nás pracují opravdu špičkoví odborníci. Klademe maximální důraz na vysokou erudici, ale též na schopnost jednat s lidmi, vstřícně reagovat na přání našich klientů. Spolupracujeme s řadou externistů, abychom zajistili maximální komplexnost naší péči. Součástí našeho týmu jsou proto kromě gynekologů a embryologů i specialista na ultrazvukovou diagnostiku, anesteziolog, androlog, genetička, internistka a psycholožka.

Špičkové vybavení

Opravdu kvalitní technické vybavení je základní podmínkou kvalitní péče. Ani ten nejlepší odborník nedokáže se zastaralými přístroji léčit na špičkové úrovni. Proto jsou rozsáhlé investice do moderní přístrojové techniky jedním z pilířů naší firemní strategie.

Anesteziologické vybavení zaručuje bezbolestné provedení všech zákroků.

V roce 2003 získalo zdravotnické zařízení GEST CERTIFIKÁT KVALITY ISO 9001: 2000 S BRITSKOU AKREDITACÍ pro následující oblasti činnosti:

 • gynekologicko - porodnická ambulantní péče

 • komplexní diagnostika a léčba neplodného páru

 • asistovaná reprodukce - mimotělní oplodnění

 • (IVF/ICSI, MESA, dárcovství gamet, kryalizační program)

 • embryologická laboratoř

V roce 2009 jsme akreditaci úspěšně obhájili na další 3 roky.

A letos jsme úspěšně prošli ročním auditem.

Lékaři & Pracoviště

Zákroky