• 268 odpovědí
 • 1 Like

NL - CLINIC Gest IVF s.r.o.

Napište nám

Recenze (66)

Podělte se o svou zkušenost

Ošetřoval Vás NL - CLINIC Gest IVF s.r.o. a máte osobní zkušenost se zákrokem v této ordinaci? Vložte recenzi, pomozte ostatním se rozhodnout.


NL - CLINIC Gest IVF s.r.o. již získal/a tuto recenzi

Další recenze

Profil - NL - CLINIC Gest IVF s.r.o.

Motto:

Léčíme šetrně. Postupujeme od nejjednodušších metod ke složitějším. Přes 20 let tradice a více než 8 000 dětí.

Více o nás

Profil společnosti

 • Zakládáme si na takovém způsobu léčby, kdy postupujeme od nejjednodušších metod ke složitějším. Častokrát stačí pouze optimalizovat přirozené fertilní schopnosti páru. 

 • Předpokladem poskytování péče na špičkové úrovni je vybavení nejmodernější technikou.

 • Základem kvalitního servisu je dostatek času na každou kontrolu umožňující důkladně probrat veškeré potíže a podrobně vysvětlit navrhované léčebné postupy.

 • Nabídka ordinačních hodin se snaží vyhovět co nejširšímu okruhu pacientek.

 • K standardu našich služeb patří i příjemné, civilní, uklidňující prostředí.

 • Spoluprací se specialisty z dalších oborů je dosažená ojedinělá komplexnost péče, která minimalizuje nutnost odesílat pacientky mimo naše zdravotnické zařízení.

 • Týmová péče vysoce kvalifikovaných odborníků zaručuje vysokou úroveň léčby.

Zakladatelé

MUDr. Miloš Čekal a MUDr. Jan Šulc se seznámili na studiích. Společně promovali na fakultě všeobecného lékařství Karlovy univerzity v roce 1981 a oba si zvolili obor gynekologie a porodnictví, ve kterém dosáhli vysoké odbornosti. 10 let působili na renomovaných pražských klinikách. V té době společně napsali Průvodce ženy jiným stavem, který již vyšel ve dvou vydáních. V roce 1992 společně založili v Praze 8, v Březové ulici, jednu z prvních soukromých gynekologických praxí u nás. Cílem obou lékařů bylo především nabídnout služby na zcela jiné úrovni, než poskytovala státní zařízení. Růst počtu pacientek a společný zájem o problematiku neplodnosti vedl v roce 1994 k otevření další ordinace v Praze 6, v ulici Na Ořechovce 7, kde rozšířili léčbu sterilních párů o program mimotělního oplodnění (IVF - transportní systém).

Začátkem roku 1998 zahájilo provoz Centrum reprodukční medicíny v Praze 5, v ulici Nad Buďánkami II/24. Zde pod jednou střechou začala pracovat nová IVF laboratoř, gynekologické ordinace a zákrokový sál. Nově zrekonstruované prostory umožnily nabídnout spolupráci řadě vynikajících odborníků, jejichž specializace úzce souvisí s péčí o ženu. Tím byla završena snaha o poskytování špičkové komplexní odborné péče.

Naše pracoviště si zakládá na tom, že u nás pracují opravdu špičkoví odborníci. Klademe maximální důraz na vysokou erudici, ale též na schopnost jednat s lidmi, vstřícně reagovat na přání našich klientů. Spolupracujeme s řadou externistů, abychom zajistili maximální komplexnost naší péči. Součástí našeho týmu jsou proto kromě gynekologů a embryologů i specialista na ultrazvukovou diagnostiku, anesteziolog, androlog, genetička, internistka a psycholožka.

Centrum reprodukční medicíny a gynekologie GEST se po 20 letech v prosinci 2018 přestěhovalo. Vila, kde GEST sídlil, už prostorově nestačila. Centrum se přesunulo do nově vybudovaných prostor v blízkosti Smíchovského nádraží.

Špičkové vybavení

Opravdu kvalitní technické vybavení je základní podmínkou kvalitní péče. Ani ten nejlepší odborník nedokáže se zastaralými přístroji léčit na špičkové úrovni. Proto jsou rozsáhlé investice do moderní přístrojové techniky jedním z pilířů naší firemní strategie.

Naším cílem je neustále udržovat nejvyšší možnou kvalitu léčby, proto mohou naše pacientky od září 2018 využívat jeden z nejpokrokovějších přístrojů pro kultivaci embryí, který v současnosti existuje – inkubátor GERI. Naše klinika je jedna z prvních v ČR, která používá pro kultivaci embryí tento inovativní systém umožňující mít současně pod neustálou kontrolou jak vývoj embryí, tak i podmínky, které jsou důležité pro jejich správný vývoj. Tato novinka spolu se zkušenostmi našich embryologů opět zvyšuje standardy embrologické práce a posouvá tak hranice úspěšnosti celé léčby.

Anesteziologické vybavení zaručuje bezbolestné provedení všech zákroků.

V roce 2003 získalo zdravotnické zařízení GEST CERTIFIKÁT KVALITY ISO 9001: 2000 S BRITSKOU AKREDITACÍ pro následující oblasti činnosti:

 • gynekologicko-porodnická ambulantní péče

 • komplexní diagnostika a léčba neplodného páru

 • asistovaná reprodukce - mimotělní oplodnění

 • (IVF/ICSI, MESA, dárcovství gamet, kryalizační program)

 • embryologická laboratoř

V lednu 2017 jsme opět úspěšně absolvovali recertifikační audit ISO 9001:2008/ČSN a naše firma tak obhájila certifikát kvality s britskou (UKAS) akreditací v oblastech:

 • komplexní diagnostika a léčba neplodného páru
 • asistovaná reprodukce - mimotělní oplodnění
 • (IVF/ICSI, MESA, dárcovství gamet, kryalizační program, preimplantační genetická diagnostika – PGD)
 • embryologická laboratoř
 • gynekologická endokrinologie
 • základní péče o neplodný pár

Naše fotografie

Lékaři & Pracoviště

Zobrazit více Zobrazit méně

Zákroky

Gynekologie
Antikoncepce
Endometrioza
Klimakterium a menopauza
Mimoděložní těhotenství
Močová inkontinence
Poruchy menstruačního cyklu
Záněty v gynekologii
Léčba neplodnosti
Asistovaný hatching
Dárcovství embryí
Dárcovství vajíček
Genetické vyšetření
Hormonální vyšetření
Indukce ovulace
Indukce spermatogeneze
Intracytoplazmatická injekce morfologicky selektované spermie – ICSI
Intrauterinní inseminace - IUI
Kryokonzervace zárodečných buněk
Mimotělní oplodnění - IVF
Preimplantační genetická diagnostika
Výpočet ovulace
Vyšetření průchodnosti vejcovodů

Zobrazit více Zobrazit méně

Upozornění

 • Ceny jsou pouze orientační.
 • Ceny zákroků nemusí obsahovat anestezii, konzultaci apod.

Napište nám

Adresy

Adresa
Rozkošného 1058/3
150 00 Praha
Praha 5 - Smíchov
Česká republika

 Praha   
Ordinační hodiny
Pondělí
08:00 - 19:00 
Úterý
08:00 - 19:00 
Středa
08:00 - 19:00 
Čtvrtek
08:00 - 19:00 
Pátek
08:00 - 17:00 
Sobota
08:00 - 13:00