• 1 odpovědí

GynCentrum spol. s r.o.

Napište nám

Recenze

Podělte se o svou zkušenost

Ošetřoval Vás GynCentrum spol. s r.o. a máte osobní zkušenost se zákrokem v této ordinaci? Vložte recenzi, pomozte ostatním se rozhodnout.


Profil - GynCentrum spol. s r.o.

Motto:

GynCentrum - gynekologie, plastická gynekologie, estetická plastická chirurgie.

Historie kliniky

GynCentrum spol. s r.o.je soukromé zdravotnické zařízení, založené v roce 1992, poskytující léčebnou péči v gynekologii, plastické a estetické chirurgii, plastické gynekologii v interně a mammologii. Současně nabízíme preventivní programy v oblasti gynekologie, onemocnění prsů a interních chorob včetně obezitologie.

V průběhu roku 2014 se GynCentrum stalo prostřednictvím společnosti FutureLife součástí nově vznikající skupiny zdravotnických zařízení orientující se na reprodukční medicínu. Svým zaměřením na operační léčbu GynCentrum doplňuje aktivity ostatních zařízení skupiny a poskytuje jim své služby včetně poradenství a vyšetření neplodných párů před IVF. Jelikož v GynCentru neustále pracujeme na tom, abychom vám mohli nabízet lepší služby. V roce 2020 se našim novým sídlem stala výšková budova v Praze 9 v Libni v přímém sousedství O2 arény, ve které vám nabízíme nové moderní pracoviště v rámci klinického centra ISCARE


Více o nás

Profil společnosti

GynCentrum spol. s r.o. je soukromé zdravotnické zařízení, založené v r.1992, poskytující léčebnou péči v oblasti gynekologie, mammologie, plastické gynekologie, laseroterapie, komplexní preventivní péče i rehabilitace a fyzikální terapie.

GynCentrum je zařízeno špičkovou diagnostickou i operační technikou, umožňující včasnou prevenci i účinnou léčbu. Vybavení operačních sálů moderní přetlakovou klimatizací i kvalitními anesteziologickými přístroji zajistí velmi šetrný přístup k pacientkám i minimální dobu strávenou na lůžku.

GynCentrum svým individuálním přístupem ke každému pacientovi, ať už se jedná o poskytovanou zdravotní péči, pozornost ze strany zdravotnického personálu, způsob objednávání i komunikace, či v případě potřeby zajištění dalších odborných vyšetření a spolupráce specialistů z různých lékařských oborů odpovídá vysokým požadavkům kladeným na tento typ zdravotnického zařízení.

Spokojenost více než 60 000 pacientů GynCentra je pro všechny zaměstnance závazkem i motivací poskytované služby nadále zlepšovat.

GynCentrum disponuje dostatečnou lůžkovou kapacitou v jednolůžkových nebo dvojlůžkových pokojích hotelového typu.

V GynCentru se provádí více než 100 velkých operací (prováděných v celkové anestezii) měsíčně a cca 130 malých operačních výkonů. K přednostem společnosti patří mimořádně vysoké procento zákroků (90-95%) prováděných laparoskopicky, tedy technikou, která je vůči pacientkám velmi šetrná a zásadním způsobem zkracuje dobu pracovní neschopnosti.

Mimořádnou pozornost zasluhuje tzv. myolýza, nová operační technologie odstranění nezhoubných nádorů dělohy, umožňující otěhotnění i po takto závažném operačním zákroku. Pro těhotné pacientky zajišťujeme ultrazvukovou diagnostiku vrozených vývojových vad i např. fotografické snímky plodu pomocí špičkové 4D ultrazvukové metody.

Mammologie

Obor zaměřený na vyšetřování a léčbu mléčné žlázy žen všech věkových kategorií. Odhaluje různorodé změny převážně nezhoubného hormonálního charakteru. Maximální snahou je zachycení co nejčasnějších a tedy dobře léčitelných stadií závažnějších onemocnění a navržení optimální léčby.

Soubor základních používaných vyšetření:

Sonografie prsů

nepoužívá rtg záření, ale odrazu vysokofrekvenčních zvukových vln. Je základním vyšetřením mladých žen a dívek, doplňujícím vyšetřením k mammografii u starších. Pod sonografickou kontrolou lze provádět drobné zákroky - např. punkce cyst.

Klinické vyšetření specialistou může předcházet výše uvedeným vyšetřením nebo je podle jejich výsledku následně doplňovat. V případě potřeby je zajištěna návaznost na další specializované úkony včetně chirurgického zákroku.

K vyšetření mohou přicházet ženy na vlastní žádost nebo po dohodě s ošetřujícím lékařem - odborným nebo praktickým lékařem. Vyšetření doporučené odborným nebo praktickým lékařem hradí zdravotní pojišťovny, vyšetření prováděná na vlastní žádost jsou hrazeny pacientkami.

Naše fotografie

Lékaři & Pracoviště

Zobrazit více Zobrazit méně

Zákroky

Gynekologie Info Ceny od* Ceny do*
Amniocentéza
Antikoncepce
Diagnostická hysteroskopie
Endometrioza
Hysterektomie abdominální (odstranění dělohy)
Hysterektomie abdominální radikální (odstranění dělohy)
Hysterektomie vaginální (odstranění dělohy)
Hysterektomie vaginální radikální (Schauta)
Hysteroskopické odstranění benigních nádorů a srůstů
Infekce v těhotenství
Klimakterium a menopauza
Konizace děložního čípku
Laboratorní urologické vyšetření
Laparoskopická léčba endometriózy
Laparoskopicky asistovaná radikální vaginální hysterektomie (LARVH)
Laparoskopicky asistovaná vaginální hysterektomie (LAVH)
Mimoděložní těhotenství
Močová inkontinence každé další ošetření za 10.... Od 15 000 Kč
Očkování proti karcinomu děložního čípku
Operace pro cysty vaječníku
Poruchy menstruačního cyklu
Rizikové těhotenství
Salpingektomie (odstranění vejcovodu)
Totální laparoskopická hysterektomie nebo 0,-Kč v rámci... Od 56 000 Kč
Tripl test
Ultrazvukové vyšetření plodu nebo 0,-Kč v rámci... Od 750 Kč
   4D ultrazvukové zobrazení Od 1 250 Kč
Ultrazvukové vyšetření prsu Od 400 Kč Do 700 Kč
Urodynamické vyšetření
Vaginální operace při močové inkontinenci
Vyšetření NT + biochemický screening v 1.trimestru Od 1 200 Kč Do 1 800 Kč
Záněty prsu
Záněty v gynekologii
Léčba nadváhy a obezity Info Ceny od* Ceny do*
Celkové interní vyšetření
Nutriční poradenství (výživové poradenství)
Kožní lékařství Info Ceny od* Ceny do*
Léčba bradavic (verrucae) Od 1 000 Kč

Zobrazit více Zobrazit méně

U nás je možné zaplatit platební kartou.

Upozornění

  • Ceny jsou pouze orientační.
  • Ceny zákroků nemusí obsahovat anestezii, konzultaci apod.

Napište nám

Adresy

Adresa
Českomoravská 2510/19
V rámci Klinického centra ISCARE
19000 Praha
Praha 9
Česká republika

 Praha   
Ordinační hodiny
Pondělí
07:00 - 19:00 
Úterý
07:00 - 19:00 
Středa
07:00 - 19:00 
Čtvrtek
07:00 - 19:00 
Pátek
07:00 - 19:00