Gyneko spol. s r.o.

Napište nám

Recenze

Podělte se o svou zkušenost

Ošetřoval Vás Gyneko spol. s r.o. a máte osobní zkušenost se zákrokem v této ordinaci? Vložte recenzi, pomozte ostatním se rozhodnout.


Profil - Gyneko spol. s r.o.

Motto:

Kompletní gynekologicko-porodnické ambulantní služby, ultrazvuk, sterilita, cytologická laboratoř

Více o nás

Profil kliniky

Naše společnost byla založena v roce 1992.

Provozujeme služby v celém rozsahu ambulantní gynekologie. Mezi základní pracoviště patří zákrokový sálek pro malé gynekologické výkony, ultrazvuk, akreditovaná cytologická laboratoř,  poradna pro neplodná manželství.

O pacienty se stará 24 pracovníků společnosti, z toho 5 lékařů. Kromě našeho centra ve Vsetíně provozujeme také poradny v okolních obcích - Halenkov, Karolinka, Nový Hrozenkov, Velké Karlovice a od 1. 1. 2008 také ve Valašské Polance.

V současné době máme pro gynekologii smlouvy se zdravotními pojišťovnami 111, 201, 205, 207, 211, 213, 217, 222 a nově pro cytologickou laboratoř také s pojišťovnou 227.

Další službou pro veřejnost je internetová poradna, ve které na Vaše dotazy rádi odpoví naši odborníci na danou problematiku.

Od 1. 1. 2009 jsme uvedli do provozu novou ordinaci pro urodynamiku.

Odborná pracoviště

Gynekologie

Zákrokový sálek

Veškeré tzv. „malé“ gynekologické zákroky jsou prováděny ambulantně. Ve stacionáři jsou k dispozici 3 lůžka. Kromě péče ze zákona nehrazené, je medicínská péče hrazena ze zdravotního pojištění.

Ultrazvuk

Pracujeme na přistrojích Toshiba CoreVision Pro, kde využíváme kompletní sadu sond, včetně real-time 3D zobrazení a kompletního kardio vyšetřování. Dále pracujeme na přístroji Toshiba Nemio.

Screening těhotných je třístupňový, tzn. zjištění gravidity a dále pak v 17. a 32. týdnu těhotenství. Triple-test ( Down sy risk a NTD risk ) odebíráme v 16. týdnu těhotenství, odesíláme do společnosti Imalab s.r.o. Zlín, kde je zpracován programem ALPHA. Ve 21. týdnu provádíme prenatální echokardiografické vyšetření na vrozené vývojové vady plodu (MUDr. Lehnertová).

Konsiliární sono vyšetření včetně AMC pro naše pacientky nejčastěji provádí Prediko Zlín, prim.MUDr. P. Polák, CSc. - oddělení lékařské genetiky. Velmi dobrá je spolupráce s oddělením fetální medicíny v Praze - doc. MUDr. Pavel Calda, CSc.

Cytologická laboratoř

v cytologické laboratoři pracuje MUDr. Jana Ratajová, která laboratoř založila, specializuje se na gynekologii a gynekologickou onkologii. Má 20 let zkušeností s cytologií. Prim. MUDr. Petr Mičulka je vynikající patolog s dlouholetou praxí. V osobnostech těchto lékařů se spojuje víceoborový pohled, zajišťující vysokou kvalitu hodnocení preparátů.

Laborantky

všechny naše laborantky prošly školou - Evropským projektem povolání cytotechnologů. V současné době jich u nás pracuje 6. Hodnotíme systémem Bethesda, doplňková informace je i PAP a MOP. Barvíme podle PAPa na barvícím automatu Shandon Varistain. Používáme nejmodernější mikroskopy Olympus a Nikon (včetně 2 badatelských).

Svoz

zajištěn odkudkoliv.

Indukovaná péče

je nízká, protože používáme cytologické a nikoliv patologické kódy (nižší hodnota bodu i nižší bodové hodnocení). Pokud je na jednom sklu ekto i endocervix, účtujeme jako 1 sklo.

Věstník MZ ČR 7/04

kritéria a podmínky programu pro screening karcinomu děložního hrdla v České republice se plně snažíme naplňovat již nyní. V roce 2004 bylo u nás vyšetřeno přes 40 tisíc skel, barvíme na automatu, splňujeme personální i technické předpoklady. Jsme si vědomi, že naši zákazníci - lékaři gynekologové - potřebují věnovat maximum svého času svým pacientům. Proto přicházíme s nabídkou, že převezmeme veškeré starosti související s cytologickým vyšetřením, včetně veškeré související logistiky. Poskytujeme jim proto rychlý, kvalitní a efektivní servis, který zajistí, že mohou svůj čas věnovat tomu, co je opravdu důležité.

Všem našim spolupracujícím lékařům garantujeme vysokou kvalitu a rychlost vyšetření.

Každý náš lékař má zdarma k dispozici

žádanky, sklíčka, cytobrushe, fixační roztoky a kádinky, transportní krabičky, kompletní zajištění odvozu a dovozu, doručení výsledků přímo do Vašeho programu přes internet - data jsou zabezpečena, a je zajištěna konverze datových formátů dle potřeb Vašeho programu (Prosoft s.r.o.)Samozřejmostí je pro nás individuální péče o zákazníka a zákaznické soutěže (např. v r. 2004 o 3 fotoaparáty Olympus).

Velmi rádi bychom spolupracovali i s Vámi. Budou-li Vás naše služby zajímat, neváhejte mne, prosím, kdykoli kontaktovat.

Mamární cytologie

kromě cytologie gynekologické provádíme také mamární cytologii.

Neplodnost

Vedoucím poradny je MUDr. Tomáš Malík. Zabývá se kompletní diagnostikou a léčbou neplodnosti.

V naší poradně nabízíme:

 • Diagnostika a léčba

 • spermiogramy, včetně swim-up, IUI

 • postkoitální testy, testy cervikálního hlenu

 • urologická konsilia (MUDr. Jiří Herlinger)

 • vyšetření hormonálního statusu

 • ultrazvukové folikulometrie

 • ultrazvuková hysterosalpingografie

 • rtg hysterosalpingografie

 • laparoskopie, chromopertubace, operační LSK, hysteroskopie včetně operací HSK

 • biopsie endometria s datací, curretage

 • dg infekce jako příčin sterility včetně chlamydií

Transportní IVF Pronatal Praha (doc. MUDr. Tonko Mardešič, CSc.).

Některá vyšetření jako HSG, laparoskopii, HSK provádíme v Okresní nemocnici Vsetín.

Naše fotografie

Zobrazit více Zobrazit méně

Zákroky

Gynekologie
Antikoncepce
Diagnostická hysteroskopie
Endometrioza
Hysteroskopické odstranění benigních nádorů a srůstů
Klimakterium a menopauza
Laparoskopická léčba endometriózy
Mimoděložní těhotenství
Močová inkontinence
Očkování proti karcinomu děložního čípku
Poruchy menstruačního cyklu
Záněty prsu
Záněty v gynekologii
Léčba neplodnosti
Hormonální vyšetření
Výpočet ovulace

Zobrazit více Zobrazit méně

Upozornění

 • Ceny jsou pouze orientační.
 • Ceny zákroků nemusí obsahovat anestezii, konzultaci apod.

Napište nám

Adresy

Adresa
Smetanova 954
755 01 Vsetín
Česká republika

 Vsetín