Incanto – specializované kosmetické studio

Incanto – specializované kosmetické studio

Recenze

Podělte se o svou zkušenost

Ošetřoval Vás Incanto – specializované kosmetické studio a máte osobní zkušenost se zákrokem v této ordinaci? Vložte recenzi, pomozte ostatním se rozhodnout.


Profil - Incanto – specializované kosmetické studio

Motto:

Unikněte každodenním starostem a všude přítomnému stresu. Přijďte k nám si splnit svá soukromá potěšení. I Vy můžete dodat svému tělu mladistvý vzhled bez použití injekcí a plastických operací.

Ostatní

Profil studia

INCANTO je zcela specializované studio, kde Vám vyškolený a přátelský personál nabízí své nejlepší služby s použitím produktů nejznámějších osvědčených značek, a s použitím nejnovější přístrojové kosmetiky LPG. V našem studiu Vám zajistíme ošetření na nejvyšší úrovni a v naprostém soukromí. Těšíme se na Vás v příjemném prostředí našeho studia v areálu Korunní Dvůr v Praze na Vinohradech.

Ošetření těla

Lipomassage

  • zeštíhlí, tvaruje, zpevňuje

  • zabere tam, kde dieta a cvičení ne

Pravidelné cvičení, zdravá dieta, plány na zhubnutí. Už jste zkusili všechno, abyste se zbavili nevzhledných tukových polštářů, ale ten zatvrzelý tuk pořád nechce zmizet. Nyní se Vám to povede. Lipomassage je nechirurgické řešení pro přetrvávající tuk, celulitidu a povolenou, ochablou kůži. Zeptejte se svého ošetřujícího personálu na toto vědecky prokázané ošetření.

Tajemství štíhlejšího těla pomocí patentovaného ošetření přístrojem LPG

Studie prokázaly, že Lipomassage aktivuje adipocyty (tukové buňky) skrze jejich beta receptory a spouští současně lipolýzu (štěpení a uvolňování tuků). Lipomassage také stimuluje fibroblasty (zpevňuje pokožku), rozbíjí uložené tukové zásoby, vyhlazuje dolíčky v kůži a zvyšuje výměnu tekutin.

Nejmodernější technologie a dobře vyškolený, zkušený personál

Optimální výsledky vyžadují kombinaci několika nezbytných prvků:

  • nejmodernější patentovanou technologii LPG

  • zkušenosti odborně vyškoleného ošetřujícího personálu s použitím klinicky testované metodologie Lipomassage speciálně pro Vaše potřeby.

Ošetření obličeje

Liftmassage

  • přirozený lifting obličeje pro hloubkové zpevnění pleti

Liftmassage, 100% přírodní technika pro hloubkové zpevnění a omlazení pokožky obličeje.

S věkem se pokožka začíná ztenčovat. Začínají se objevovat první viditelné známky stárnutí jako jsou vrásky, rýhy, povislé kontury a rozšířené póry. Liftmassage je unikátní technika, která bez chirurgického zásahu obnovuje pevnost pokožky obličeje pomocí stimulace fibroplastů, buněk odpovědných za produkci kolagenu. Pro krásnou omlazenou tvář si objednejte ošetření Liftmassage u Vašeho specialisty již dnes. Liftmassage opětovně aktivuje produkci kolagenu a navrací tak pleti mladistvou pružnost, zpevňuje povislé kontury čelisti, tonizuje stárnoucí pokožku a vyhlazuje rýhy a vrásky. Již od prvního sezení budete pozorovat a cítit výrazný rozdíl.

Tajemství mladší a pevnější pokožky je v jádru fibroplastů

Mnoho klinických stuií z celého světa prokázalo, že intenzivní, a přesto příjemná stimulace Liftmassage od LPG, reaktivuje produkci kolagenu a elastinu. Hloubkové působení v tkáni tonizuje pleť, tím obnovuje mladistvý vzhled kontur tváře. Působení Liftmassage zpevňuje pokožku pleti.

Exkluzivní technologie spojená se zkušenostmi specialisty

Exkluzivní ošetření Liftmassage je založeno na patentované technologii lift – massage. Profesionální ošetření může být prováděno pouze profesionálně proškolenými a certifikovanými specialisty na Liftmassage.

Zábaly

Nechte se unést do světa [ comfort zone ], kde pocítíte nepřekonatelnou vášeň pro Vaší krásu, která přináší okamžité a dlouhotrvající výsledky. Dopřejte si pocit naprosté krásy zásluhou kompletní řady výrobků [comfort zone].

Základní odlišující charakteristikou comfort zone v rozsáhlé a mnohonárodní oblasti kosmetiky je skutečnost, že slučuje striktní vědecký výzkum s citlivým a celistvým přístupem ke kráse. Citlivá rovnováha vědy a přírody vede k výsledkům, které hluboce respektují zásady zdravé pleti.

Comfort zone se na rozdíl od jiných kosmetických řad nesoustřeďuje na současné trendy, ale je založená na prokázaných a posvátných terapiích a přístupech z celého světa. Právě tyto tradiční starodávné postupy zaručují, že výsledný zážitek bude korunován vynikajícím úspěchem.

Symbol [ ] vyjadřuje uzavřený úsek, daleko od každodeního napětí, kde jen odpočíváte a užíváte si slasti každého okamžiku.

Rituály krásy a blahobytu comfort zone obohacené jedinečnými produkty jsou efektivní, dodají Vám pocit radosti, povzbudí Vaši psycho – fyzickou rovnováhu a harmonizují Vaši mysl. Ve světě comfort zone je každý produkt, léčebný postup či rituál vytvořen v harmonickém souladu péče a potěšení.

V současné době nabízí divize comfort zone více než 25 léčebných postupů pro péči o obličej a tělo. Kromě široké řady kosmetických výrobků a ošetření poskytuje comfort zone speciální programy jako je například zvláštní péče pro ženy po porodu.

Ponořte se do světa comfort zone, který Vám nabízí lásku a profesionální péči, a dopřejte Vaším smyslům neobyčejný zážitek.

Naše fotografie

Zobrazit více Zobrazit méně

Zákroky

Info Ceny od* Ceny do*
Klasická masáž 60 minut Od 1 000 Kč
Masáže lávovými kameny Od 1 000 Kč Do 2 000 Kč

Zobrazit více Zobrazit méně

Upozornění

  • Ceny jsou pouze orientační.
  • Ceny zákroků nemusí obsahovat anestezii, konzultaci apod.

Adresy

Adresa
Korunní 810/104
101 00 Praha
Praha 10
Česká republika

 Praha