• 21 odpovědí

Klinika estetiky - lékařské laserové centrum

Klinika estetiky - lékařské laserové centrum

Napište nám

Recenze

Podělte se o svou zkušenost

Ošetřoval Vás Klinika estetiky - lékařské laserové centrum a máte osobní zkušenost se zákrokem v této ordinaci? Vložte recenzi, pomozte ostatním se rozhodnout.


Profil - Klinika estetiky - lékařské laserové centrum

Motto:

Vaše krása, Vaše sebevědomí ... Váš úspěch

Více o nás

Profil kliniky

Praxe MUDr. Jaroslava Harlase navazuje na slavnou tradici Lékařského domu. Dům proslavil primář MUDr. Otakar Hecht, spoluzakladatel ORL kliniky v Purkyňově pavilonu v Plzni. V letech 1934-59 zde měl svou lékařskou praxi. Otevřením své chirurgické praxe v roce 1994 zde v domě tak MUDr. Jaroslav Harlas začal vytvářet novou kapitolu Lékařského domu. Praxi postupně rozšiřuje a zdokonaluje o Kliniku estetiky Lékařské laserové centrum a dává tak ordinaci, resp. Klinice nový směr, který klientům nabízí i další léčebné a estetické možnosti pro jejich krásu a zdraví.

Naše pracoviště nabízí širokou škálu ošetření pro zdraví i krásu. Neprovádíme jen určitý typ zákroku, ať laserový, liposukční, či chirurgický, tvoříme pro Vás krásu a zdraví, spokojený klient je naším sebevědomím a úspěchem.

Krásné tělo a zdravý, moderní životní styl, není jen módním trendem a vlivem společnosti, ale je vnitřní touhou každého z nás. Naše sebevědomí je obrazem naší spokojenosti a vnitřní rovnováhy. Většina z nás chce úspěch ve svém osobním životě i v práci. Buďte sebevědomí a úspěšní, máme pro Vás cestu.

Klinika Estetiky

Zaměřujeme se na zákroky estetické laserové terapie. V nabídce našich služeb naleznete značný počet estetických aplikací. Laserové zákroky mají své výsledky estetické, ale je třeba brát zřetel také na jejich nezastupitelné místo při léčbě pleti poškozené, či nemocné.

Příkladem jsou zákroky IPL laserem, které kromě omlazení pleti aplikujeme při léčbě akné, sluncem poškozené pleti, či léčbě žilek obličeje.

Liposukce ultrazvukem nabízí nejenom překvapivý estetický výsledek, ale i stimulaci běžných metabolických pochodů, čímž přispívá k vnitřní rovnováze těla.

Další estetické aplikace přispějí k Vaší celkové spokojenosti a sebevědomí.

Chirurgická ambulance

Nabízíme především zákroky estetické chirurgie, ať už laserové operace znamének, kožních lézí, výrůstků, bradavic.

S našimi dlouholetými zkušenostmi v tomto oboru je Vámi hledaný estetický výsledek samozřejmostí. Přinášíme moderní přístup k operačnímu řešení křečových žil, převážně laserem, metodou EVLT. Operujeme křečové žíly metodou CHIVA, sklerotizujeme metličkové varixy roztokem a pěnou. Operační zákroky provádíme ambulantně v lokální anestézii, omezení Vašich běžných denních a pracovních aktivit je minimální.

Flebologická ambulance

Křečové žíly dolních končetin lze právem nazývat civilizační nemocí související s životním stylem a pracovním nasazením. Křečové žíly jsou nejen estetickým problémem, zároveň přináší důsledky zdravotní. Léčba spočívá především v důkladné diagnostice, správně zvoleném postupu terapie, konzervativním, či operačním, ale také v  prevenci proti vzniku pokročilých forem varixů.

Podiatrická ambulance

Podiatrie je samostatný medicínský obor, jehož základním modelem pro vyšetření a léčbu, je správné držení těla odvislé od postavení nohy. Při jakékoliv ortopedické vadě nohy dochází k přenosu vadného držení těla pomocí torzních sil na další, vyšší partie svalové a kloubní, jejichž bolesti mohou být prvním příznakem někdy vážného ortopedického postižení nohy.
Při důkladné diagnostice nabízíme i unikátní možnost léčby zmíněných problémů a to v podobě termoplastických stélek do bot Formthotics®.

Léčebná masáž, reflexní terapie a léčebné manipulační techniky

Nabízíme tyto možnosti léčby:
 • akutní i chronické bolesti zad

 • blokády v pohybovém segmentu (měkké i tvrdé bloky)

 • bolesti vyzařující do končetin (brnění, pálení), bolesti ramen, loktů, zápěstí

 • bolesti charakteru tenisových, oštěpařských loktů

 • potíže při syndromu karpálního tunelu

 • bolesti hlavy, migrény, závratě

 • problémy při zkrácení svalových skupin

 • dysbalance svalové při stereotypním přetěžování

 • povšechné bolesti svalů, šlach a vazů

Princip léčby spočívá v nalezení příčiny potíží lékařem (blokáda v pohybovém segmentu, svalová kontraktura, porucha hybnosti) a následné odstranění vhodnou léčebnou technikou.

Akce a novinky

Zamezte stárnutí Vaší pleti. V čase po létě, kdy je pleť poškozená sluncem, kdy se jinak nevýrazné pigmentové skvrny objeví, kdy sluncem poškozená pleť ukáže více vrásek, je třeba ji nejenom zkrášlit ale i léčit. Nabízíme Vám komplexní ošetření pleti laserovými zákroky, především IPL laserem, ale také jiné, které dají Vaší pleti mladistvý vzhled a zároveň přispějí k jejímu zdraví.

slevy 10% již při druhém zákroku

 • IPL laserová fotorejuvenace

 • léčba vrásek

 • léčba pigmentových skvrn

 • CO2 frakční laser, laserový resurfacing

Depilace laserem

 • krásné tělo bez chloupků můžete mít po celý rok

 • nabízíme zajímavé slevy při depilacích více lokalit, podrobnosti po konzultaci s ošetřujícím personálem

Liposukce ultrazvukem

 • krásné tělo bez neestetických tukových polštářů si dopřejte i v podzimním čase

 • zajímavé slevy při absolvování více zákroků nebo při předplacení celé série ošetření

 • podrobnosti při osobní konzultaci

Formování postavy

 • při absolvování zákroků liposukce ultrazvukem každý čtvrtý zákrok pro formování Vaší postavy zdarma

Solárium

 • pro pojištěné u Zdravotní pojišťovny Ministerstva vnitra tři minuty zdarma

Naše fotografie

Zobrazit více Zobrazit méně

Zákroky

Fyzioterapie a rehabilitace Ceny od*
Klasická masáž Od 250 Kč
Reflexní masáž Od 250 Kč
Ortopedie Ceny od*
Podologie, Podiatrie – péče o nohy

Zobrazit více Zobrazit méně

Upozornění

 • Ceny jsou pouze orientační.
 • Ceny zákroků nemusí obsahovat anestezii, konzultaci apod.

Napište nám

Adresy

Adresa
Americká 11
301 00 Plzeň
Česká republika

 Plzeň